999 rezultate për

hijen

Nëse vuani nga koliti harrojeni shijen e këtyre ushqimeve, rrezik serioz Koliti është një sëmundje e lidhur me inflamacionin e zorrës së trashë, e shkaktuar nga disa faktorë. Nëse vuani nga kol
7 gabimet më të shpeshta që prishin shijen e gatimeve tuaja Vetëm nëse ke bërë një shkollë kuzhine. Në të kundërt askush nuk pret që ti të jesh i pagabueshëm! Për hir të së vërt
Ushqimet që nuk duhen ruajtur në frigorifer Të gjithë e ruajmë ushqimin në frigorifer, por jo çdo ushqim është i përshtatshëm për t’u ruajtur në temperatura të ulta
DW: Zgjedhjet lokale nën hijen e mosbindjes civile Dekreti i Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta për shfuqizimin e 30 qershorit si data e zgjedhjeve lokale dhe mospranimii
Në hijen e Çernobilit, historia më e keqe e ish- Bashkimit Sovjetik (FOTO LAJM) Vetëm tre vjet pas shkatërrimit në centralin bërthamor të Çernobilit, BRSS u trondit nga një tjetër tragjedi e lidhur me
Bayern Munich nuk ndalet, ofron 80 milion euro për Dybalan Duket se Bayern Munchen nuk heq dorë lehtë për Dybalan. Shtypi gjerman bën të ditur se kampionëte sapo shpallur të Bund
9 sekretet e zonjave të shtëpisë që ju lenë pa fjalë (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk e pëlqeni veçanërisht gatimin, ka diçka që duhet ta bëni çdo ditë. Por nëse doni që rezultatet të përm
Fulham "ironizon" Juventusin: Gjithmonë nën hijen tonë Ky sezon nuk përfundoi ashtu siç pritej për Juventusin. Bardhezinjtë duhet të kënaqen vetëm me Superkupën dhe trofeun e
E pabesueshme por e vërtetë, zbulohet bananja blu, ka shijen e akullores E vështirë për tu besuar porn ë treg tashmë ka dalë bananje e re (Blue Java) e cila ka disa karakteristika të vëçenta që
Nën hijen e Piatek, Cutrone merr ofertën e parë Milani transferoi në muajin janar Piatek teksa ai ia shpërblen kuqezijve në fushë me gola. Për shkak të shkëlqimit të
Dy klubet e mëdha angleze futen në garë për yllin e Juventusit Pavarësisht nga fjalët e Fabio Paratici, i cili në një intervistë të fundit ka përjashtuar një largim të mundshëm të Pau
Ndihet nën hijen e Ronaldos, Interi synon Dybalën Paulo Dybla nuk po kalon aspak një momet të mirë te Juventusi, sikur mos mjaftonin paraqitjet e dobëta në fushë ku ai k
9 sekretet e zonjave të shtëpisë që ju lenë pa fjalë (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk e pëlqeni veçanërisht gatimin, ka diçka që duhet ta bëni çdo ditë. Por nëse doni që rezultatet të përm
Lopetegui nën hijen e Kontes Skuadra e Real Madrid është shumë larg paraqitjeve të sezonit të kaluar kur ekipi drejtohej nga trajneri Zinedine Zidane
Eksperti i Microsoft: Fshijeni urgjentisht Facebook-un Një intervistë me Jaron Lanier: ”Mund të jetohet pa rrjete sociale, shpifësira që shkatërrojnë shoqërinë. Fillimisht më
Neymar "nga shiu në breshër", i ikën Messit gjen Mbappen Neymar është kthyer në një nga futbollistët më të përfolur në këtë Botëror. Kjo ka ardhur si pasojë e mënyrës së loj
Naim Tërnava uron Ramazanin: Agjërim, që t'ju kujtojë shijen e hidhur të urisë Myftiu i Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK), Naim Tërnava ka mbajtur një konferencë për media me rastin e fillimit të mu
Rama i kthen përgjigje “kërcënimit” të Tahirit: Je rritur në hijen time Kryeministri Edi Rama i ftuar në Real Story ka sqaruar batutën që Saimir Tahiri përmendi ditën e sotme janë Kuvendit që
Çfarë do të bëjë kur të dalë në pension? Pasioni i Ramës do t'ju habisë! Çfarë do të bejë Edi Rama kur të dalë në pension? Ndoshta do t'ju duket e pabesueshme por kryeministri Edi Rama pëlqe
Henry ia nxin jetën Neymarit: Hiq dorë nga futbolli, po se deshe hijen e Messit Thierry Henry e shikon si të pakuptimtë largimin e Neymarit nga Barcelona me pretekstin se ishte nën hijen e Messi. L