999 rezultate për

hoffenheim

Bayerni e nis mbarë 2019-ën, presion Dortmundit 2019-ta nisi në mënyrën më të mirë për Bayern Munich. Kampionët e Gjermanisë triumfuan me rezultatin 1-3 në transfer
Tifozët e Mainzit këndojnë në kor “Last Christmas” (VIDEO) Tifozët e Mainz kanë kënduar në kor këngën e Wham “Last Christmas”, gjatë ndeshjes se tyre të fundit për këtë vit në Bun
City fiton me përmbysje kundër Hoffenheimit (VIDEO) Manchester City ka fituar me përmbysje kundër Hoffenheimit me rezultatin 2-1 në "Etihad Stadium", e vlefshme për UEFA Ch
Manchester City përmbys rezultatin ndaj Hoffenheimit (VIDEO) Manchester City ka përmbysur rezultatin ndaj Hoffenheimit në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është përsëri Leroy
Manchester City barazon rezultatin ndaj Hoffenheimit (VIDEO) Manchester City barazon rezultatin ndaj Hoffenheimt në "Etihad Stadium". Ai që shënoi është Leroy Sane në minutën e
Hoffenheim befason Cityn (VIDEO) Hoffenheim ka kaluar në avantazh ndaj Manchester Cityt në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është Kramaric në minut
Formacionet zyrtare: Manchester City - Hoffenheim Manchester City do të përballet sonte me Hoffenheimin, në kuadër të ndeshjes së fundit për grupet e UEFA Champions Leagu
City barazon rezultatin ndaj Hoffenheim (VIDEO) Manchester City ka barazuar rezultatin ndaj Hoffenheim në "Wirsol Rhein-Neckar Arena". Autori i golit është argjenti
Hoffenheim ndëshkon Cityn pa filluar mirë ndeshja (VIDEO) Hoffenheim ka kaluar në avantazh ndaj Manchester City në "Wirsol Rhein-Neckar Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi
Formacionet zyrtare: Hoffenheim - Manchester City Manchester City do të luaj sot në transfertë kundër Hoffenheim, ndeshje e vlefshme për raundin e dytë të UEFA Champions
Dortmund zhgënjen, vetëm barazim ndaj Hoffenheimit Borussia Dortmund ka barazuar 1-1 me Hoffenheimin në "Wirsol Rhein-Neckar Arena", ndeshje e vlefshme për javën e 4 të Bu
Hoffenheim kalon në avantazh ndaj Shakhtarit (VIDEO) Hoffenheim ka kaluar në avantazh ndaj Shakhtar Donetsk në "OSC Metalist". Ai që ka shënuar është Grillitsch në minut
VIDEO/ Hoffenheim barazon shifrat kundër Bayernit me një super gol Adam Szalai ka barazuar shirat në 1-1 kundër Bayernit. Në ndeshjen hapse të Bundesligës për sezonin 2018/2019, po luh
Bayern- Hoffenheimin, formacionet zyrtare Sonte do të nisi Bundesliga gjermane, ku hapja do të bëhet mids Bayer dhe Hoffenheim. Gjermania është kampionati i fu
Bayern Munich nis mbrojtjen e titullit kundër Hoffenheim Kampioni u Gjermanisë, Bayern Munich do të nisë mbrëmjen e sotme mbrojtjen e titullit. Sezoni i 56-të i Bundesliga-s
Dortmund mposhtet nga Hoffenheim, por kualifikohet në Champions League (VIDEO) Borussia Dortmund zyrtarisht është kualifikuar për sezonin e ardhshëm në UEFA Champions League, edhe pas humbjes ndaj Ho
Bayern Munich shkatërron Hoffenheimin në Allianz Arena (VIDEO) Bayern Munich ka vazhduar më fitore në Bundesliga, duke rrëmbyer tri pikë të tjera. Nga 0-2 në 5:2, Bayern Munich ka
Milan nga e keqja kthen sytë tek lojtari i Hoffenheimit Sipas “Corriere dello Sport”, me udhëtimin në Gjermani, drejtori Sportiv i kuqezinjve, Massimiliano Mirabelli ka gjetur
Kroatët nuk ngopen, shënojnë edhe golin e katërt (VIDEO) Kroacia ka shënuar edhe golin e katërt kundër Greqisë në ndeshjen që po luhet në "Stadio Maksimir" të Zagrebit Goli
Formacionet zyrtare! Hoffenheim – Liverpool Hoffenheim dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve në Ligën e