999 rezultate për

hetimet

Në shtëpinë e reperit që vdiq, u gjet diçka që ndryshoi hetimet Burime pranë forcave policore thanë për TMZ se reperi 26-vjeçar Mac Miller, kishte orë të tëra që kishte vdekur kur ofic
Shtohen hetimet ndaj veteranëve, këto janë prokuroritë që po hetojnë Prokuroria Themelore në Mitrovicë është duke i hetuar 62 lëndë që kanë të bëjnë me veteranët e rrejshëm. Disa raste të t
Çfarë po ndodh me hetimet ndaj Tahirit? Kuvendi merr vendimin e rëndësishëm Ditën e sotme me votat e mazhorancës është vendosur të zgjasë edhe me tre muaj të tjerë, afatin e komisionit hetimor nda
Masakra e familjes në Dibër, dalin detaje tronditëse nga hetimet Vrasja e tre anëtarëve të familjes Pocesta pak ditë më parë në oborrin e shtëpisë së tyre në qendër të qytetit, në Dibër
Përmbysen hetimet për biznesmenin e ekzekutuar, ku po dyshon tani policia Edhe pse e kanë parë, dy personat që gjendeshin pranë Arjan Ferracakut kur ai u qëllua me breshëri automatiku nuk kanë p
Ky është i dyshuari për vrasjen në ndërtesën e AKI-së Një vrasje ka ndodhur ditën e sotme në ndërtesën e Shërbimit Sekret të Kosovës. Zv Kryeprokurori i Prokurorisë Themel
Të zhdukur prej ditësh, çfarë po ndodh me hetimet në Shkodër Prej më shumë se 1 javë, dajë e nip në Shkodër rezultojnë të zhdukur. Policia dhe prokuroria e Shkodrës po presin a
Nisin hetimet në Gjermani ndaj protestave kundër emigrantëve Gjermania po heton se kush e zbuloi një urdhërarrest për një të dyshuar irakian, për një rast të therjes me thikë, që nx
Audiopërgjimi Biba-Bianku, prokuroria nis menjëherë hetimet Pak orë pas publikimit të audiopërgjimit, Prokuroria ka nisur hetimet për bisedën mes Denar Bibës dhe gjyqtarit shqipta
613 kg kokainë, Gjermania nis hetimet për Arbër Çekajn Shteti gjerman ka nisur zyrtarisht hetimet për pronarin e kompanisë "Arbri Garden" pasi në të u kapën muaj më parë plot
E frikshme, a e dini sa miliardë lekë ka shpenzuar Rama me udhëtimet Prej disa javësh kryeministri Edi Rama po akuzohet nga opozita për udhëtime të shpeshta me charter, udhëtime të cilat pa
Nuk gjetën prova, prokuroria mbyll hetimet për Hamzanë Hetimet e nisura disa muaj më parë për ministrin e Financave Bedri Hamza në aferën e njohur si afera e Hidrocentraleve j
SKEMA/ Si hynë autorët brenda dhe i vunë flakën çerdhes në Tiranë (FOTO LAJM) Nga hetimet e fundit zjarret në çerdhen nr.14 dhe nr. 16 kanë qënë të qëllimshme. Hetimet paraprake nga ekspertët zja
Hetimet: Prenë tubin e gazit, zjarri në çerdhe ishte i qëllimshëm Janë zbardhur detajet e para nga zjarri i mbrëmshëm në Tiranë në një çerdhe në ish-Bllok, në Tiranë. Nga hetimet e d
Hetimet për ndërhyrjen ruse/ Trump sulmon sërish prokurorin e posaçëm: Njeri i diskredituar Presidenti i SHBA Donald Trump sulmoi hetimin e Prokurorit të Posaçëm Robert Mueller për ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhje
Trafikuan 800 kg drogë, hetimet zbulojnë grupin e shqiptarëve që ‘mbyti’ Gjermaninë me kokainë Një rrjet trafiku ndërkombëtar i kokainës është goditur nga autoritet ligj-zbatuese gjermane. Tetë persona, mes tyre edh
Kërkohet rikthimi në burg i njeriut që dyshohet se hëngri buxhetin e shtetit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka ankimuar vendimin, që liroi nga burgu ish-kreun e ARRSH, Dashamir Xhika. Para katër dit
Prokuroria nis hetimet mbi "makthin kinez" të Milanit CAS ditën e sotme ka dhënë një vendim mjaftë të rëndësishëm për klubin e Milanit, duke i rikthyer këtyre të fundit mundë
DETAJET/ Në telefonin e të dyshuarit gjendet foto të Tahirit, zgjaten hetimet I zhveshur nga posti i ministrit të Brendshëm, në kulmin e akuzave të opozitës për lidhje me trafikantët e drogës, Saimi
Policia nis hetimet për zhdukjen e 34-vjeçarit laçjan: Në kërkim për vrasje Policia ka nsiur hetimet pas denoncimit të bërë nga babai i një 34-vjecari për zhdukjen e të birit. "Pranë Komisariat