999 rezultate për

holanda

Holanda dënon popullin shqiptar, LSI i "vërsulet" Edi Ramës Pas vendimit skandaloz së Parlamentit të Holandës për të rikthyer regjimin e vizave për shqiptarët LSI i është turrur Ed
Lajm i keq për shqiptarët, Holanda kërkon zyrtarisht rikthim vizash Një grup prej katër anëtarësh në parlamentin e Holandës ka nisur një mocion për të anuluar udhëtimin përkohësisht pa viz
Hollandë – Gjermani, fromacionet zyrtare të super sfidës Kombëtarja e Holandës dhe ajo e Gjermanisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen eliminatore për Euro 2
Euro 2020: Holanda e Gjermania përballen për herë të tretë në 6 muaj Eliminatoret e Europianit 2020 do të "ndizen" sot me supersfidën e grupit C, përballjen Holandë-Gjermani, e planifikuar
Franca dhe Holanda sërish mund të bllokojnë hapjen e negociatave Edhe përkundër mbështetjes së madhe të shumë shteteve të Bashkimit Evropian (BE) për fillimin e negociatave të vendit to
Ekstradohet nga Holanda i shumë kërkuari për "trafikim të femrave" Interpol Tirana ka ekstraduar një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar me 15 vite burg për veprën penale
Supergoli i javës vjen nga Holanda (VIDEO) Supergoli i javës na vjen nga kampionati holandez. Në ndeshjen e drekës mes Willem II-Brenda mesfushori i Willem godet f
Enca i heq të gjitha dhe nxjerr foto nga hoteli (FOTO LAJM) Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të përfolura shqiptare, por njëherësh edhe më të pëlqyerat për publikun shqiptar
Greqia pro liberalizimit të vizave, Holanda sërish kundër shqiptarëve Dy shtetet më të fuqishme të Bashkimit Evropian, Gjermania dhe Franca nuk janë angazhuar të flasin për Ballkanin Perëndi
Arrestohen 9 shqiptarë në Itali, trafikonin kokainë 92% të pastër nga Holanda Policia italiane ka njoftuar se ka vënë në pranga të paktën 9 shtetas shqiptarë, pasi janë të përfshirë në trafikun e ko
Media britanike: UEFA e manipuloi shortin e Ligës së Kombeve Përballje emocionuese ka rezervuar shorti gjysmë-final i Ligës së Kombëve ku përballë janë vënë Holanda dhe Anglia.
Koeman, strategu i cili po bën mrekulli te Holanda Pas dështimeve të mospjesmarrjes së Holandës në Euro 2016 dhe në Botërorin Rusi 2018, Roland Koeman po i rikthen dinji
Pjesë e Bajrajve, ekstradohet nga Holanda Samet Halluni Ekstradohet nga Hollanda drejt Shqipërisë 21-vjeçari shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar (anëtar i grupit të stru
Barazim dramatik, Holanda surprizon në fund Gjermaninë (VIDEO) Holanda barazoi 2-2 me Gjermaninë në ndeshjen e fundit të grupit 1 në Ligën A, dhe kështu morëm 1 pikë që i nevojitej, p
Holanda ngushton rezultatin ndaj Gjermanisë (VIDEO) Holanda ka ngushtuar rezultatin ndaj Gjermanisë në "Veltins Arena". Ai që ka shënuar është futbollisti, Promes në mi
Formacionet zyrtare: Gjermani - Holandë Gjermani dhe Holanda do të luajnë sonte ndeshjen e fundit në Ligën e Kombeve. Kjo ndeshje nuk ka asnjë objektiv, pas
Gjermania humbet "yllin" e skuadrës për ndeshjen kundër Holandës Gjermania duket se do të luajë me një mungesë të madhe në ndeshjen përballë Holandës. Sipas asaj që bën me dije “Goa
Holanda mposht kampionët e botës! Holanda është rikthyer dhe këtë mund ta dëshmojnë më së miri kampionët në fuqi të botës, që dolën kokë-ulur nga transfer
Holanda sfidon kampionët e botës Kombëtarja e Holandës do të presë sonte në mbrëme në shtëpi kampionët në fuqi të botës, Francën. “Tulipanët” do të kenë
Ekstradohet nga Holanda vrasësi fierak, i dënuar me 32 vite burg Ekstradohet nga Hollanda 39 vjeçari nga Fieri i dënuar me 23 vite burg për "Vrasje", me 8 vite burg për "Trafik të na