E FUNDIT/ Dështoi me negociatat,Zoran Zaev shpall zgjedhje të parakohshme
999 rezultate për

huazuar

Ja blerjet e fundit të gjigantëve të Premier League (FOTO LAJM) Temperaturat janë rritur shumë në Angli, teksa ekipet e Premier League duket se janë të papërmbajtshme. Manchester Unite
Kukësi transferon një tjetër brazilian (VIDEO) Erik Flores quhet afrimi i fundit i Kukësit. Mesfushor 26-vjeçar vjen nga Brazili dhe është një lojtar i rritur te Flame
Rekordi i Chelsea-t, 30 futbollistë të huazuar (FOTO LAJM) Kryesuesit e Premier League-s, Chelsea, numërojnë një numër rekord futbollistësh të huazuar në ekipe dhe kampionate të t
Adnan Januzaj te Napoli? I ndjekur me vëmëndje edhe nga Interi, talenti i Manchester United Adnan Januzaj mund të mbërrijë në Napoli gjatë merkat
Rekordi i Van Gaal: Në 5 ndeshje, 33 futbollistë (FOTO LAJM) Louis Van Gaal është një fans i rotacionit në futboll dhe këtë e ka treguar në pak kohë që drejton Manchester United, Te
Talenti i Liverpool drejt Milanit me parametra 0 Milani pritet që të bëjë një tjetër goditje me parametra 0, dhe këtë radhë është Suso i Liverpool. Italianët do të kë
Palermo huazon uruguajanin te Vllaznia Sebastian Sosa është zyrtarisht futbollisti më ri i Vllaznisë. Klubi italian i Palermos e ka huazuar 20-vjeçarin uruguaj
Bayern Munchen blen Pepe Reina-n Pep Guardiola kërkonte një portier që të lejojnte titullarin Manuel Neuer të qëndronte pushim në ndeshje të caktuara dhe
FIFA: Barça mund të rikthejë të huazuarit (FOTO LAJM) FIFA ka njoftuar se Barcelona ka të drejtë të rimarrë në klub të gjithë futbollistët, të cilët i ka dhënë në formë huazi
Milan-Taarabt, futbollisti nesër në Milano U fol për një dështim të kalimit të Adel Taarabt tek Milan, por nuk është e vërtetë. Lojari maroken i QPR, i huazuar tek
Rummenigge: Gotze ishte i “huazuar” te Dortmundi Për shefin ekzekutiv të Bayernit të Mynihut Rummenigge, Mario Gotze është një bavarez 100 karat edhe pse është transferu
Top 11 i talenteve Under 20 (FOTO LAJM) Adnan Januzaj ka bërë "boom" në mbarë botën. Mesfushori me origjinë nga Istogu shpërtheu këtë sezon tek Manchester Unite
Bojan Krkiç huazohet te Ajaxi Futbollisti i Barcelonës Bojan Krkiç, i cili prej dy sezonesh ishte i huazuar tek Roma dhe Milani, edhe në sezonin e ard
Blero vazhdon të vjedhë muzikë Dikur këngëtari Blero u ishte kundërvënë vajzave të programit “Thumb”, me fjalët se: “Nëse më gjeni ndonjë këngë të vjed
Aquilani huazohet tek Fiorentina Alberto Aquilani është huazuar drejt ekipit italian të Fiorentinas kjo është zyrtarizuar nga vetë ekipi i Liverpoolit i