999 rezultate për

humb

"Prokuroria humb letrat", shtyhet sërish gjyqi për Saimir Tahirin, ish-ministri: Kjo është qesharake Gjykata për Krime të Rënda hapi shqyrtimin gjyqësor për ish ministrin Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelën, ndërsa u detyrua të
E RËNDË/ 21-vjeçarja humb jetën pas ndërhyrjes estetike në hundë Një 21-vjeçare Italia ka humbur jetën pasi u fut në sallën e operacionit për të bërë një rimodelim estetik të hundës.
"Burri më i fortë në botë" tregon se si humbi 40 kilogramë Eddie Hall, i njohur për fitimin e çmimit si Njeriu më i Fuqishëm në Botë në vitin 2017, ka treguar sekretet për humbjen
Drejtuesi humb kontrollin e mjetit, plagosen 3 persona Një aksident është shënuar para pak minutash në Elbasan, në afërsi të Xibrrakës si pasojë e të cilit mësohet se janë pla
Humbi jetën në moshë të re, mesazhe rrënqethëse nga miqtë për 22-vjecaren (FOTO LAJM) Pas një aksidenti të rëndë pasditen e djeshme në Vorë, është ndarë nga jeta në lule të rinisë, kryetarja e FRESH në Njës
Ditë zie për botën e ekranit, moderatorja humb jetën në aksidentin tragjik (FOTO LAJM) Shuhet në një aksident prezantuesja e njohur britanike Emily Hartridge. Ajo ka humbur jetën gjatë ditës së premte në
Një tjetër person humb jetën pasi bie në kontakt me rrymën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Babicë të Vlorës. Një 63-vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka hyrë në kont
Humbi jetën tragjikisht në Kanionet e Holtës, kjo është 25-vjeçarja (FOTO LAJM) Një vajzë 25-vjeçare, Desantila Sollaku është mbytur pasditen e se dielës në kanionin e Holtës ndërsa 6 persona të tjerë
Bie në kontakt me rrymën, ndërron jetë punonjësi i OSHEE Një ngjarje e rëndë është shënuar sonte në mbrëmje në qytetin bregdetar të Vlorës, ku një punonjës i OSHEE ka humbur jet
TRONDITESE/ Reshjet e dendura përmbytin vendin, 43 persona humbin jetën, 24 të humbur Të paktën 43 persona kanë vdekur në Nepal nga e premtja e shkuar dhe 24 të tjerë rezultojnë të humbur për shkak të motit
Humb jetën në aksident prezantuesja e njohur (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur Emily Hartridge ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi në jug të Londrës. Ajo beso
Turistët e bllokuar në Kanionet e Holtës, nxirret trupi i pajetë i 25-vjeçares, 2 të zhdukur Gjendet trupi i një 25-vjeçareje të mbytur në Kanionet e Holtës në Gramsh. Viktima ka inicialet E.S, ndërsa trupi ësh
Dobësohuni brenda javës me mjaltë dhe kanellë Dëshironi t’i humbni kilogramët e tepërt, por palestra nuk është gjëja e parë që ju vjen në mendje. Për t’i lehtësuar
Ditë zie për Zidane, humb njeriun e dashur (FOTO LAJM) Zidane u largua nga kampi i trajnimit para sezonit në Kanada këtë javë, me klubin duke thënë vetëm se ishte për arsye pe
Tayna publikon foto provokuese dhe "hedh thumbin", me kë ta ketë vallë?! Tayna është një prej repereve më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Ajo arriti të vidhte zemrën e publikut që
E humbët Xhihanin në Kosovë, aktorja e famshme turke ndodhet në Ksamil (FOTO LAJM) Aktorët turk kanë vjedhur zemrat e ccdo shqiptari falë serialeve të njëpasjnjëshme të publikuara në vendin tonë. Afek
Portofoli i humbur i kthehet pas 75 vitesh Kur e humbni kuletën, ndoshta nuk prisni ta merrni – sidomos pas 75 vjetësh. Betty Sissom, 89 vjeçare, mori dhuratën
Vritet shqiptari në Siri, luftonte për ISIS Një shqiptar që luftonte për llogari të ISIS ka humbur jetën sot në Siri. Shqiptar nga Kosova është identifikuar si R
Mungon në stërvitje, Neymar humbet miliona euro Football Leakes zbuloi vitin e kaluar se në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin ekzistonte një klauzolë që do
Stuhi vdekjeprurëse në Halkidiki, humbin jetën 6 turistë, ndër ta 2 fëmijë (VIDEO) Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë: katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gja