999 rezultate për

hilton

E tmerruan me kamera të fshehtë, i hedh në gjyq (VIDEO) Paris Hilton ka hedhur në gjyq njerëzit përgjegjës, që i kanë bërë asaj një kamera të fshehtë sikur po rrëzohej avioni k
Paris Hilton romancë me një tjetër miliarder (FOTO LAJM) Një tjetër supermiliarder ndodhet në krahët e Paris Hilton. Ajo po shijon një romancë të re, ndërsa është fotografuar te
I ngordh qeni, Paris Hilton kërkon vëmëndje Paris Hilton kërkon me çdo kusht vëmëndjen e mediave rozë, e për këtë ajo ka përhapur lajmin mbi "humbjen" e qenit të sa
15 vjeçari nxirret i gjallë nga rrënojat e tërmetit në Nepal Teksa është cilësuar si një mrekulli nxjerrja gjallë e një fëmije 4 muajsh nga rrënojat e shkaktuara nga tërmeti në Nepa
Paris Hilton largon aktoren me dhunë nga zona VIP (FOTO LAJM) Amanda Bynes, e cila vetëm dy javë më parë doli nga një spital psikiatrik, ku thuhet se është diagnostikuar me çrregulli
Triumfon Paris Hilton, shpallet "Femra DJ më e mirë e vitit"(FOTO LAJM) Ende nuk dimë se çpo ndodh për jetën e saj personale, por Paris Hilton po shkëlqen në profesionin e saj duke u shpallur
Ja shpenzimi marramendës i Paris Hilton për të blerë një qen Paris Hilton ndonëse kohët e fundit është përmendur në mediat rozë sa i takon shpenzimeve marramendëse, ajo nuk e ka asp
Probleme me drejtësinë, kapen 400 kg drogë në fermën e Paris Hilton Nuk është hera e parë që Paris Hilton të jetë fokus i policisë, pasi ajo është arrestuar për përodorim të lëndëve narkot
Festa pa fund për pasaniken Paris Hilton (FOTO LAJM) Paris Hilton shfrytëzon çdo dalje për të realizuar foto dhe për ti postuar në Instagramin e saj. Teksa ajo shfaq linjat
Gafa e radhës, Hilton “vdes” këngëtarin Williams Paris Hilton, në vend që të shprehte dhimbjen për ndarjen nga jeta të aktorit të Hollivudit, Robin Williams, i ka dhënë
Paris Hilton fiton 2.7 milionë dollarë për një natë Një DJ në jug të Francës ka thënë se Paris Hilton ka fituar 2.7 milione dollarë, të dielën në mbrëmje. Paris kishte përz
Bleona me Paris Hilton në Ibiza (FOTO LAJM) Bleona Qereti po shijon suksesin e saj, ku pas intervistave në Shqipëri, tashmë ajo me anë të fotove bën me dije se po k
Kim Kardashian nostalgjike, sërish shoqe me Paris Hilton? (FOTO LAJM) Marrëdhënia e tyre nuk ka qënë fort e mirë vitet e fundit, ndërsa fama i ka shtyrë drejt një konkurence të fortë. I refe
Neymar dhe Hilton festojnë bashkë në Ibiza (FOTO LAJM) Mund të vazhdojë të jetë i dëmtuar, por ky fakt nuk e pengon yllin e Barcelonës Neymar të shijojë në maksimum pushimet v
Paris Hilton, “zhvishet” për një hamburger (FOTO LAJM) Asaj asnjëherë nuk i mungon fama dhe vëmëndja, ndonëse kërkon që gjithmonë të përmendet emri i saj. Bëhet fjalë për tras
Çmenduri e bisturisë, ja nënat VIP që konkurojnë me vajzat (FOTO LAJM) Për hir të bisturisë apo është thjeshtë çështje gjenetike, shumë yje të Hollywoodit, po t’i krahasosh me vajzat e tyre,
Pas videos në 2004, Hilton e rezervuar me meshkujt Pas videos që u shpërnda në media vite më parë nga i dashuri, Paris Hilton nuk beson më tek meshkujt. Sipas saj, çdo gjë
Foto shokuese, Kim nën urdhrat e Paris Hilton Kohë më parë, Kim Kardashian pa u bërë e njohur, ka qënë nën shërbimin e pasanikes Paris Hilton. Më vonë ato u bënë mike
Zhvishet Paris Hilton, në plazh me motrën (FOTO LAJM) Pjesë e show-bizit është edhe Paris Hilton. Ajo ka treguar format e saj trupore, ndërsa shfaqej me rroba banjo tejet në
Di Caprio dhe Hilton mbajnë distancë nga motrat Kardashian Ende nuk i dimë arsyet, por si Paris Hilton edhe Di Caprio, nuk i vlerësojne motrat Kardashian. Mësohet se aktori ka ref