999 rezultate për

http

Londër / Përmbyset treni, mbi 50 të plagosur (FOTO LAJM & VIDEO) Një tren është përmbysur shumë pranë qendrës sëLondrës duke lënë të plagosur të paktën 50 të plpersona. Ngjarja ka
Astrit Dehari përcillet për në banesën e fundit (VIDEO LIVE) Qindra qytetarë po përcjellin për në banesën e fundit trupin e aktivistit të Astrit Deharit. "I japim lamtumirën akt
Publikohen pamjet/ Kallashin në kokë rojes, ja si u grabit karburanti në Fushë Krujë (VIDEO) Janë publikuar pamjet e grabitjes së një pike karburanti në Fushë-¬Krujë nga dy persona të armatosur. Në këtë video të p
Faqet HTTP do të fillojnë të kenë mbishkrimin ‘jo e sigurtë’ Google lajmëroi se të gjitha faqet e internetit që fillonin me HTTPS do të favorizoheshin në rezultatet e kërkimit përku
Prekëse/ Ja si reagon babai i dëshpëruar pasi humbi djalin dhe gruan në Nicë (VIDEO) Në rrjetet sociale po qarkullon një videoja tepër prekëse e një babai, i cili priste me ankth për fatin e gruas dhe djal
Arsenali dhe City bëjnë "poker" (VIDEO) Arsenali dhe City luanë poker me kundërshtarët e tyre në Premier League. Topçinjtë kanë fituar 4-0 në shtëpi ndaj Uotfor
Reagon boksieri Zeneli: Nuk kam përdorur doping Boksieri shqiptar Rexhildo Zeneli, i cili është pezulluar nga Lojërat Olimpike Europiane “Baku 2015” për shkak të përdor
Këshilli i Bashkëpunimit Rajonal (RCC) zhvilloi takimin vjetor në Tiranë Në Takimin Vjetor të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC), i organizuar sot në Tiranë, u përmendën qëndrime të forta
Httpool autorizohet nga Twitter për reklamat në Shqipëri dhe Kosovë Httpool është autorizuar nga Twitter si partner i shitjes së reklamave në pesë shtete të reja (Shqipëri, Kosovë, Sllovak
13-vjeçarja amerikane, njeriu i parë në Mars? (FOTO-VIDEO) Alyssa Carson është vajza nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës që ka ëndrra të mëdha dhe shumë të ndryshme nga ato që mun
KOMENT LIVE: Itali 0-1 Kosta Rika Duke filluar nga ora 18:00 këtu mund të ndiqni Komentin Live te ndeshjes së dytë mes dy kryesuesve të Grupit D, Itali-Ko
Lista e 82 të përndjekurve që përfitojnë dëmshpërblim nga MF Në një kohë që kanë filluar protestat e të përndjekurve politikë për të marrë këstin, Ministria e Financave ka plotuar s
"Galaxy XI", ja 11 yjet që do të luftojnë kundër alienëve (FOTO-VIDEO) Lionel Messi është lojtari më i mirë në botë. Dhe kur këtë e thotë Franz Beckenbauer, duhet të mendohësh mirë nëse ke dy
Hackerat nga Kosova godasin 39 faqe serbe Hackerat nga Kosova kanë goditur sot të paktën 39 faqe serbe. Në hapjen e këtyre faqeve, shfaqen logoja e grupit të pira
Tottenham në telashe, dëmtohet Bale (FOTO-LAJM) Tottenham Hotspurs nuk mori më shumë se një barazim 2-2 në stadiumin e tij "White Hart Lane" në çerekfinalen e parë të E
Hakerat shqiptarë e festojnë ndryshe 5-vjetorin e Pavarësisë Hackerat e rinj nga Kosova të cilët e quajnë veten si Albania Criminal Group (ACG) kanë vendosur ta festojnë ndryshe 5-v
Bradford City, ëndrra vazhdon (VIDEO-FOTO) Bradford City është duke shkruar historinë. Skuadra e trajnuar nga Peter John dhe që militon në League Two (kategoria e
Kosova Hackers Crew sulmon 20 faqe rumune Hackerat shqiptarë sërish në sulm. Pas web-faqeve greke, maqedonase dhe serbe, tashmë rradha i ka ardhur atyre rumune. K
De Biasi, "Mister Facebook" Është koha e "Facebook". Këtë mund ta themi pa asnjë ndroje. Rrjeti social më i madh në botë është shndërruar në vendin
Dorëzohet Milani (VIDEO) Inter ka mposhtur me rezultat 4-2 skuadrën pretendente për titull Milan, në takimin e zhvilluar të dielën mbrëma në Guis