999 rezultate për

hilton

Argëtim dhe flirtim, Hilton josh Bieber (FOTO LAJM) Paris Hilton dhe Justin Bieber janë të pandalshëm. Raportohet se Paris Hilton ka flirtuar me Justin Bieberin, teksa ishi
"Harrohet" Paris Hilton, poston foto në Instagram (FOTO LAJM) E cilësuar si një ndër femrat më të njohura dhe të bukura të botës së showbizit, ajo kërkon sërish të jetë në qëndër të
Ish-zyrtari i Kserës në arrati ngacmon Paris Hilton-in Ish-shefi i kabinetit të Spiro Kserës në Ministrinë e Punës, Kleves Bitro i shpallur prej kohësh si person në kërkim nga
Makina të "veshura" për Halloween (FOTO-LAJM) Për të festuar festën e Halloween-t, duket se pronari i këtij automjeti nuk ka kursyer edhe këtë Lamborghini Aventador
Pushimet e "egra" të Paris Hilton (FOTO LAJM) Bukuroshja Paris Hilton ka ndarë me fansat e saj disa foto në ët cilat shfaqet gjatë pushimeve të saj në Ibiza. E veshur
Pushimet e çmendura të Paris Hilton (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për gjëra të çmendura dhe pushime të shfrenuara Paris Hilton nuk thotë jo. Ajo po kalon ditë të mrekullu
"Hilton" hyn zyrtarisht në Maqedoni Brendi i njohur botëror Hilton hyn në Maqedoni me nënshkrimin e marrëveshjes për franshizë për hapjen e Double Tree By H
Paris Hilton duke bërë pazar me një supermakinë (FOTO-LAJM) Paris Hilton dhe i fejuari i saj janë fotografuar në Los Angeles duke dalë nga një dyqan pasi kanë bërë pazar. Ndërkohë
Vip-at amerikanë çmenden për Halloween (FOTO-LAJM) Vip-at amerikan çmenden për Halloween. Një sfilatë të yjeve me kostumet më të çuditshme dhe zbavitëse është bërë në një
Të marrësh 1 milion dollarë duke shëtitur në plazh Prania e Paris Hilton në një klip muzikor për artistin Korean Kim Jang Hoon i ka kushtuar organizatorëve 1 milion dollar
Balotelli në disko me Paris Hilton (FOTO-LAJM) Lojtari i Manchester City vazhdon të jetë në qendër të mediave botërore. Në vazhdim të pushimeve të tij në Ibiza me nj
Paris Hilton zbret në Formentera (FOTO LAJM) Beqarja e lumtur, Paris Hilton, ka zgjedhur të kalojë verën në Formentera në shoqërinë e një grupi miqsh. Nën shoqëri
Paris Hilton e "çmendur" pas Prince Harry Paris Hilton u rikthye të pozonte e zhveshur për revistën “FHM”, në të njëjtin numër që i dedikonte fjalë të zgjedhura P
Paris Hilton i bën vetes dhuratë një Ferrari Paris Hilton, me rastin e të "Premtes së Zezë", ditë në të cilën amerikanët përfitojnë nga superofertat nëpër qëndrat tr
Ja kush janë yjet që kanë provuar burgun Lindsay Lohan është aktorja dhe personazhi i fundit i famshëm që ka provuar burgun. Por para saj ka pasur dhe shumë emra
Paris Hilton "heq" tre policët nga puna Tre pjesëtarë të një njësie speciale polake përballen me përjashtim nga puna, pasi kanë punuar për bukuroshen Paris Hilt
Paris Hilton tani kërkon të bëhet DJ Tani kërkon të bëhet edhe DJ. Paris Hilton duke se është gjithmonë e etur për sfida pasi dëshira më e fundit e saj është
Paris Hilton: "Tani duhet të isha e martuar" Paris Hilton mendonte se tani ajo do të ishte e martuar. Trashëgimtarja 30 vjeçare - e cila u nda nga ish-i dashuri i sa
Ndahen Paris Hilton dhe Cy Waits Paris Hilton është vetëm. Sipas revistës Us Weekly, Hilton nuk është më me Cy Waits. "Ata janë ndarë" ka thënë një bu
Paris Hilton e frikësuar nga ndjekësit Paris Hilton është duke jetuar me frikë të vazhdueshme ndaj ndjekësve. Ylli i "Simple Life" thotë se ka frikë për siguri