999 rezultate për

http

Partizani befasohet nga Luftëtari, Tirana e pafat përballë Flamurtarit Partizani është shpartalluar nga Luftëtarit 1-3 në "Selman Stërmasi". Skuadra e drejtuar nga trajneri Skënder Gega e nis
Laçi barazon Tiranën në minutën e 98, Teuta siguron europën (VIDEO) Ndeshja mes Tiranës dhe Laçit është mbyllur me rezultatin e barabartë 1-1. Tirana arriti të shënonte golin e avantazh
Anglia përmbys rezultatin brenda 9 minutave ndaj Malit të Zi (VIDEO) Mali i Zi ka befasuar me golin e shënuar ndaj Anglisë që në minutën e 17’. Megjithatë, avantazhi i vendasve nuk ka zgjat
Shënohet goli i parë në stadiumin më të shtrenjtë në botë (FOTO & VIDEO) Tottenham Hotspur po kryen testet e fundit të stadiumit të ri të tyre, që do të quhet njëlloj si emri i skuadrës, pa të
Rama tregon "muskujt" nga Berati, mbush sheshin me karrige (VIDEO) Ditën e sotme kryeminsitri, Edi Rama ka vizituar qytetin e Beratit ku po mban takim me qytetarët në turin e "Bashkisë që
Përtej militantëve, shqiptarët bëjnë leckë Ramën tek ‘Porta a Porta’ (FOTO & VIDEO) Kryeministri i vednit, Edi Rama ka dhën një intervistë për gazetarin Bruno Vespa në emisionin e tij "Porta a Porta".
Era e fortë bën "kërdinë", përmbysen tre kamionë (FOTO & VIDEO) Moti i ftohtë dhe erërat e fuqishme në disa zona në veri të vendit kanë shkaktuar rrëzimin e tre kamionëve. Rasi i pa
Në këtë qytet të Italisë, foshnja e parë ka lindur shqiptar Foshnja e parë që ka lindur në Parma të Italisë është djalë dhe është nga një familje shqiptare. Prindërit Mirela dhe
Ambasada e SHBA-së jep njoftimin e rëndësishëm për studentët, deri kur kanë afat Amabasada e SHBA-së në Tiranë ka dhën një njoftim mjaftë të rëndësishëm për studentët shqiptarë të cilët janë të interes
Ish zv.ministri i Arsimit zbulon plagjaturën e vajzës së Dhori Kule, pedagoge në UT Vijon seria e denoncimit të doktoraturave plagjaturë nga ana e Taulant Mukës dhe studiuesit Vladimir Kola. Këtë herë ata
Gjimnazistët nuk i tremben kërcënimeve, i bashkohen protestës (VIDEO) Edhe pse shumica janë kërcënuar të mos marrin pjesë në protestë gjimnazistët janë bashkuar dhe kanë bojkotuar mësimin pë
Publikohet lista me fituesit e fazës së parë për shkollën e Policisë Ditën e sotme është publikuar lista me fituesit e fazës së parë për “Patrullë e Përgjithshme” që do të kalojnë në testin
Live: Zoran Zaev flet në Parlamentin Evropian (VIDEO) Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev po mban një fjalim historik para Parlamentit Evropian. Këtu ne link mund të ndi
Kështu dinë të festojnë tifozët anglezë (VIDEO) Anglia ka arritur të bëjë një "çmenduri" kundër Panamasë duke shënuar plotë pesë gola në vetëm 45' minutat e para. Go
Kur shiu bie edhe në urban (VIDEO) Qytetarët vazhdojnë të publikojnë fotografi të ndryshme në rrjetet sociale, të qytetarëve që hasin në vështirësi për sh
Surprizon Julian Deda, largohet nga Vizion Plus Julian Deda nëpërmjet një statusi në Facebook ka shkruar se do të largohet nga Vizion Plusi dhe Tringu. Faleminderit
Gjermania fitore para Kupës së Botës, shkëlqen Neuer (VIDEO) Gjermania ka fituar me vështirësi në miqësoren përballë Arabisë Sauditë e cila vlen për këtë fazë përgatitore disa ditë
Goli i Selmait apo Mockës, kush nga golat e portierëve ishte më i bukur? (VIDEO) Portieri i Laçit, Gentian Selmani, përveç aftësive fantastike që ka treguar gjatë viteve në katërkëndëshin e portës, son
Portieri shënon dhe shpëton Shqipërinë nga humbja në minutën e 93 (VIDEO) Shqipëria U-21 ka barazuar 1-1 në miqësoren e zhvilluar në “Elbasan Arena” kundër Bjellorusisë. Ndoshta askush nuk e
E frikshme, Tornado që merr gjithçka para (VIDEO) Tornadoja e fuqishme që ka kaluar nëpër një zonë të banuar në Wyoming përveç se ka shkaktuar zhurma dhe breshër, gjithas