999 rezultate për

hotel

Ky është hoteli luksoz ku Ronaldinho do të kalojë arrestin shtëpiak (FOTO LAJM) Ronaldinho është liruar nga burgu në Paraguai, ku qëndroi për 32 ditë, pasi ishte arrestuar me vëllanë e tij, teksa përp
Gjykata e liroi, shikoni pritjen madhështore që i bënë fansat Ronaldinhos jashtë burgut (VIDEO) I vënë pas hekurave në fillim të marsit, legjenda e futbollit brazilian Ronaldinho u la I lira nga drejtësia paraguajane
Kriza e koronavirusit, hotelierët me propozime për zbutjen e pasojave Oda turistike -hotelierike e Maqedonisë sot do t’i paraqesë qëndrimet dhe propozimet e saj për zbutjen e pasojave nga ko
Majko jep lajmin e mirë: Shqiptarët e bllokuar në kufi "e kanë hotelin të paguar" Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, ka sqaruar se 23 shtetasit shqiptarë të mbetur prej disa ditësh në kufi
''Nuk ka as avion e as traget'', Rama: Emigrantët do karantinohen në hotele me shpenzimet e tyre Kryeminstri Edi Rama në një komunikim për të drejtpërdrejtë theksoi se ecuria e situatës së koronavirusit deri tani ësht
Paketa e karantinës për miliarderët, çfarë ofrojnë hotelet në Zvicër (FOTO LAJM) Hotelet në Zvicër kanë gjetur një mënyrë ideale për t'i shpëtuar falimentimit. Kompania e hotelerisë së luksit Le Bi
Chiellini: Kam bërë testin, shpresoj të dalë negativ Aktualisht të gjithë futbollistët e Juventusit janë të izoluar në hotelin e klubit J-Hotel. Që nga momenti që Daniele
Numri 1 i Chelsea vë në dispozicion hotelin e skuadrës për mjekët e Londrës Mes zotërinjve të futbollit që "kanë zbritur në fushë" për të ndihmuar në emergjencën e Koronavirusit është edhe Roman A
Reagon stafi i hoteleve të Ronaldos: Nuk dimë asgjë Raportet që hoteli i Cristiano Ronaldos ishte gati të shndërrohej në një infermieri për të prekurit me coronavirusit nuk
Gjest i madh nga Ronaldo, kthen hotelet e tij në spitale për të ndihmuar luftën kundër koronavirusit Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, njihet për gjestet e mëdha jashtë fushe. Edhe në këtë kohë kur bota është në luftë
Shembet hoteli i përdorur si karantinë nga koronavirusi, humbin jetën 7 persona (FOTO LAJM) Hoteli i përdorur si karantinë kundër koronavirusit u shemb mbrëmjen e së shtunës në Kinën juglindoree si pasojë kanë hu
Tragjedi në Kinë: Ishte kthyer në karantinë, shembet hoteli e zë nën rrënoja 100 persona Një hotel në qytetin Quangzhou të Kinës i cili po përdorej si karantinë për të prekurit nga koronavirusi është shembur.
Filipçe e pranon: Dy turistë janë izoluar në hotel pasi po testohen për koronavirus Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se dy turistë po testohen për koronavirus. Filipçe njoftoi se ekipet e mj
Izolohet hoteli në Shkup, dyshohet se ka të prekur me koronavirus Edhe në Maqedoninë e Veriut kanë nisur izolimet e para për shkak të koronavirusit. Një hotel në rrugën “Maqedonia”, n
U kap me pasaportë të falsifikuar, dalin pamjet e arrestimit të Ronaldinhos (FOTO & VIDEO) Ronaldinho dhe vëllai i tij, Robert Asis janë arrestuar ditën e djeshme në Paraguai, për hyrjen në këtë vend me pasaport
U kthye në hero në Itali, shqiptari rrëfen çfarë ndodhi në hotelin karantinë Albi Albino është një djalë shqiptar i cili është konsideruar një hero për shkak të ndihmës që ka dhënë për koronavirusi
Hoteli i parë inteligjent në Greqi (FOTO LAJM) Vizitorët në qytetin e dytë më të madh të Greqisë, Selanikut, do të jenë në gjendje të provojnë hotelin e parë inteligje
Plas grushti në hotel, këngëtari i njohur arrestohet dhe rrezikon burgun (VIDEO) Po bën xhiron e rrjetit së fundmi një video e këngëtarit të njohur, Rod Stewart. Teksa ndodhej në një hotel luksoz në Fl
"Nuk më la të dilja nga dhoma", 37-vjeçari kapet me "mall" në hotel me dy binjake Një 37-vjecar, të cilit iu gjet me vete në hotel lëndë narkotike, pretendon se është viktimë e xhelozisë së motrës binja
69 vjeçari gjendet i pajetë në një hotel në Maqedoninë e Veriut Një shtetasi i Kosovës ka vdekur në korridorin e një hoteli në Mavrovë. Mbrëmë rreth orës 11:30 nga Qendra Urgjente e