999 rezultate për

hiqet

Ambasadori Amerikan: Kosova ka sukses kur udhëhiqet nga gratë Ambasadori amerikan në Prishtinë, Philip Kosnett, deklaroi sot se Kosova ka sukses kur gratë udhëheqin. Përmes një po
E bujshme! Një tjetër sulmues i rëndësishëm tërhiqet nga Argjentina Gonzalo Higuain ka lajmëruar tërheqjen e tij nga përfaqësuesja Argjentinase. Sulmuesi i Chelsea-t ka befasuar të gjithë
I hoqën pensionin, protestuesi tërhiqet zvarrë (FOTO LAJM) Fotoja e këtij protestuesi është një ndër imazhet që po merr më shumë vëmendje nga protesta e sotme e opozitës para Parl
Trupi gjykues tërhiqet për të marrë vendimin për Saimir Tahirin Po vijon maratonë që prej paradites së sotme senaca gjyqësore ndaj Saimir Tahirit, i akuzuar për trafik ndërkombëtar dro
Sllovenia nxjerr bllof mediat serbe: Nuk tërhiqet njohja e pavarësisë Ministri slloven i Punëve të Jashtme, Miro Cerar, ka thënë se Sllovenia nuk ka ndërmend ta heq njohjen e pavarësisë së K
Tërhiqet Rusia, pranon Maqedoninë e Veriut me emrin e ri Rusia do të përdorë emrin e ri zyrtar të Maqedonisë së Veriut në korrespondencat e ardhshme me shtetin ballkanik. Vendim
Dialogu do të vazhdojë të udhëhiqet nga BE Bashkimi Evropian do të vazhdojë të ndërmjetësojë në dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, ka deklaruar të mërkurën rap
Vuçiq: Dialogu në pikëpyetje, edhe nëse hiqet taksa Presidenti Serb Aleksandar Vuçiq së bashku me kryeministren serbe dhe ministrin e jashtëm kanë takuar krerët e shtetit s
Vuçiç: A jeni mirë, edhe sikur të hiqet taksa vështirë se ka dialog Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po vazhdon të bëjë zhurmë rreth platformës së dialogut të miratuar në Kuvendin e K
Zyrtare: FIFA nuk tërhiqet, lë në fuqi pezullimin e merkatos të Chelsea-t FIFA ka refuzuar kërkesën e Chelsea-t për të pezulluar vendimin për bllokimin njëvjeçar të merkatos gjatë kohës që klubi
Buffon nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli, e mbyll me PSG-në në moshën 43-vjeçare Karriera e pabesueshme e Gigi Buffon është e destinuar të vijojë, gjithmonë me fanellën e PSG-së. Portieri veteran itali
Dorëhiqet prokurori i Prokurorisë së Përgjithshme Ishh-drejtuesi i Prokurorisë së Tiranës, Petrit Fusha mësohet se ka dhënë dorëheqjen ka posti si prokuror në Prokurorin
Në këtë vit hiqet ndërrimi i orës Bashkimi Evropian ka ndërmarrë hapa shtesë për të shfuqizuar llogaritjen e kohës së verës dhe dimrit. Që nga viti 2021 o
Bruçaj tërhiqet nga KMSH pas presionit të Erdoganit dhe Ramës Kryetari aktual i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Skëndër Bruçaj është tërhequr sëfundmi nga gara për një mandat të
Nëse ikën Rama, çfarë do bëjë Elisa Spiropali? (VIDEO) Nëse Edi Rama tërhiqet, do e braktisni si lider? Ishte kjo pyetja provokuese e analistit Andi Bejtja për ministren Elisa
Haradinaj nuk tërhiqet edhe pas takimit me amerikanët Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë detaje të takimit të mbrëmshëm me dy zyrtarët e lartë t
Problemet me Rusinë, Ukraina tërhiqet nga Eurovizionit Pas disa ditësh plot dramë, Ukraina ka vendosur të largohet prej garës se Eurovizionit këtë vit, shkruan Albeu.com Pë
Nuk do të ketë rimeç mes Wilderit dhe Furyt, tërhiqet njëri boksier Rimeçi për titull në kategorinë e rëndë WBC mes kampionit në fuqi Deontay Wilder dhe Tyson Furyt është anuluar tani për
Kryeministrja e Serbisë: Gjermania po këmbëngul që taksa të hiqet Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç është takuar me ambasadorin gjerman Tomas Shib, shkruan Albeu.com Sipas kryemini
Maduro nuk tërhiqet, nisi të vrasë qytetarët që kërkojnë lirinë Të paktën katër njerëz kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë janë lënduar gjatë një vale të dhunës që i ka goditur rajon