999 rezultate për

hotit

Adelina Ismaili i bën dedikim romantik bashkëshortit (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nuk i kursen fjalët për bashkëshortin. Ajo para pak kohësh është bërë nënë e një djali. Në instagram
Lekaj i pëgjigjet Hotit për ultimatumin e LDK-së për zgjedhje të jashtëzakonshme Nënkryetari i AAK-së, Pal Lekaj ka folur për kërkesën e Grupit Parlamentar të LDK-së për caktimin e datës së zgjedhjeve
Pyetja e Avdullah Hotit që heshti kuvendin Avdullah Hoti nga Lidhja Demokratike e Kosovës e ka pyetur Memli Krasniqin e PDK-së se a ndjehet keq kur një zyrtar i la
Sherr masiv në vendlindjen e Avdullah Hotit Policia e Kosovës ka njoftuar në raportin ditor se dje në fshatin Ratkoc të Rahovecit ka ndodhur një rrahje mes pesë per
Veseli i kundërpërgjigjet Konjufcës dhe Hotit Kreu i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli është deklaruar pas përplasjeve që pati me shefat e grupeve parlamentare të part
Reagon deputeti i VV-së: Andin Hoti e ke idoll kriminelin më të madh në Kosovë Deputeti i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, i cili është i akuzuar për sulm terrorist ndaj Parlamentit, ka thënë se ësht
Mbush makinën me drogë në Shqipëri dhe niset për Mal të Zi, çeku e pëson keq në kufi (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar në flagrancë një shtetas nga Çekia në Hanin e Hotit, Shkodër, duke goditur kështu një tjetër tentat
Selimi nuk i komenton deklaratat e Avdullah Hotit: Presim procedurat Deklaratat e djeshme të kandidatit për kryeministër nga koalicioni LAA, Avdullah Hoti se nuk do të hyjnë në koalicion as
Sekuestrohet 6.5 kg drogë në Hanin e Hotit, në kërkim trafikantët Policia e Shkodrës ka sekuestruar 6.5 kg drogë në Pikën Kufitare Hani i Hotit. Burime zyrtare nga policia bëjnë me d
Policia sekuestron 4 çanta me drogë Hanin e Hotit, në kërkim poseduesit Policia kufitare e Shkodrës bën me dije se ka sekuestruar 4 çanta me 66 kilogram lëndë e dyshuar kanabis sativa në afërs
Po ndiqeshin nga policia, aksidentohen 3 trafikantë me 10 kg kanabis në Shkodër Policia e Shkodres ka arrestuar 3 shtetas me nje sasi droge te cilet jane aksidentuar ne vendin e quajtur Zues ne rrugen
Korrupsioni në dogana, policët fusin në xhep vetëm euro (VIDEO) Korrupsioni në dogana duket si një fenomen i cili ka pllakosur rëndë në realitetin shqiptar. Në dy rastet që shfaqen më
Tre të plagosur në një aksident në Shkodër-Hani i Hotit Tre persona, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije janë plagosur në një aksident që ka ndodhur në aksin rrugor S
Ahmeti-Hotit: Dil në autobusa pak dhe nënshkruaje garancionin Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në profilin e tij ne rrjetin social Facebook, i bën
Fjalimi i Ukshin Hotit në Nagavc: Bëje ose vdis (VIDEO) Është publikuar një video e një fjalimi të rrallë të Ukshin Hotit, që sipas atyre që e kanë bërë, është mbajtur në fshat
Aksident në aksin Shkodër- Han i Hotit, plagosen dy persona Një aksident automobilistik ka ndodhur në fshatin Shtoj i Ri në aksin Shkodër- Koplik, ku si pasojë kanë mbetur të plago
Del në qarkullim pulla postare me portretin e Ukshin Hotit Posta e Kosovës ka nxjerrë në qarkullim pullën postare që i kushtohet veprimtarit të shquar të çështjes kombëtare Ukshin
Plot 16 vjet nga zhdukja e Ukshin Hotit Në mars të vitit 1993 Ukshin Hoti u burgos për herë të dytë pasi një vit më parë kishte organizuar homazhe për martirët
Gjendet një person i pajetë në aksin Shkodër-Hani i Hotit Në orët e para të mëngjesit të sotëm një person është gjetur i pajetë në kanalin kullues të rrugës nacionale Shkodër-Han
I dyshuari për eleminimin e Doshit, blindohet Policia e Tiranës Update - I dyshuari Durim Bani po qëndron në ambjentet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës në masa të rrepta sigurie. Ai