Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

humb

Jo e zakonshme, dje Grilanda humbi 2 miliardë ton akull (FOTO LAJM) Një sasi akulli prej më shumë se dy gigatonësh (një gigaton është e barabartë me 1 miliardë tonë) është shkrirë vetëm dj
Gjendet sozia e Messit (FOTO LAJM) Lionel Messi është njëri prej futbollistëve më të mirë në botë. Ai ka fituar gjithçka me klubin e Barcelonës, por end
Messi reagon pas humbjes: S’kemi kohë për ankesa, vazhdojmë përpara me kokën lart Lionel Messi beson se Argjentina e ka në dorë fatin e vet, pas fillimit tepër zhgënjyes në Kupën e Amerikës, duke iu bër
Tragjedi në Tiranë, shuhet familja në aksident (VIDEO) Një aksident i rëndë është regjistruar në orën 02:10 minuta të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor Elbasan-Tiranë. Mj
Berisha tërhiqet pas gafës mbi vdekjen e gardistit të Ramës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një reagim në lidhje me lajmin e ‘vdekjes’ së truprojës së kryeministrit Edi
Makina përfundon në kanal, një person humb jetën plagosen 2 të tjerë në Shkodër Një akisident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Velipojë teksa një person ka humbur jetën dhe 3 të tjerë janë plagosu
Para 2 viteve humbën babain, 7 jetimët jetojnë në çadër dhe ushqehen sa për të mbajtur frymën gjallë E mbani mend historinë e një nënë me shtatë jetimë në fshatin Kamiçan të Elbasanit? Pranvera Muca rrëfëu historinë e pab
Koha po mbaron, 3 djemtë mund të humbin përfundimisht dëgjimin, familja apel për ndihmë "Shqiptarët për shqiptarë" transmetoi historinë e tre familjeve në Vorë, në zonën e Astirit në Tiranë dhe në Sauk. Histo
"Atë poshtë e ke ok", Ermal Mamaqi "thumbon" Taynën FOTO LAJM) Tayna ka postuar një foto provokuese, por nuk ka munguar një koment "thumbues" i Ermal Mamaqit, me të cilin reperja ësht
Rënditja e re e FIFA-s/ Shqipëria humbet 4 pozicione, Kosova thyen rekord FIFA ka publikuar sot renditjen e re të shteteve për muajin qershor, shkruan Syri.net. Shqipëria ka humbur 4 vende ng
Ceka thumbon Ramën: Nëse "Skënderbeu" është trim e ka kollaj të ndryshojë Kushtetutën (VIDEO) Politikani Neritan Ceka ka qënë mbrëmë i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora ku nuk nguroi të ironizonte kryeminis
Aksident në Tiranë, drejtuesi humb kontrollin e makinës dhe përplas 69-vjeçarin Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë tek shkolla "Kushtrimi i lirisë" ku një preson ka mbetur i pla
Turqit nuk pranojnë humbjen dhe pretendojnë se janë goditur në Kosovë (VIDEO) Trajneri i ekipit kombëtar U21 të Turqisë, Vedat Inceefe, është ankuar gjatë një konference për media se sigurimi në sta
Provimi i Letërsisë, humb ndjenjat maturantja Ditën e sotme po zhvillohet provimi i dytë i maturës shtetërorë, pikërisht ai i Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë. Në gjimn
Almeda Abazi befason ndjekësit, ndan me ta të pathënat e jetës (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga moderatoret më të dashura pur publikun shqiptar, atë turk dhe jo vetëm. Rreth një muaj më p
Dieta me banane që ka "fiksuar" vajzat: Si të shfryni barkun dhe humbisni 3 kg për 4 ditë Nëse bëni pjesë në radhët e atyre që i premtojnë vetes çdo muaj se do të merren me sport, do të hanë shëndetshëm, e mbi
14 ndeshje pa humbje, UEFA lëvdon Kosovën: Këta djem meritojnë respekt ërfaqësuesja e Kosovës fitoi dje 3-2 në Bullgari, duke u konfirmuar si skuadra më në formë në Europë. Kjo për faktin
Rama Ik! Kryeministrit i bëjnë të papriturën në Dibër (VIDEO) Edi Rama ishte i pranishëm sot në Peshkopi duke prezantuar kandidatët socialistë për bashkitë e qarkut. Gjatë fjalës
Peza: Pse Ilir Meta e humbi të drejtën për të qëndruar në zyrën e Presidentit! Nga Alfred Peza Zgjedhjet “do të zhvillohen më 30 Qershor do apo sdo Saliu, Ilir, Luli dhe Monika”,- tha Kryemin
Rama "kërcënon" Metën: E humbe të drejtën që të qëndrosh në atë zyrë Kryeministri Edi Rama paralajmëroi nga Burreli se Ilir Meta ka humbur të drejtën që të qëndrojë në zyrën e Presidentit.