999 rezultate për

hetimet

Qindra mijëra euro harxhohen për telefona dhe udhëtimet e deputetëve Për vetëm katër muaj deputetët e Kosovës kanë marrë mbi 1.3 milion euro paga dhe mëditje, kanë shpenzuar 30 mijë euro pë
Karius kërcenohet me vdekje, policia nis hetimet Pas gabimeve që portieri i Liverpool, Karius bëri gjatë finales së Champions League, duke i dhuruar dy gola Real Madrid-
Ç'po ndodh me hetimet për ndarjen nga jeta të Astrit Deharit asti i ish- aktivistit të Vetëvendosjes, Astri Deharit, që ndërroi jetë në burgun e Prizrenit, tashmë është dërguar për
Prokuroria nis hetimet në një klinikë të QKUK-së Ka rreth tre vjet prejse në Klinikën e Gastroenterologjisë, në Shërbimin Spitalor Klinik Universitar të Kosovës (ShSKUK)
Skandal, prokuroria nis hetimet për trofetë e Juventus-it Një avokat ka bërë një kallzim duke u ankuar ndaj Juventusit se po bën reklamim të pa vërtetë për sa i përket trofeve që
Pushohen hetimet për ish-drejtorin e Policisë Gjykata e Tiranës ka pushuar hetimet pwr pajisjen e dyshuar përgjuese IMSI Catcher. Gjykata, në 4 prill, nuk pranoi q
Flet pensionisti që i shkrumbuan makinën para shtëpisë në Elbasan Një makinë u shkrumbua dje në qytetin e Elbasanit, ndërsa Policia ka nisur hetimet. Policia bëri të ditur se nga heti
Nisin hetimet ndaj dëshmitarit që "fundosi" Agron Xhafajn Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për kallëzim të rremë ndaj shtetasit Albert Veliut. Veliu është "bashkëpunëtori
U nda nga Fieraku, gruaja denoncon bashkëjetuesin Një grua nga Fieri ka shkuar në polici dhe ka denoncuar bashkejtuesin e saj për zhvatje parash. Prokuroria e Fierit
Importonin miell nga Kosova, prokuroria fillon hetimet për kompanitë Prokuroria në Shqipëri ka filluar hetimet duke vënë para përgjegjësisë penale dy kompanitë kryesore të importit të miell
A do nisin hetimet ndaj Imerajt? Prokuroria merr vendimin Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk do të fillojë hetimet ndaj Besnik Imerajt. Ish-anëtari i Gjykatës Kushtetuese u dor
Udhëtimet milionëshe pa sukses të Pacollit Gjatë pesë muajve të vitit 2018 Pavarësinë e Kosovës e ka njohur vetëm Barbadosi, teksa diplomacia e Serbisë vazhdimisht
U raportuan të vjedhura, digjen dy makina në Llakatund të Vlorës Dy makina janë djegur në Llakatund të Vlorës. Ngjarja ka ndodhur tek kthesa e Bushajve. Policia ka shkuar në ven
Mike Pence: Koha që Mueller të përfundojë hetimet për ndërhyrjen ruse Zv. Presidenti amerikan Mike Pence tha sot se është koha që Prokurori i Posaçëm Robert Mueller të përfundojë hetimin e t
Donald Lu "bekon" Prelajn dhe paralajmëron arrestime VIP Pas shkrkimit nga Kryeprokurorja Arta Marku të kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj, njëkohësisht
Sot e shkarkoi nga detyra, por ja çfarë vlerësimi bënte në janar Marku për Hajdarmatajn Kryeprokurorja Arta Marku ka larguar nga detyra kryeprokurorin e Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmatajn, duke e zëvendësua
Rekrutonte vajza, pse vinte shpesh në Shqipëri 57-vjeçari i djegur në makinë Janë zbardhur detajet të reja në lidhje me 57-vjeçarin Xhaferr Osmani nga Mitrovica. Shqiptari nga Kosova u dogj bren
Dhunuan 34-vjeçarin, nisin hetimet ndaj dy oficerëve në Korçë Korçari Mariglen Muka pretendon se është dhunuar nga policët në komisariat e këtij qyteti. Ai u shoqëruar si i dyshu
A do të përfshihet rasti " Medicus" në hetimet e Gjykatës Speciale? Bashkëpunimi midis drejtësisë kosovare dhe asaj ndërkombëtare është ndjekur nga një sërë dështimesh dhe skandalesh. Ka d
Detajet, ç'po ndodh me hetimet e djegjes së kosovarit në Fushë-Krujë Po kalojnë 48 orë nga vrasja makabre e shtetasit të Kosovës në Fushë-Kruje por prokuroria ende nuk ka një të dyshuar kon