999 rezultate për

hotel

Dikur ishte vila e Pablo Escobarit, sot një nga hotelet më të kërkuar në botë (FOTO LAJM) Është quajtur “Casa Malca” dhe është një hotel luksoz në Gjirin e Meksikës, pranë qytetit të Tulumit. Karakteristikat
Kjo është arsyeja pse hotelet kanë gjithmonë çarçafë dhe jastëkë të bardhë Dimri po vjen dhe teksa të gjithë një mendje e kemi nga festat, me siguri që jeni duke planifikuar pushimet apo arratist
U gjet e pajetë në shkallët e hotelit, policia zbardh ngjarjen Policia ka arritur të zbardhë ngjarjen e datës 14.11.2019 ku një grua u gjet e pajetë në shkallët e e një hoteli në Tira
Kampionët e Botës mbërrijnë në Tiranë (VIDEO) Franca ka mbërritur paraditen e sotme në kryeqytetin shqiptar, teksa do të akomodohet në një nga hotelet e Tiranës, për
Futbollistët e Kosovës largohen nga hoteli, nisen për në "Doosan Arena" (VIDEO) Përfaqësuesja e Kosovës shpreson të triumfojë sonte në ndeshjen më të rëndësishme që prej pranimit në instancat më të më
Policia çeke hyn në hotelin ku qëndron Kombëtarja e Kosovës Mediat në Kosovë raportojnë duke publikuar dhe fotografi, se policia çeke ka hyrë në hotelin ku qëndron Kombëtarja Kosov
Vajza e shoferit që mashtroi pasanikët e New York-ut ka gjetur dashurinë e jetës në burg (FOTO LAJM) Ana Sorokin, 28-vjeçarja që mashtroi stilistët, bankierët e hotelet e luksit në Manhatan, duke u hequr si trashëgimtare
Sot miq, por këngëtari i njohur i paska kërkuar Angela Martinit të shkojnë në hotel (FOTO LAJM) Teksa ishte e ftuar në emisionin “Soiree”, modelja Angela Martini ka rrëfyer më shumë për jetën e saj private. Disa k
Shehaj denoncon Veliajn: Si e favorizoi "Fusha SHPK-n" pas një nate në hotelin luksoz Ish-deputeti Agron Shehaj me anë të një postimi në Facebook, shkruan se Bashkia Tiranë ka favorizuar klientin e saj krye
Paguan mijëra euro, familja shkon në hotel por merr vesh të vërtetën e hidhur Një familje ka pasur fatin e keq të bjerë pre e një mashtrimi teksa kanë rezervuar pushimet e tyre në një hotel me pesë
Gazetari i "Le Iene" sulmon hapur Sandër Lleshajn: Gajasët italianët me të ngrëna e të pira hoteleve luksoze Taulant Kopliku, gazetari i emisionit italian ‘Le Iene’ ku u bë publik dhe rasti i Alvin Berishës, ka ironizuar keq mini
Dikur "bunker i mediave", sot hotel luksoz (FOTO LAJM) Godina është një dëshmi e të kaluarës së errët të Gjermanisë. Por një projekt i ri do ta shndërrojë në një hotel luksoz,
Shfrytëzonte punëtorët si skllevër, Liverpool refuzon hotelin luksoz Liverpooli ka refuzuar akomodimin në një hotel luksoz në Doha, Katar, pasi zbuloi një seri çështjesh të të drejtave të n
Në hotelin luksoz, Beatrixi dhe Anxhelina festojnë me Neymar dhe Mbappe (FOTO LAJM) Pasi u pajtuan pas sherrit që bëri bujë në media, Anxhelina dhe Beatrix po kalojnë më shumë kohë me njëra-tjetrën. Dy ku
Kërkohej për grabitje dhe rrëmbim, shqiptari kapet me një grua në hotel Policia italiane ka kapur një shqiptar i cili rezulton i shpallur në kërkim për grabitje dhe rrëmbime. Mediat italia
U kap në hotel me një bionde, Stresi i dedikon këngë Kejsit (VIDEO) Këngëtari i njohur Stresi prej mujsh i ka dhënë fund lidhjes së tij me Kejsin. Por edhe pse të ndarë Kejsi dhe Stresi
Hapet hoteli në formë të kitarës (VIDEO) Hoteli i parë në formë kitare në botë është hapur në Florida, duke tërhequr yjet Hollyëood-it si Morgan Freeman Hotel
Pa wifi dhe me eregji elektrike të kufizuar, hoteli larg botës moderene (FOTO LAJM) Një hotel xhungle treetop i ndërtuar mbi stampa bambuje është përshëndetur si një mundësi ‘një herë në jetë’ për t’u shk
David Beckham zbulon stadiumin e ri të Interit (FOTO LAJM) David Beckham ka zbuluar sot projektin për ndërtimin e një stadiumi dhe një megakompleksi sportiv në pronësi të skuadrës
Zbulohen pazaret se si zhvaten klientët: Thuaji 200 euro Zogë dhe Iva janë dy 21-vjeçare që së bashku me dy djem të moshës së tyre do të gjykohen nga gjykata e kryeqytetit për a