999 rezultate për

hoffenheim

Fitore rekordi për Bayern, ndalet Leverkusen (VIDEO) Bayern Munchen nuk di të ndalet. Skuadra e Pep Guardiolës ka fituar edhe në javën e 11 të Bundesligës përballë Hoffenhei
Shitet në ankand rrjeta e golit fantazëm (FOTO LAJM) Rrjeta e çarë që solli edhe golin fantazëm të Bayer Leverkusen do të shitet në një ankand dhe paratë e fituara do të shk
Boateng-Schalke, ja goli i rradhës (VIDEO) Tjetër gol për Kevin Prince Boateng me fanellën e Schalke 04. Mesfushori ganez ka realizuar në ndeshjen kundër Hoffenhei
Skuadra Mavrajt humb në shtëpi Kapiteni i Greuther Furthit, Mërgim Mavraj, ka luajtur gjatë gjithë ndeshjes kundër Hoffenheimit që skuadra e tij e humb
Stuttgart dhe Hoffenheim duel për Mavraj Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare Mërgim Mavraj nuk e mendon largimin nga Greuther Furth edhe pse pranon se ka oferta nga
Hoffenheim, del nga koma Vukceviç Mesfushori i Hoffenheim në Bundesligën Gjermane, Boris Vukceviç, doli nga koma ditën e premte, pas tetë javësh në reanim
Aksident i rëndë në Gjermani, Vukcevic në koma (FOTO-LAJM) Mesfushori i Hoffenheim, Boris Vukcevic ka pësuar një aksident automobilistik ndërsa mjekët kanë njoftuar se ai ndodhet
Hoffenheim thellon krizën e Stuttgart (VIDEO) Hoffenheim thellon krizën e Stuttgart pas fitores 3-0 duke e zhytur skuadrën bardhekuqe në vendin e parafundit. Djemtë e
Rikthehet Bayern Mynihu i vërtetë Numrat flasin vetë: 23 gjuajtje në portë, 13 goditje këndi, 61% zotërim topi, por mbi të gjitha rezultati 7-1. Këto janë
Ndalet Bayerni nga Hoffenheim (VIDEO) Takimi ndërmjet Hoffenheim dhe Bayern Munchenit i zhvilluar në kuadër të javës së 8-të në Bundesligën e gjermanisë ka pë
Diego largohet nga Wolfsburg Trajneri i Wolfsburgut, Felix Magath, ka bërë të ditur se mesfushori Diego do të largohet nga klubi gjatë kësaj merkato.