999 rezultate për

hotelin

Zjarr në hotelin luksoz, 11 të vdekur në Pakistan (VIDEO & FOTO LAJM) 11 persona kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri të madh që ra në një hotel me katër yje në qytetin jugor të Pakistan
Masa të jashtëzakonshme sigurie në hotelin ku po qëndron Izraeli (FOTO) Kombëtarja e Izraelit ka mbërritur dje në mbrëmje në Shqipëri, teksa po qëndron në një nga hotelet në Tiranë. Masat e
Ndeshja me Izraelin, policia "blindon" stadiumin dhe hotelin Rreth 1000 forca policore do të jenë në gatishmëri për mbarëvajtjen e takimit Shqipëri-Izrael, që do të zhvillohet mbrëm
Zjarri ka përfshirë hotelin më të vjetër në Angli Hoteli më i vjetër në Angli është përfshirë nga zjarri, raportojnë mediat lokale. Zjarri ka rënë në qytetin e Exeter
Pogba "bishë" në shtrat, ngre në këmbë hotelin gjatë mesnatës Paul Pogba një "bishë" edhe në jetën sentimantale. Jashtë fushe francezi po gjen gjithnjë e më shpesh “golin”… të paktën
Spanja “zapton” të gjithë hotelin në Shkodër (FOTO) Spanja ka rezervuar komplet hotelin, në Shkodër, për skuadrën e saj. Kurse, siguria përreth hotelit është e jashtëzakons
Kabul/ Sulm me autobombë në hotelin e kontraktuar nga të huajt Të paktën tre të dyshuar talebanë kanë kryer një sulm në një hotel të përdorur nga kontraktues të huaj në Kabul, duke l
Ibra "braktis" hotelin e United për një arsye të çuditshme (FOTO) Zlatan Ibrahimovic është unikal me veprimet e tij. Pas transferimit tek Manchester United, bomberi suedez ende nuk ka gj
Kuqezinjtë zbarkojnë në Francë, ja imazhet e reja (FOTO LAJM) Kombëtarja shqiptare e Futbollit ka mbërritur sot në mesditë në Francë, duke nisur aventurën e Europianit. Rrugëtimi hi
Pas dy ditëve "relaks", kuqezinjtë vendosen në Bretanja të Francës Pas dy ditëve të lira ne Bergamo, delegacioni i Shqipërisë udhëtoi sot drejt Bretanjes së Francës. Kombëtarja kuqezi nuk
Pronari i "Vollgës": Nuk kam dijeni se ortakët arabë i dhanë hotelin Shullazit Me anë të një deklarate për mediat, pronarët e ish-hotel "Vollga" mohojnë të kenë dijeni për dhurimin e pronës së tyre t
Sulmohet hoteli luksoz në Mali, merren peng 170 persona (FOTO LAJM) Rreth 10 persona të armatosur kanë sulmuar një hotel luksoz të frekuentuar nga të huajt në kryeqytetin e Malit, Bamako,
Ja si festohet kualifikimi në autobusin e Kombëtares (VIDEO) Futbollistët e kombëtarjesa shqiptare kanë vazhduar festën edhe gjatë udhëtimi nga stadiumi për ne hotelin ku po qëndroj
Habiten edhe italianët: Shqipëria blindon hotelin e Serbisë (VIDEO) Shqipëri-Serbi është një ndeshje futbolli, por që po bën të flitet për gjithçka, por vetëm për futboll jo. Edhe e përdit
Nuk u pranonin qentë, familja pushime në "hotelin autobus" (FOTO LAJM) Një çift nga Britania e Madhe, pasi nuk kanë arritur që të gjejnë një hotel ku ti pranonte qsë bashku me qentë e tyre ka
IKMT shemb hotelin 3 katësh në Berat (FOTO LAJM) Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka mbërritur dhe në Berat për të shembur një objekt tre katëshe. Aksion
Qyteti i shenjtë Meka do të ketë hotelin më të madh në botë (FOTO LAJM) Arabia Saudite do të ketë hotelin më madh në botë, që pritet të hapet në vitin 2017. "Abraj Kudai", do të ndërtohet në M
Shokohen turistët, pronotuan hotelin i cili ishte ende në ndërtim (FOTO LAJM) Një kompani ka zhgënjyer disa turistë, pasi në vend që të shkonin në një hotel me 5 yje, ata e gjetën vendin të shkatëru
Terror në hotelin luksoz në Libi, vriten 8 persona Tetë persona, mes të cilëve edhe pesë të huaj, janë vrarë të martën në një sulm në hotelin luksoz "Corinthia" në kryeqyt
Pushime ideale në hotelin prej bore (FOTO LAJM) Hoteli Iglu-Dorf është hotel në Zvicër i cili rindërtohet çdo sezon me 3 mijë ton dëborë. Ai hapet duke filluar nga dita