999 rezultate për

hotel

Edhe Kikon në hotel, Rama: Do marësh qenin do lesh gruan (VIDEO) Në përballjen e tij me qytetarët, kryeministri Edi Rama ka marrë disa kërkesa të pabesueshme. Njëri i kërkonte t’i gj
Qytetari ankohet se i kanë çuar gruan në hotel, Rama: Paska mend ajo (VIDEO) Kryeministri Rama ishte këtë mbrëmje në Durrës për të parë nga afër situatën dhe punën e grupeve për inspektimin e banes
Skandal! Rama tall të moshuarin që iu shkatërrua banesa: Në botën tjetër është më afër? Një batutë aspak e zakontë është bërë nga kryeministri Edi Rama gjatë një takimi në Ish-kënetë aty ku tërmeti ka bërë dë
"S’ka bërë vaki të shkojnë në hotele me 5 yje", gafën para Sakos e paska bërë Rama Deklarata e kryetares së bashkisë së Durrësit Valbona Sako për ABCNews se të prekurit nga tërmeti po rrinin në hotele me
Boshatiset Thumana, banorët strehohen në hotelet e Shëngjinit (VIDEO) Sot gjashtë ditë nga tërmeti që shkundi Shqipërinë. Banorët të cilët u strehuan nëpër cadra në Thumanë kanë kaluar në ho
IKMT ndërpret punën për shembjen e Hotel Lubjanës Ndërpriten punimet nga IKMT për prishjen e Hotel Lubjanës në Durrës. Shkak për ndërprerjen e punës nga IKMT është bë
Shembet edhe hotel Lubjana në Durrës (VIDEO) Mesditën e sotme ka nisur shembja me ekskavator e hotel Lubjanës në Durrës që u shkatërrua nga tërmeti tragjik i së mart
Kryebashkiakja e Ramës bën batutën e pazakontë: Po i çojmë në hotele me 5 yje... (VIDEO) Kryebashkiakja e Durrësit, Valbona Sako, ka shokuar me deklaratën e fundit në lidhje me akomodimin e banorëve të prekur
Zbulohet emri, kush është "bossi" nga Laçi që u kap me "Zogun e Tiranës" në hotel Pak ditë më parë në media bëri bujë arrestimi i Hermes Nikajt me akuzën e rëndë të shfrytëzimit të prostitucionit. S
U kap në hotel me një burrë, gjykata jep vendimin për "Zogun e Tiranës" Pak ditë më parë në media bëri bujë arrestimi i "Zogut të Tiranës"Hermes Nikaj me akuzën e prostitucionit. Zogu u arr
Hapat që duhet të ndiqni për t’u akomoduar në hotele Edhe pse akoma nuk ka një shifër të qartë të ndërtesave të dëmtuara, banorët janë akoma pa strehë mbi kokë dhe kjo kërko
Kërkime në hotelin e shkatërruar në Durrës: Qeni nuhati diçka, dyshohet për kufomë Tre ditë kanë kaluar nga momenti kur toka u shkund prej tërmetit 6.4 të shkallës Rihter dhe një grupesh shpëtimi shqipta
Qytetari nga Vushtria dëshmon mungesën e menaxhimit të ndihmave Teksa ekipet e këkim-shpëtimi po punojnë dhe po ërkojnë nëse të tjerë trupa kanë mbeur poshtë rrënojave, problem tjetër
Shi e përmbytje nëpër çadra, Rama jep lajmin e mirë: Të gjithë nesër në hotel! Kryeministri Edi Rama nga Thumana ka deklaruar sot se historia e çadrave do të mbaroj nesër. Sipas Ramës të gjithë q
E afërmja e balerinës që humbi jetën nën rrënoja flet për paragjykuesit: Nuk ia dinin hallin (FOTO LAJM) Evi Kardashian është gjetur pajetë në gërmadhat e hotelit "Mira Mare" në Durrës. Vajza punonte si balerinë në një lok
Si kurrë më parë! Shqiptarët bëhen bashkë për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti Të bashkuar në ndihmë të të prekurve nga tërmeti shqiptarët kanë dhënë një shembull për t'u ndjekur. Shumë qytetarë
Nxirret i gjallë nga rrënojat Klajdi Qato, djali i pronarit të hotelit që u rrafshua (VIDEO) Një histori fatlume është ajo e Klajdi Qatos i cili është nxjerrë në orët e para të mëngjesit të sotëm nga rrënojat e Ho
Dalin fotot, kjo është balerina që u gjet pa jetë nën gërmadhat e hotelit në Durrës (FOTO LAJM) 22 shtetas janë nxjerrë pa jetë nga gërmadhat e banesave e hotelevë në Durrës, ndërkohë pritet që bilanci të rëndohet.
U nxorrën pajetë nga rrënojat, dalin fotot e vëllezërve shqiptarë nga Kosova (FOTO LAJM) Kanë ndërruar jetë të dy vëllezërit kosovar që u gjenden nën rrënojat e hotelit Tropikal në Durrës. Lajmi është konf
Tërmeti shkatërrues, Ministria e Energjetikes: U hoqën 6 depozitat e mëdha të gazit nga hotelet Ministria e Energjetikes dhe Infrastrukturës bën të ditur se në zonën e Durrësit janë ku ka pasur dëme më të mëdha nga l