999 rezultate për

hotelin

I kërkoi autograf Messit, Alves sulmon anglezin Yjet e Barcelonës, Leo Messi dhe Dani Alves, janë larguar nga Londra me një përvojë të hidhur. Në hotelin ku ishte akomo
Obama kalon natën në hotelin ku vdiq Whitney Houston Presidenti Barack Obama, në një turne në perëndim të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, kaloi dje natën në hotelin në Be
Ja si ndërtuan kinezët hotelin 30 katësh për 360 orë (VIDEO) Kinezët tashmë janë superfuqia e shekullit 21. Ata kanë ndërtuar një hotel 30 katësh brenda 15 ditëve, duke mos shënuar
Barcelona bëhet gati për Milanin: Prenoton hotelin në Milano Siç raporton "Gazzetta dello Sport" këtë mëngjes, Barcelona ka ndërruar orët e fundit hotelin ku do të qëndrojë para dhe
Zjarr në hotelin ku është vendosur emiri i Katarit Hoteli “Aleksandar Palace” mbrëmë është përfshirë nga zjarri në pjesën e kulmit, që ka shkaktuar një panik tek delegacio