999 rezultate për

hoeness

"Topi i Artë", Hoeness-FIFA-s: Hiq dorë nga komploti Bayern Munchen do që t’i fitojë të gjitha trofetë e mundshme kombëtare, europiane dhe botërore të vitit 2013. Pasi fitoi
Hoeness: Nuk ka spiunë te Bayern Munchen Bayern Munchen po mundohet të largojë vëmendjen nga çështja e spiunit i cili po i jep gazetës "Bild" formacionet dhe var
Bayern Munchen, ja pse qau Hoeness (FOTO LAJM) Me Bayern Munchen deri në vdekje. Presidenti Uli Hoeness shpreh publikisht dashurinë për ekipin bavarez duke u betuar se
Ibra "sulmon" Hoeness: Kujdes Pep-in! Uli Hoeness dhe Zlatan Ibrahimoviç. Janë dy personazhe të futbollit që nuk "ua përtojnë" replikave. Dhe kjo ka ndodhur p
"Mourinho, 1 km mbrapa Pep" Pas muajsh heshtjeje, për herë të parë, Uli Hoeness ka komentuar situatën aktuale te Bayern Munchen. Në një intervistë p
Hoeness në gjykatë për evazion fiskal Presidenti i Bayern Munchen, Uli Hoeness u akuzua zyrtarisht për evazion fiskal dhe shmangie të taksave. Pas muajsh
Hoeness: Vetëkënaqësia, armiku më i madh i Bayern Presidenti i Bayern Munchen, Uli Hoeness e konsideron vetëkënaqësinë si kundërshtarin më të madh të ekipit të tij. Numri
Guardiola e di si mundet Barca (VIDEO) Supersfida mes Bayern Munchen dhe Barcelones, mes Pep Guardiolas dhe të shkuarës së tij, por edhe shumë sfidave të tjera
Bayern, presidenti Hoeness rrezikon burgun Autoritetet gjermane do të paraqesin në javët e ardhshme një padi ndaj presidentit të Bayern Munchen, Uli Hoeness dhe në
Hoeness: Guardiola kërkoi edhe Neymar Uli Hoeness, presidenti i Bayern Munchen, ka treguar për "Sport Bild" se Pep Guardiola i kishte kërkuar blerjen e Neymar
Rummenigge: Fitojmë, Hoeness: Do jem në "Camp Nou" Ashtu si katër vjet më parë, kur humbën 4-0 në "Camp Nou", edhe në ndeshjen e kthimit presidenti i Bayern Munchen, Uli H
Bayern Munchen, pezullohet Hoeness? Në një kohë kur hetimet mbi akuzën e evazionit fiskal vazhdojnë, Uli Hoeness mund të pushohet nga posti i presidentit të
Merkel: "Fytyra e zymtë" e presidentit të Bayern Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, shprehu zhgënjimin e saj të thellë personal ndaj "fytyrës së zymtë" të president
Hoeness: Shaqiri, jo në nivelin e Ribery Presidenti i Bayern Munchen, Uli Hoeness, beson se Xherdan Shaqiri ka ende një rrugë të gjatë për të përshkuar përpara d
Hoeness: Klinsmann nuk ishte trajner Uli Hoeness, presidenti i Bayern Munchen, është i bindur se skuadra e tij do t’i bëjë ballë me sukses Barcelonës sepse n
Hoeness: Barça nuk na donte në gjysëmfinale Presidenti i Bayern Munchen, Uli Hoeness nuk i trembet aspak Barcelonës, madje ai shkon më tej, duke deklaruar se as sku
Bayern, Hoeness: Dua Dortmundin në gjysëmfinale Është vërtet një dëshirë, apo një arrogancë nga ana e kreut të bavarezëve? Bayerni ndihet superior pas fitores përfundim
Detyra e Guardiolës, të fitojë çdo ndeshje Presidenti i Bayern Munchen, Uli Hoeness, ka zbuluar për gjermane "Kicker" se çfarë e pret ish trajnerin e Barcelonës Pe
Ja detajet e negociatave Guardiola-Hoennes Në një intervistë të gjatë për të përjavshmen gjermane "Sport Bild", presidenti i Bayern Munchen, Uli Hoeness zbardhi pë
Robben përjetësisht te Bayern Arjen Robben është i destinuar ta mbyllë karrierën e tij me Bayern Munchen, pavarësisht se gjatë këtyre dy sezoneve të f