999 rezultate për

hotel

U zu me të dashurin, nëna përplas foshnjën në tokë (FOTO LAJM) Një ngjarje shokuese është regjistruar në një hotel në Rumani. Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur një grua itali
''Askush nuk ka të drejtë të më kërkojë llogari'', Veliaj: Te Teatri do ndërtohen kulla dhe ndonjë hotel Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, në një intervistë për Blendi Fevziun, bëri disa deklarata të papritura lidhur me p
Dëmtohet punëtori në Durrës, arrestohet pronari i hotelit ku punonte Policia e Durrësit ka arrestuar një 68-vjeçar për shkak se një punëtor është rrëzuar teksa ishte duke kryer punime në ho
Jonida Maliqi tregon momentin e rëndësishëm: Gjeja letra poshtë derës Artistet shumë të dashura për publikun, Jonida Maliqi, Eneda Tarifa, Juliana Pasha dhe Kejsi Tola ishin të ftuara sot te
Ushqim vetëm nëpër dhomat e hotelit, detaje për pushimet e kësaj vere Në fund të Majit pritet hapja e plazhit për të gjithë pushuesit. Drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Turizmit, Kor
Bekteshi: Së shpejti bëhet e ditur kur do të hapen kafenetë në Maqedoni Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, tha se nuk do të mund të bëj kalkulime se kur do të ndodhë hapja e restoranteve
Maqedonia e Veriut nga java e ardhshme hap baret Nga e hëna tjetër kafenetë do të fillojnë të pranojnë klientë. Odat ekonomike sot i dorëzuan propozimet e tyre në Komisi
"Rama ik", shpërthejnë në thirrje qytetarët e rikthyer në Shqipëri (VIDEO) Shqiptarët që janë futur në karantinë pas rikthimit nga vendet e tjera, duket se janë të pakënaqur me qeverisjen. Ata
Zhurmë e zhul në hotel, infermierja shqiptare: Nuk pati festë në hotel! Misioni i 30 mjekëve dhe infermierëve shqiptarë në Itali nuk përfundoi në mënyrë të këndshme. Ata u akuzuan nga prona
Drejtori i hotelit në Itali u nxjerr bojën mjekëve shqiptarë: Zhulsa! Personeli mjekësor që mbërriti nga Tirana, i angazhuar në departamentet Covid-19 të Spitaleve Civile, u sanksionua mbrëm
Jo më në hotele! Të atdhesuarit do të karantinohen në shtëpitë e tyre Të gjithë të riatdhesuarit që vijnë në Shqipëri prej datës 4 maj do të karantinohen në banesat e tyre, e jo më në hotele
Të riatdhesuarit do të karantinohen në hotel, dy rastet që bëjnë përjashtim Ministrja e Infrastukturës dhe Transportit, Belinda Balluku njoftoi në një lidhje direkte në emisionin “Opinion” në lidh
PD nxjerr pamjet: Rama zgjedh hotelin e deputetit të PS për karantinimin e shqiptarëve (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Xhemal Gjunkshi thotë se qeveria nuk heq dorë nga klientët edhe në këtë periudhë, du
Të karantinuar në hotelin në Kakavijë, pronari i kërcënon: Do i nxjerr në rrugë! Një pronar hoteli në Kakavijë ka kërcënuar se do të nxjerrë jashtë të karantinuarit, emigrantë sezonalë që kanë ardhur n
Ky është hoteli luksoz ku Ronaldinho do të kalojë arrestin shtëpiak (FOTO LAJM) Ronaldinho është liruar nga burgu në Paraguai, ku qëndroi për 32 ditë, pasi ishte arrestuar me vëllanë e tij, teksa përp
Gjykata e liroi, shikoni pritjen madhështore që i bënë fansat Ronaldinhos jashtë burgut (VIDEO) I vënë pas hekurave në fillim të marsit, legjenda e futbollit brazilian Ronaldinho u la I lira nga drejtësia paraguajane
Kriza e koronavirusit, hotelierët me propozime për zbutjen e pasojave Oda turistike -hotelierike e Maqedonisë sot do t’i paraqesë qëndrimet dhe propozimet e saj për zbutjen e pasojave nga ko
Majko jep lajmin e mirë: Shqiptarët e bllokuar në kufi "e kanë hotelin të paguar" Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, ka sqaruar se 23 shtetasit shqiptarë të mbetur prej disa ditësh në kufi
''Nuk ka as avion e as traget'', Rama: Emigrantët do karantinohen në hotele me shpenzimet e tyre Kryeminstri Edi Rama në një komunikim për të drejtpërdrejtë theksoi se ecuria e situatës së koronavirusit deri tani ësht
Paketa e karantinës për miliarderët, çfarë ofrojnë hotelet në Zvicër (FOTO LAJM) Hotelet në Zvicër kanë gjetur një mënyrë ideale për t'i shpëtuar falimentimit. Kompania e hotelerisë së luksit Le Bi