999 rezultate për

hilton

Ndërron jetë në moshën 91 vjeçare pronari i perandorisë së hoteleve "Hilton" (FOTO LAJM) Pronari i hoteleve 'Hilton' dhe filantropi i njohur Barron Hilton është ndarë nga jeta këtë javë në shtëpinë e tij në Lo
Recetat e festave përgatitur nga shefat e kuzhinës së Hilton Garden Inn Tirana (FOTO LAJM) Në përmbyllje të vitit 2018, si viti i parë i markës Hilton në Shqipëri nëpërmjet hotelit Hilton Garden Inn Tirana, si d
Mori diamantin gjigant, Paris Hilton tregon pse u nda nga i fejuari Pak ditë me parë mediat e huaja raportuan ndarjen e Paris Hilton nga ish- i fejuari i saj Chris Zylka. Ndërkohë ditën e
Kush është Popesku që ra në pranga, njohja me Bes Kallakun dhe Hilton (FOTO LAJM) Policia e Tiranës ka arrestuar Redi Popeskun, pronarin e lokalit Monopol, ku ndodhi masakra në ish-Bllok më 4 tetor, pas
Cerëmoni gala, Hilton hap hotelin më të ri në Tiranë (FOTO LAJM) Grupi prestigjoz Hilton (NYSE: HLT) celebroi dje hapjen e hotelit të parë në Shqipëri - Hilton Garden Inn Tirana. Cer
Gjiganti botëror vjen në Shqipëri, "Hilton" hap hotelin më të ri në Tiranë (FOTO LAJM) Brandi botëror i hoteleve "Hilton" ka bërë investimin e parë në Shqipëri duke hapur Hilton Garden Inn në kryeqytetin shq
Paris Hiltoni e humb unazën 2 milion dollarëshe! Këngëtarja dhe biznesmenja Paris Hilton mbrëmë ka humbur unazën e saj të fejesës e cila ishte me gur diamanti që kapte v
Miliarderja feston ditëlindjen 1 javë para dhe u bën dhurata fansave (FOTO LAJM) Të hënën miliardierja Paris Hilton njoftoi publikimin e këngës së saj më të re me një foto shumë sesuale ku shfaqej e zh
Paris Hilton vishet identik si Kim Kardashian! Të gjithë e dimë se si Kim Kardashian u bë e famshme dhe për këtë arsye ajo shpesh është vendosur në qendër të kritikës
A do të jenë pjesë e dasmës së Paris Hilton, Kim dhe Kanye West? Kim Kardashian dhe Kanye west janë kapur nga TMZ teksa po dilnin nga një restorant në West Hollywood, California. Çif
Iku Sheratoni, por në Shqipëri vjen kjo kompani prestigjioze hotelesh Pa zhurmë e bujë, gjiganti i rrjetit të hoteleve të luksit, Hilton, ka njoftuar zyrtarisht të dhënat e hotelit për Shqip
Paris Hilton merr masa mbrojtëse për unazën e saj të martesës Vetëm një javë pasi i dashuri i saj Chris Zylka bëri pyetjen e madhe, Paris Hilton është hedhur në aksion. Biznesmeni
Fejohet këngëtarja miliardere, kush është mashkulli që i ka marrë mendjen (FOTO LAJM) Miliarderja Paris Hilton i ka dhënë fund beqarisë, duke u fejuar me të dashurin e saj Chris Zylka. Sipërmarrësja 36
Kush e bëri ‘'selfie-n'’ e parë? Betejë mes Paris Hilton dhe fansave! (FOTO LAJM) Një postim i Paris Hilton në rrjetin social Twitter ka nxitur shumë personazhe të tjerë por edhe përdorues të thjeshtë t
Era Istrefi bën për vete Paris Hilton (FOTO LAJM) Era padyshim që ka arritur tashmë të krijojë një famë shumë premtuese në botën e holliwoodit. Pak kohë më parë, Rit
Klientët e tallnin për shëndetin, ja ndryshimi drastik që bëri punonjësja (FOTO LAJM) Mdonjëherë dhe vetëm vullneti dhe dëshira për të rënë në peshë nuk mjafton, duhet edhe nxitja nga faktorë të jashtëm.
Paris Hilton, 8 mijë dollarë për një qenush (FOTO LAJM) Paris Hilton ka qenë gjithmonë e dashuruar me qenushët, duke kujtuar këtu Tinkerbell, qenin e saj që prej 14 vitesh, i c
Era nuk ndalet, tani në kryefaqen e PerezHilton (VIDEO) Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi po korr sukses çdo ditë e më shumë. Së fundmi një ndër faqet më të mëdha botërore që
Paris Hilton relaksohet në një jaht privat Trashëgimtarja 34-vjeçare e hoteleve luksoze Paris Hilton, aktualisht po shijon pushimet. Ajo vazhdon pushimet e saj par
Paris Hilton gjen dashurinë tek miliarderi Pas shumë romancash, duket se 34 vjeçarja Paris Hilton ka gjetur dashurinë. Paparacët e kanë ndjekur në çdo hap gjatë pu