999 rezultate për

hotelin

Gavriçi kishte hyrë tre herë në Kosovë me tritol Veprimet që ka kryer Slobodan Gavriçi hedhin më shumë dyshime se ai ka qenë një tregtar sesa një i dyshuar për akte terr
Fadil Arsllani: S’kam të bëj me punë ilegale Fadil Arsllani përgënjeshtron lajmin e publikuar në gazetën e përditshme “Dnevnik” se i ka ikur policisë. Ai thekson
Kombëtarja ndërron hotel, policia serbe: Shkaktuan kaos (FOTO LAJM) Policia serbe është ankuar se Kombëtarja shqiptare ka shkaktuar kaos pas mbërritjes në Beograd. Ekipi kuqezi ka ndërruar
Alarm për zjarr, Bayerni braktis hotelin (FOTO) Një ngjarje e papëlqyeshme ka ndodhur në hotelin ku është akomoduar Bayerni i Mynihut në prak të sfidës së Champions Lea
Në hotelin më të madh në botë që nuk ka fjetur asnjë turist (FOTO-LAJM) Pak kilometra larg ishullit baltik të Gjermanisë, Rugen, gjendet hoteli më i madh në botë i ndërtuar para 70 vitesh. Por
Përfundon pa fustan, Gaga vijon me autografet (FOTO LAJM) Në të shumtën e rasteve, Lady Gaga shfaqet para një publiku të gjerë me veshje tejet transparente, ose dhe e zhveshur. P
Njihuni me pasurinë e Behgjet Pacollit Dihet se Behgjet Pacolli është nga politikanët më të pasur në Kosovë dhe këtë gjë e konfirmon edhe deklarimi nga ana e t
Dëshmia e menaxherit: Bajrami i pagoi pilotit italian hotelin Edhe pse piloti italian Giorgo Riformato nuk ka pranuar të ketë lidhje me Saimir Bajramin, faktet flasin se ata të dy nj
INUK prish sot hotelin 4-katësh në Dhërmi Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar rikthet në Dhërmi për të prishur një ndërtesë 4-katëshe. Godina pritet të pr
PD: Lame shkeli ligjin, bëri hotelin pronar të truallit Partia Demokratike denoncoi sot një vendim abuziv sipas saj të drejtorit të ALUIZNI-t, Artan Lame për 372 metra katrorë
Takohen autoritetet e sigurisë dhe zv/kryeministri në hotelin "Aleksandër Palasë" Autoritetet e sigurisë në Shkup janë vënë në lëvizje pas protestave kundër përmendores së mbretit serb Car Dushani. P
Hoteli sferik mbi pemë (FOTO-LAJM) Një kanadez ka ndërtuar hotelin e parë sferik në botë. Tom Chudleigh ka shpenzuar 100 mijë paundë për të ndërtuar hoteli
Dy këngëtaret serbe zihen për shqiptarin Malazezja Manda Popoviç ka xhelozuar dhe ka akuzuar kënëgëtaren serbe Nikoliq për flirtim me të dashurin e saj, biznesme
I dehuri harron hotelin, shëtit rrugëve gjysmë i zhveshur (VIDEO) Një i ri nga Liverpuli i quajtur Steven, i cili ndodhet në Las Vegas pasi ishte dehur ishte nisur drejt hoteli por nuk p
Adoleshentja "shpërthen" hotelin për të takuar Neymar (VIDEO) Neymar është ende në Rio De Janeiro ku prezantoi dje këpucët e tij të reja të dizenjuara nga gjigandi amerikan NIKE dhe
Zyrih, takim Bayern-Guardiola Prestigjizoja gjermane “Bild” shkruan se drejtuesit e Bayern Mynih janë takuar me trajnerin e ardhshëm Pep Guardiolën pë
Kërkuan para që AKP-ja të mos ua merrte hotelin “Grand” Behgjet Pacolli e Remzi Ejupi kanë denoncuar Ukë Rugovën, Astrit Haraqinë, Gazmend Abrashin e Naser Osmanin se u kanë kë
Për hotelin Grand vendos AKP Agjencia Kosovare e Privatizimit sqaron se çdo thirrje e ish blerësit të ndërmarrjes së re “Hotel Grand” për mosofertim
Hotel Grand do të rindërtohet Hoteli Grand do të rindërtohet. Vendimi është marrë nga Agjencia Kosovare e Privatizimit e cila shprehet se vendimi u mo
Haraç për hotelin Vendimi i Agjencisë Kosovare të Privatizimit, për ta shtyrë edhe për një muaj definimin e pronësisë së Hotelit Grand, e