999 rezultate për

humb

Renatos nuk i del inati me Teftën, e thumbon sërish në Instagram Shef Renato Mekolli ka shumë emocione lidhur me sezonin e dytë të Hell’s Kitchen i cili nis të premten që vjen, më 11 t
Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës: Humb jetën 19 vjeçari, 4 të plagosur Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se janë përplasur dy mjete dhe për pa
Trajleri përplas makinën, humb jetën shoferi në Korçë Një aksident i frikshëm ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin Pogradec-Korçë, pranë fshatit Petrushë. Sipas in
Humbën ndaj Barcelonës, shpërthejnë memet kundër Interit dhe Contes (FOTO LAJM) Interi u mposht dje 2-1 në Camp Nou duke regjistruar humbjen e parë për këtë sezon në të gjitha kompenticionet. Menjë
Trajleri përplasi autobuzin, si humbi jetën e moshuara në Elbasan Një aksident i rëndë ka tronditur mëngjesin e sotëm qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në aksin Librazhd-Qafë-T
Aksident i rëndë, humb jetën një person, plagosen 2 të tjerë Një e moshuar ka humbur jetën, ndërsa dy gra të tjerë u plagosën si pasojë e një aksidenti në Qafë Thanë. Sipas polic
Çudi shiptare! Prindërit i dalin motër e vëlla, qytetari humb Lotarinë Amerikane Nisi sot aplikimi për lotarinë amerikane, proces që do të zgjasë deri në 5 Nëntor. Duke marrë shkas nga kjo, Stop sol
Hidhet nga kati i 5-të i pallatit, 42-vjeçarja humb jetën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije se një 42-vjeçare është hedhur
Endri Prifti mesazh Ramës pasi humbi 50 milionë lekë për dy ditë në baste (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Endri Prifti ka denoncuar në profilin e tij në “Instagram” zhvillimin e veprimtarisë së paligjshme të
Diego Costa humb rastin më të pastër të karrierës (VIDEO) Atletico e Madridit ka mundur mbrëmjen e djeshme, Lokomotivën e Moskës në transfertë 0-2, për Ligën e Kampionëve dhe ka
Humbi betejën me sëmundjen, ndahet nga jeta aktori i njohur turk (FOTO LAJM) Eshte ndarë nga jeta aktori i njohur turk Tarik Unluoglu. “DHA” raporton se veterani i kinematografisë turke prej dis
Era tradhëti! Mozzik hedh publikisht thumba që duhet t’i kenë djegur Loredanës (FOTO LAJM) Prej disa javësh, rrjeti po zien nga lajmi i ndarjes së reperëve Mozzik dhe Loredana Zefi. Pa mbushur ende një vit ng
Dajli humbi jetën pasi ra në gropën e hapur, babai kërkon 52 mijë euro nga kompania Babai kërkon 52 mijë euro kompensim për djalin e mitur që thotë se humbi jetën pasi ra në gropën që ishte lënë e hapur n
“Air Albania”/ Ministrja humb qetësinë përballë gazetares: Duhet të lexoni më shumë "Air Albania" ditën e sotme ka realizuar 2 udhëtime drejt Italisë, përmes një kontrate me kompaninë "Turkish Airlines”.
La celularin të karikohej poshtë jastëkut gjatë natës, humb jetën 14 vjeçarja Alua Azalbek ka gjetur vdekjen mbrëmjen e djeshme pasi ka lënë celularin duke u karikuar poshtë jastëkut të saj. Ng n
Kishin humbur kontaktet me familjarët, 2 turistët belg gjenden në Tropojë Dy turistë belgë, të cilët ishin raportuar të humbur prej disa orësh, janë gjetur në Tropojë. Bujtina ku ata po qëndr
U konfliktuan për derbin, humb jetën një person Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Turqi, pas një sherri mes dy tifozëve kundërshtarë të Galatasarait dhe F
Humbi betejën me kancerin, ndahet nga jeta këngëtari i njohur (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare, këngëtari popullor meksikan José José, i njohur si “Prince of Song”. Minis
Ngrihet Dollari, por Euro bie sërish (FOTO LAJM) Monedha europiane nuk po gjen stabilitet në Shqipëri. Edhe në fundjavë Euro ka humbur pikë kundrejt lekut, duke zbrit
Çfarë ka humbur Joao Felix (VIDEO) Ende nuk është zhbllokuar rezultati në derbin ndërmjet Atletico Madridit dhe Real Madridit e vlefshme për javën e 7-të n