999 rezultate për

hotelin

PD nxjerr pamjet: Rama zgjedh hotelin e deputetit të PS për karantinimin e shqiptarëve (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Xhemal Gjunkshi thotë se qeveria nuk heq dorë nga klientët edhe në këtë periudhë, du
Të karantinuar në hotelin në Kakavijë, pronari i kërcënon: Do i nxjerr në rrugë! Një pronar hoteli në Kakavijë ka kërcënuar se do të nxjerrë jashtë të karantinuarit, emigrantë sezonalë që kanë ardhur n
Majko jep lajmin e mirë: Shqiptarët e bllokuar në kufi "e kanë hotelin të paguar" Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, ka sqaruar se 23 shtetasit shqiptarë të mbetur prej disa ditësh në kufi
Numri 1 i Chelsea vë në dispozicion hotelin e skuadrës për mjekët e Londrës Mes zotërinjve të futbollit që "kanë zbritur në fushë" për të ndihmuar në emergjencën e Koronavirusit është edhe Roman A
U kap me pasaportë të falsifikuar, dalin pamjet e arrestimit të Ronaldinhos (FOTO & VIDEO) Ronaldinho dhe vëllai i tij, Robert Asis janë arrestuar ditën e djeshme në Paraguai, për hyrjen në këtë vend me pasaport
U kthye në hero në Itali, shqiptari rrëfen çfarë ndodhi në hotelin karantinë Albi Albino është një djalë shqiptar i cili është konsideruar një hero për shkak të ndihmës që ka dhënë për koronavirusi
Një amerikane alarmon policinë: Jam e pasigurt! Nuk gjen rehat as në hotelin luksoz Një shtetase amerikane ka kaluar nëpërmjet një situate aspak të mirë përgjatë mesit të muajit dhjetor. Gjithçka ka nisur
Zbardhen shkelje të mëdha në hotelin ku vdiqën vëllezërit kosovarë, u falsifikua çdo gjë! Prokurorët e dosjes “Termeti” kanë gjetur shkelje të rënda të zyrtarëve të shtetit, kryesisht të ALUIZNI-t dhe të Bashki
Kërkime në hotelin e shkatërruar në Durrës: Qeni nuhati diçka, dyshohet për kufomë Tre ditë kanë kaluar nga momenti kur toka u shkund prej tërmetit 6.4 të shkallës Rihter dhe një grupesh shpëtimi shqipta
Viktimat nga tërmeti, dyshohet për një kosovar Një viktimë në Hotelin e rrëzuar në Durrës, dyshohet se është nga Kosova. Sipas Report TV’, gjatë tërmetit kanë qenë
Policia çeke hyn në hotelin ku qëndron Kombëtarja e Kosovës Mediat në Kosovë raportojnë duke publikuar dhe fotografi, se policia çeke ka hyrë në hotelin ku qëndron Kombëtarja Kosov
Shehaj denoncon Veliajn: Si e favorizoi "Fusha SHPK-n" pas një nate në hotelin luksoz Ish-deputeti Agron Shehaj me anë të një postimi në Facebook, shkruan se Bashkia Tiranë ka favorizuar klientin e saj krye
Shfrytëzonte punëtorët si skllevër, Liverpool refuzon hotelin luksoz Liverpooli ka refuzuar akomodimin në një hotel luksoz në Doha, Katar, pasi zbuloi një seri çështjesh të të drejtave të n
Në hotelin luksoz, Beatrixi dhe Anxhelina festojnë me Neymar dhe Mbappe (FOTO LAJM) Pasi u pajtuan pas sherrit që bëri bujë në media, Anxhelina dhe Beatrix po kalojnë më shumë kohë me njëra-tjetrën. Dy ku
Le të digjet rrjeti, Albëria pozon në shtrat me dy vajzat në hotelin super luksoz (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj ndodhet këto ditë në Stamboll me dy vajzat e saj, Anxhelinën
Ju prezantojmë me hotelin më të mirë në botë për 2019 (FOTO LAJM) Dikur ka shërbyer si një godinë me nëntë apartamente, e vendosur në një nga lagjet më elegante të Lisbonës, në Amoreiras
Tatimet nuk falin as hotelin e famshëm në Tiranë, Brace: S’ka me miq Zv/kryeministri Erjon Braçe ka reaguar pas gjobës që Tatimet vendosën ndaj hotel ‘Rogner’ në Tiranë për shkak se nuk kis
Rama i bllokoi hotelin, reagon ish-deputeti i PD Bllokohet në Llixha të Elbasanit hoteli i ish-deputetit të PD-së në Elbasan, Aurel Bylykbashi. Kryeministri Rama ka publ
Rezervuan online hotelin luksoz me pamje nga deti, u shokuan nga ajo që gjetën (FOTO LAJM) Nënë e bijë prenotuan në një hotel me katër yje për pushimet e verës, por u shokuan nga ajo cfarë gjetën. Ato rezervu
Rezervuan online hotelin luksoz me pamje nga deti, e gjetën "të shkatërruar" (FOTO LAJM) Nënë e bijë prenotuan në një hotel me katër yje për pushimet e verës, por u shokuan nga ajo cfarë gjetën. Ato rezervu