999 rezultate për

http

Arrestohet Gena? Këngëtarit i vendosin prangat në Las Vegas (FOTO & VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Gena vazhdon të jetë kudo në botë me mbrëmjet e tij muzikore. Por, vizita në Las Vegas t
Rrjeti "gajaset" me "gafat" në emisionin e Rudina Magjistarit (VIDEO) Moderatorja Rudina Magjistari prej vitesh mban të mbërthyer pas ekranit teleshikuesit me emisionin e saj pasditeve.
Mark Zuckerberg uron Instagramin për numrin rekord të përdoruesve Rrjeti social Instagram ka arritur tashmë mbi 700 milionë përdorues. Këtë e ka bërë të ditur pronari i Facebook dhe i
U tremb për vdekje, por jo çdo gjë është ashtu siç duket (VIDEO) Çakmakët në formë pistolete janë shumë të përhapur tashmë, por ata që nuk e dijnë ende këtë rreng kanë arsye përse të tr
Pas Luanës, Marina Vjollca dhe Getoari ndalohen nga Policia (FOTO & VIDEO) Pak ditë më parë motra e vogël e familjes Vjollca, Luana u përfshi në një sherr mes fansit dhe të dashurit të saj, çka e
DALIN PAMJET/ Ja si i shtypi kamioni dhjetra njerëz në Stokholm (FOTO & VIDEO) Një kamion i tonazhit të rëndë mori para dhjetra këmbësor në Stokholm duke shkaktuar vdekjen e të paktën tre personave d
Reperi i njohur grek kopjon këngën e Flori Mumajesit (VIDEO) Flori Mumajesi me këngën “Nallane 2” vërtetoi edhe njëherë që këngët e tij kthehen në hite me dëgjim të parë. E njëjta g
Sulmi në Shën Peterburg, dalin pamjet e tmerrshme të shpërthimit (VIDEO) 12 të vdekur dhe rreth 50 të plagosur është bilanci tragjik i sulmit të djeshëm në një tren në Shën Petërsburgut në Rusi
Olti Curri është korruptuar nga Damiano? Opinionisti përplaset me ish-banorin e BB (FOTO LAJM) Prej ditës së djeshme në media kanë qarkulluar disa foto mesazhe me anë të të cilave akuzohet opinionisti i Big Brother
Çfarë bëri kësaj here? Stresi sërish probleme me Policinë (VIDEO) Reperi Stresi njihet për problemet e shumta me policinë. E vetëm pak ditë pasi publikoi dokumentin e prokurorisë e c
Lojtari s'kishte pikë fuqie, Mourinho i zgjat një...banane (FOTO & VIDEO) Ndjekësit e në shkallët e stadiumit, por edhe në televizor të ndeshjes mes Manachester United dhe Rostov janë bërë dëshm
Zjarri përpin godinën luskoze, ja çfarë bën zjarrfikësi që ngeci mes flakëve (FOTO & VIDEO) Një zjarr gjigand ka përfshirë një ndërtesë luksoze dhe të vjetër në Huston, çmimi i të cilës i kalonte 50 milionë eurot
Shikoni si stërviten qentë e Kosovës për të zbuluar drogën (FOTO & VIDEO) Policia e Kosovës, 18 vjet pas përfundimit të luftës, është e strukturuar mirë me të gjitha njësitet moderne për t'iu pë
“Tirona Fanatics” braktisin derbin ndaj Partizanit Tirana do të luajë ditën e të hënën derbin ndaj Partizanit, por këtë radhë do të jetë një gjë krejt tjetër. Skuadra bard
Greqia dhe Turqia, "luftë" në det për ishujt në Egje (FOTO & VIDEO) Prej disa ditësh mes Turqisë dhe Greqisë po zhvillohet një përballje në det, pranë shkëmbijve "Imia" siç i quajnë grekët
Pengmarrja në Stamboll, polici donte të vriste veten (FOTO & VIDEO) Një ngjarje ka tonditur sot Stambollin, pasi një polic ka shkuar në spitaln "Cerrah Pasa" në Stamboll për t'u vizituar,
ÇNJERËZORE/ Policia turke arreston nënën lehonë bashkë me beben pak orë pas lindjes (FOTO LAJM) Pamjet e një nënë lehone që arrestohet në Turqi vetëm një ditë pasi kishte lindur duke shkuar në ambientet e policisë me
TRAGJEDIA / Shumë të vdekur nga orteku në Itali, dëshmitë e para: Humba gjithçka (VIDEO & FOTO) Pas panikut nga tërmetet një tjetër ngjarje e rëndë u shënua në Itali. Mediat italiane raportojnë se një ortek i fuq
Ja çfarë i punuan shqiptarët gazetares serbe që ishte në trenin e nisur për Mitrovicë (VIDEO) Teksa treni rus i afrohej Kosovës, gazetarja serbe Bojana Millovanoviq që ishte brenda trenit, poston një video ku shihe
Luana nuk e duron më gazetarin, i mbyll gojën me ngjitës (FOTO & VIDEO) Luana Vjollca po i rikthehet ekranit dhe këtë ka menduar që ta bëjë në mënyrë sa më të bujshme duke improvizuar spektakë