999 rezultate për

holanda

Holanda shënon edhe golin e dytë ndaj Gjermanisë (VIDEO) Holanda ka shënuar edhe golin e dytë kundër Gjermanisë në "Johan Cruijff Arena". Këtë herë është Memphes Depay në mi
Zhbllokohet ndeshja, Holanda kalon në avantazh ndaj Gjermanisë (VIDEO) Holanda ka kaluar në avantazh ndaj Gjermanisë në "Johan Cruijff Arena". Ai që ka shënuar është mbrojtësi i Liverpool
Formacionet zyrtare: Holand - Gjermani Holanda dhe Gjermania do të përballen sonte me njëra-tjetrën sonte në "Johan Cruijff Arena", e vlefshme për Ligën e Komb
Sulmet kibernetike, Holanda nuk arreston agjentët rusë Holanda nuk ka arrestuar katër rusë të akuzuar për sulme kibernetike, përfëshirë edhe tentativën për të ndërhyrë tek mbi
Shpendi kërkon llogari për votën kundër nga Qipro, Franca dhe Holanda Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti i ka bërë një analizë votimit të djeshëm të Parlamentit Evropian për lib
Holanda barazon rezultatin ndaj Francës (VIDEO) Holanda ka barazuar rezultatin ndaj Francës në "Stade de France". Ai që kë shënuar mesfushori Ryan Babel në minutën
Formacionet zyrtare: Francë - Holandë Franca dhe Holanda do të luajnë sonte në "Stade de France" për ndeshjen e dytë të Ligës së Kombeve. Franca kërkon fi
Paqe mes Portugalisë dhe Kroacisë, Holanda fiton me përmbysje Portugali dhe Kroaci kanë barazuar me shifrat 1-1 në takimin miqësor të zhvilluar mbrëmjen e sotme në “Estadio Algarve”.
Befason Holanda, grumbullon yllin veteran në kombëtare edhe pse kishte lajmëruar tërheqjen Holanda ka publikuar të mërkurën listën paraprake me 34 futbollistët për miqësoren ndaj Perusë më 6 shtator dhe ndeshjen
Doli kundër hapjes së negociatave, Holanda ka një mesazh për Shqipërinë Ambasada Holandeze në Tiranë ka reaguar sot pas shtyrjes sënegociatave për Shqipërinë në BE deri në qershorin e vitit të
Holanda vendos gjoba për burkat në institucione publike Dhoma e Epërme e Parlamentit holandez ka miratuar një ligj që ndalon mbulimin e fytyrës dhe veshjet e tjera që mbulojnë
Holanda jep dritën jeshile: Shqipërisë sot t'i hapen negociatat me BE Qeveria e Holandës ka dhënë sinjale të forta se është tërhequr nga bllokimi i hapjes së negociatave të Shqipërisë. K
Zaev: Shpresoj që Holanda të mbështesë negociatat me Shqipërinë Shpresoj që do të zbutet zemra e presidentit të Francës, Emanuel Makron dhe Maqedonia do të merr datë për fillim të bise
Holanda pro hapjes së negociatave me Maqedoninë Parlamenti holandez ka dhënë dritë jeshile për hapjen e negociatave për antarësim të Maqedonisë drejt BE-së. Ky është
Një JO e fortë, Holanda i pret shpresat Shqipërisë 125 deputetë të parlamentetit holandez kanë votuar kundër hapjes së negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë. Sipas m
Lajm i keq, Holanda i thotë JO Shqipërisë Mediat e huaja japin lajmin e keq për Shqipërinë, Holanda është kundër hapjes së negociatave. "Ne jemi të shqetësuar
Holanda "importon" të burgosur, por 4 burgje drejt mbylljes mes protestave Holanda do të mbyllë katër burgje pas rënies së krimit - pavarësisht nga importimi i të burgosurve nga vendet e tjera pë
Heroinë nga Holanda në Francë, prangosen 6 shqiptarë Policia franceze ka shkatërruar një organizatë shqiptare të trafikut të drogës nga Holanda në Francë. Siç shkruajnë m
Nuk ka fitues, Italia dhe Holanda ndahen në paqe (VIDEO) Italia ka barazuar me rezultat 1-1 kundër Holandës në një miqësore që u luajt në stadiumin e Juventusit. Pjesa e parë
Holanda barazon rezultatin ndaj Italisë (VIDEO) Holanda ka barazuar rezultatin ndaj Italisë në "Allianz Stadium". Ai që ka barazuar shifrat është mbrojtësi Nathan A