999 rezultate për

hijen

Reali e ka harruar shijen e humbjes në Bernabeu prej 3 sezonesh Rikthehet Champions League në Bernabeu. Real Madridi do të luajë sonte përballë tifozëve të tyre ndaj PSG-së, një vend q
Truku i habitshëm për kripën që do t’ja shtojë shijen gatimeve tuaja Me barishte, erëza dhe agrume…Ka kaq shumë ide për t’i dhënë kripës në kuzhinë një “prekje” e cila i bën pjatat tona më
Ushqimet që nuk duhen ruajtur në frigorifer Të gjithë e ruajmë ushqimin në frigorifer, por jo çdo ushqim është i përshtatshëm për t’u ruajtur në temperatura të ulta
Këta janë madrilenët që e kanë ndjerë shijen e golit kundër Barcelonës Real Madridi e pret nesër Barcelonën në El Clasicon e parë të sezonit në kampionat. Gjatë historisë së klubit Madrile
Truku i habitshëm për kripën që do t’ja shtojë shijen gatimeve tuaja Me barishte, erëza dhe agrume…Ka kaq shumë ide për t’i dhënë kripës në kuzhinë një “prekje” e cila i bën pjatat tona më
Truku i habitshëm për kripën që do t’ja shtojë shijen gatimeve tuaja Me barishte, erëza dhe agrume…Ka kaq shumë ide për t’i dhënë kripës në kuzhinë një “prekje” e cila i bën pjatat tona më
Zagani i përgjigjet Tahirit: A të kujtohet kur më solle 20 hijena mes natës Pas intervistës së ish-ministrit Saimir Tahiri në "Top Story" ku deklaroi se familja e tij është "dhunuar dhe stresuar"
Nusja e familjes Hoxha e emocionuar si kurrë më parë: “Kam ende shijen e puthjes së parë” Sot është një ditë e shënuar për këngëtaren Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxhën, Kjo pasi vajza e tyre Hera feston sot
U kthye në hijen e 26-vjeçares, i riu përfundon në burg Një ditë më parë policia e Tiranës ka vënë në pranga një të ri pasi akuzohet se përndjekur një vajzë. Ngjarja ka ndo
Nëse ju vjen ky mesazh në WhatsApp fshijeni menjëherë! Viruset dhe mesazhe fallco vazhdojnë të jenë prezent nëpër mediat sociale. Së fundmi bë het e ditur se po qarkullon n
Nëse merrni këtë mesazh nga “Whatsapp”, fshijeni menjëherë Përdoruesit e “Whatsapp”, kohët e fundit kanë filluar të marrin mesazhe të cilat kërkojnë prej tyre një tarifë për përdo
"Çmendet" durrësaku, kërcënon me armë zjarri komshijen Policia ka vënë në pranga një të ri në Durrës pasi kanosi me armë zjarri një grua. Burime zyrtare nga policia bëjnë
Këto ushqime nuk duhen futur kurrë në frigorifer Disa ushqime e humbin shijen dhe vlerat e tyre ushqimore nëse i fusim në frigorifer dhe kjo vihet re edhe sepse ato pris
Ju prezantojmë 3 ekipet që ende se kanë provuar shijen e humbjes (FOTO) Në dhjetë ligat më të mira në Europë për sezonin 2016/17, vetëm tri ekipe kanë evituar deri më tani humbjen në kampiona
Ermal Fejzullahu lëshon "bombën" e radhës: Jetoj nën hijen e babait (FOTO LAJM) Këngëtari Ermal Fejzullahu, ka pranuar publikisht në "Zonë e Lirë" se ka qenë vazhdimisht nën hijen e babait të tij.
Lojtari i mbijetuar i Chapecoenses: Para aksidentit gjeta një Bibël ... Një nga futbollistët që i mbijetoi tragjedisë ka thënë diçka të pabesueshme menjëherë pas zgjimit nga gjendja e komës në
Ngacmoi seksualisht komshijen në ashensor, arrestohet beratasi Hyri sëbashku me komshiun në ashensor, por nuk mund ta besonte se ai do ta ngacmonte seksualisht. Kjo i ka ndodhur një 2
3 formacionet e mundshme të Romës në sezonin e ri (FOTO LAJM) Roma e sezonit të ri do të jetë disi ndryshe nga vitet e fundit, pasi kanë humbur një lojtar shumë të rëndësishëm në mes
SHËNIM/ Zgjedhje nën hijen e politikës Politika ka treguar vëmendje të vazhdueshme gjatë procesit të zgjedhjeve për drejtues të universiteteve në vend. Madje,
Presidenti i ri i Kosovёs nёn hijen e refuzimit Hashim Thaçi vjen nё krye tё shtetit, kur ky duket mё i pёrçarё se kurrё. Nёse