999 rezultate për

hotelin

"K9" dhe FSK rrethojnë hotelin ku do të qëndrojë Clinton Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton – miku më i madh i kosovarëve, vjen sot në Kosovë. M
Njihuni me super hotelin luksoz ku është akomduar Chelsea në prag të finales (FOTO LAJM) Skuadra e Chelsea po përgatitet për finalen e Europa League kundër Arsenalit e cila do të luhet nesër në Baku Azerbaxhan
U dehën aq keq sa blenë hotelin Të gjithë bëjnë çmenduri kur dehen, por pak veta blejnë hotelin ku pushojnë. Një çift 35 vjeçarësh nga Londra ishin p
Cerëmoni gala, Hilton hap hotelin më të ri në Tiranë (FOTO LAJM) Grupi prestigjoz Hilton (NYSE: HLT) celebroi dje hapjen e hotelit të parë në Shqipëri - Hilton Garden Inn Tirana. Cer
Investim 60 milionë euro, CR7 ndërton hotelin e gjashtë Kryeqyteti i Francës, Parisi, është vendi ku Cristiano Ronaldo ka zgjedhur që të ndërtojë hotelin e tij të gjashtë nën m
Ronaldo hap hotelin në Paris me emrin "CR7" Cristiano Ronaldo ka lajmëruar se do të hap hotelin e tij të gjashtë “CR7”, zinxhirin e hoteleve në Paris më 2021. Pë
Gjiganti botëror vjen në Shqipëri, "Hilton" hap hotelin më të ri në Tiranë (FOTO LAJM) Brandi botëror i hoteleve "Hilton" ka bërë investimin e parë në Shqipëri duke hapur Hilton Garden Inn në kryeqytetin shq
Pacolli me paratë e qytetarëve ushqehet në hotelin e tij, 650 euro një drekë Agjencioni antikorrupsion e ka të pamundur t'i hetojë pagesat që Behgjet Pacolli i kishte bërë në hotelin ku vetë është
Gazetari i përgjigjet Pacollit: Shih hotelin tënd 130 euro nata Pas skandalit të Hotelit në Durrës, ka plasur një debat i ashpër në median online në lidhje me shërbimin e hoteleve në S
I solli fat Tahiri, Joleza Koka hap hotelin e saj në Sarandë (FOTO LAJM) Të gjithëve ne na kujtohet shprehja e famshme e ish-kryetares së FRESSH-it, Joleza Koka e cila deklaroi se ishte zgjuar
Gjermania ishte e bindur se do të shkonte në finale, kishte paguar hotelin Gjermanët ishin të sigurt se do të shkonin në finalen e Botërorit 2018. Këtë gjë nuk e besonin vetëm lojtarët dhe tifozë
Para të hedhura kot, ky është gjesti sa mendjemadh janë gjermanët Gjermanët ishin të sigurt se do të shkon në finalen e Botërorit 2018. Këtë gjë nuk e besonin vetëm lojtarët dhe tifozët
Peniani refuzon të paguajë hotelin ku do të takohet Trump me Kim Jong-un Takim midis dy liderëve botërore Donald Trump dhe Kim Jong-un do të ndodhë më 12 qershor në një resort bregdetar të Sing
Takimi Trump – Kim Jong-un, Peniani refuzon të paguajë hotelin Donald Trump pranoi që të takohet me Kim Jong-un dhe gjasat janë që shtrëngimi i duarve të ndodhë më 12 qershor në një r
Publikohen pamjet e sulmit në hotelin e Trump (VIDEO) Policia e Floridës ka lëshuar pamjet dramatike të qëllimit me armë në hotelin "Trump National Golf Club Doral" të premte
Messi i futet biznesit, shikojeni hotelin e tij super luksoz (VIDEO) Lionel Messi ka një pagë vjetore sillet rreth 40 milionë dollarë, pagë kjo që i jep hapsira të mendojë dhe për llukse të
Makina luksoze e Edi Ramës tërheq vëmendjen e prishtinasve (VIDEO) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur në Prishtinë nën masa të larta sigurie ndërsa ka rënë në sy makina luks
Njihuni me hotelin e torturës në Bosnje (FOTO LAJM) Vlerësimet e “TripAdvisor” për hotelin “Vilina Vlas” janë të përziera. Vetëm pak prej tyre përmendin se ky vend dikur is
Pamje të frikshme, tërmeti i fuqishëm shemb hotelin me 300 dhoma (FOTO LAJM) Një hotel është shembur në Tajvanin lindor pasi një tërmet me magnitudë 6,4 tronditi ishullin të martën, dy punonjës të
Policia blindon hotelin ku sot do të zgjidhet kreu i FSHF (FOTO LAJM) Ditën e sotme në orën 09:00 nis në Durrës mbledhja e Asamblesë Zgjedhore e Federatës së Futbollit për zgjedhjen e kreut