999 rezultate për

hotelin

Sulmi terrorist në hotelin luksoz, policia shpëton 150 pengje (FOTO LAJM) Një sulm terrorist ka ndodhur në Hotelin Interkontinental të Kabulit, ku janë marrë pengje dhe shkëmbyer zjarr me forcat
Policia blindon hotelin ku do zhvillohet takimi Bushati- Kotzias (FOTO LAJM) Ministrat e Jashtëm të Shqipërisë dhe Greqisë, do ta takohen sot në Korçë si vijim i takimit të Nëntorit në Kretë për zg
Ministrat, orgji në hotelin e tij? Balili rrëfen se kë ka parë aty Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar disa kohe me pare se Klemend Balili ka video te orgjive te disa politikaneve
Skenderbeu akomodohet në hotelin ku u vra krimineli më i madh në Ballkan Skuadra e Skënderbeut ka mbërritur ditën e sotme në orën 6 të mëngjesit në Beograd,për tu përballau të enjten me skuadrë
Ilda Bejleri ju bën vizitë të papritur djemve të Kombëtares në hotel (FOTO LAJM) Padyshim që Ilda Bejleri është një nga vajzat më të pëlqyera në shoëbizin shqiptar dhe shpeshherë ndodh që të komentohe
S’paguajtën hotelin për 6 muaj radhazi, pronari shqiptar kallëzon 2 italianët Dy shtetas italiane kanë mashtruar pronarin e një hoteli duke mos paguar qëndrimin e tyre në hotel. Por pas 6 muajsh,
Detaje të reja nga terrori me armë në Elbasan, autori qëlloi mbi hotelin Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja që terrorizoi banorët e Elbasanit ditën e djeshme ku të shtëna me armë trondit
“Zemër, hotelin…do suitë apo?” SMS në telefonin e Sinanit që desh bëri "gjëmën" (VIDEO) Sinan Hoxha i ftuar ne emisionin Thumb te Fatmes dhe Aulones, ka treguar momentin me te sikletshem qe ka shkaktuar xhelo
Prostitucion në hotelin e tij, vjedhja që nxorri zbuluar biznesmenin Policia ka vënë në pranga një biznesmen që e shëndërroi hotelin e tij në shtëpi publike. Mësohet se i arrestuari ësh
Barka e vjetër kthehet në hotelin e preferuar të turistëve në Uells Një barkë e vjetër e përmbysur është kthyer në një nga hotelet më të çuditshëm dhe më të kërkuar në Uells. Vetëm për
Gjermania mbyll hotelin e Kim Jong-un në Berlin (FOTO LAJM) Autoritetet gjermane kanë nisur procedurat për mbylljen e një hoteli në zemër të Berlinit për t'i privuar Koresë së Veri
Almeda Abazi flet për hotelin superluksoz të "Çënarit": Kemi bërë zbritje për turistët shqiptarë (FOTO LAJM) Modelja shqiptare, Almeda Abazi po shijon jetën në krah të aktorit turk Tolgahan Saysiman. Pak muaj më parë ajo ka ku
Berisha: 7 ministra i shkojnë në zyrë Tahirit dhe kërkojnë videot e tyre në hotelin e Balilit Ish-Kryeministri Sali Berisha e emërton situatën e krijuar në qeveri, pas shkarkimit të ministrit Saimir Tahiri si një "
Elvana Gjata feston ditëlindjen në super-hotelin luksoz ku ka qenë Beyonce (FOTO LAJM) Së fundmi emri i Elvana Gjatës ishte më i përmenduri në rrjete sociale e media. Arsyeja është sepse artistja feston 3
Blushi "mohon" ministrat me dashnoret në hotelin e Balilit, Blushi: Ja si është e vërteta Dita e djeshme pas pushimit të Manjanit dhe deklaratave të tij mbi deputetët e PS të cilët sipas tij shkojnë me dashnore
ORTEKU NË ITALI / Merr fund makthi i kërkimeve, 29 viktima dhe 11 të mbijetuar (FOTO LAJM) Të paktën 29 persona kanë humbur jetën në hotelin Rigopiano në Abruzzo të Italisë i cili u godit fuqishëm nga orteku pak
Tmerri ne hotelin italian, ende në kërkim të viktimave Pas fatkeqësisë që preku hotelin “Rigopiano”, të mbuluar nga një ortek bore më 18 janar, nuk ka ende informacione për di
Orteku që "përpiu" hotelin në Itali, të mbijetuarit: Po vdesim nga i ftohti Të paktën 30 persona janë zhdukur pasi një ortek varrosi një hotel të vogël në malet e Italisë qendrore, pas një serie t
Orteku godet hotelin me turistë, dyshohet për shumë viktima në Itali (VIDEO) Mediet italiane kanë shkruar sot se një ortek i frikshëm dëbore ka rënë mbi një hotel të quajtur "Rigopiano di Farindola
Shpërthen bomba në hotelin ku qëndroi sot Edita Tahiri Mbrëmjen e sotme është hedhur një bombë në Hotelin “Sasha” në veri të Mitrovicës. Bomba nuk ka shpërthyer. Lajmin