999 rezultate për

http

E gjithë bota në kërkim të shqiptares nga Maqedonia (VIDEO) Nakshije.M është ish e dashura e të dyshuarit kryesor, në rastin Madeleine McCann dhe autoritetet gjermane kanë lëshuar
Veliu zotohet për luftë të pakompromis ndaj krimit dhe korrupsionit Agim Veliu ka rimarr sot detyrën e Ministrit të Punëve të Brendshme. “Rikthim në punë për të
ZYRTARE/ Datat dhe oraret e La Liga për rinisjen e kampionatit La Liga ka zbuluar datat e rikthimit të kampionatit. Sezoni do të rifillojë më 11 qershor me derbin Sevilla-Betis dh
Juve feston kampionatin e 2006 që më pas "Calciopoli" ia hoqi (VIDEO) Juventus kujton në rrjetet sociale më 14 maj si sot 14 vjet më parë, kampionatin numër 29 në historinë e klubit në fus
Të gjithë të fiksuar me sfidën e fundit në "Tik Tok" (VIDEO) TikTok nuk është rastësisht platforma më e famshme e momentit dhe ngushëllimi i të gjithëve gjatë karantinës. Ka diçka n
Rama prezanton platformën e re: Si të merrni leje për të dalë me makinën tuaj! Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri Rama ka prezantuar platformën e re të aplikimit për të marrë leje në ra
Sot më shumë se kurrë, 6 site ku mund të lexoni libra online Nëse gtjithmonë jeni ankuar se nuk keni patur kohë të mjaftueshme për të lexuar, sot nuk vlejnë justifikimet. E nëse
Videot e këtyre mjekëve do t'ju zbukurojnë ditën (VIDEO) Mjekët, infermierët dhe punonjësit e tjerë të shëndetësisë janë në radhë të parë në luftën kundër Covid-19, një sëmundje
Koronavirusi i mori të atin, aktorja bën postimin prekës me foton nga spitali (FOTO LAJM) Aktorja Sophia Myles, e cila njihet për rolet e saj në Underëorld, Doctor Who dhe Moonlight ndau fotografinë e fundit të
Edhe një tjetër rast me Koronavirus në Kosovë, shkon në 21 numri i të prekurve Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka konfirmuar se është shënuar edhe një rast i ri me koronavirus në Kosovë.
Sot më shumë se kurrë, 6 site ku mund të lexoni libra online Nëse gtjithmonë jeni ankuar se nuk keni patur kohë të mjaftueshme për të lexuar, sot nuk vlejnë justifikimet. E nëse
Koronavirusi, reagon edhe Milot Rashica Tashmë janë konfirmuar dy raste të infektuara me koronavirus në shtetin e Kosovës. Menjëherë pas kësaj, ka reaguar ed
Tifozi hyn në fushë për ta takuar në mes të ndeshjes, acarohet keq Ronaldo (VIDEO) Juventusi u mposht me rezultat 1-0 nga Lyoni në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Cristiano Ron
"Ishte plot me agjentë të CIA-s": Mister rrëzimi i avionit në Afganistan Gjatë mesditës së sotme BBC raportoi rrëzimin e një avioni me 83 pasagjerë në jug-lindje të Afganistanit, në një zonë të
Banesa të rrënuara e njerëzit me vrap nëpër rrugë: Allahu na ndihmoftë! (VIDEO) Një tërmet i fortë me magnitudë 6.8 të shkallës Rihter ka lëkundur Turqinë. Sipas CNN në Turqi, epiqendra është shënu
Juventus - Cagliari, formacionet zyrtare: "Zonja e vjetër" synon kreun Juventusi do të tentojë ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A – të paktën deri në mbrëmje, kur luan Interi kundër Napol
Së bashku për Shqipërinë! Steaua e Bucurestit i vjen në ndihmë të prekurëve nga tërmeti Edhe klubi legjendar Steaua e Bucureștit po i vjen në ndihmë shqipërisë, shkruan Albeu.com. Përmes një njoftimi
E moshuara shpirtgjërë dhuron për të prekurit nga tërmeti: Asgjë s'marrim me vete! (VIDEO) Një rast tepër i veçantë vjen nga kjo e moshuar që shihni në videon e bashkëngjitur lajmit, ku ka treguar edhe çfarë ka
I morën "karriget" Bashës e Monikës, kjo është pasuria e deputetëve të rinj opozitar Zëvëndesimi i deputetëve të opozitës nga rradhët e tyre në parlamentin shqiptar u bë me shumë bujë. Pavarësisht se u
Bëjnë për spital motrat, arrestohen vëllezërit Në dy raste të ndara, në Prishtinë dhe Graçanicë, policia ka arrestuar dy të dyshuar të cilët kishin rrahur fizikisht mo