999 rezultate për

hetimet

31 të arrestuar për dëmet e tërmetit në Tiranë, publikohen hetimet Drejtuesja e Prokurorisë së Tiranë, Elisabeta e Imeraj shoqëruar edhe me kreun e Policisë së Tiranës zbuluan sot detaje
Nisin hetimet për kryebashkiakun e Mallakastrës Prokuroria ka vendosur nën hetim kryetarin e Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Ky veprim, vjen pas denoncimit
Shtyhen të gjitha fluturimet nga aeroporti "Nënë Tereza" Moti i keq ka shkaktuar jo pak probleme në vend, ndërsa së fundmi burime bëjnë me dije se janë shtyrë edhe udhëtimet ajr
Ky është profili i vrasësit të Kastriot Reçit (VIDEO) Ky është snajperi me të të cilën u ekzekutua dy ditë më parë biznesmeni Kastriot Reçi në Rrëshen. Armën e krimit mend
Plas në Itali, nisin hetimet për Juventus, Milan dhe Inter Autoritetet e kontrollit financiar në Itali kanë nisur hetimet për 9 klube të futbollit italian duke përfshirë Juventusi
Pacolli mesazh publik: Shmangni udhëtimet drejt Iranit dhe Irakut Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga qytetarët e Kosovës që t’i shmangen udhëtimit dre
Hetimet për ndërtuesit në Durrës, betoni i ndërtesave s’ishte në cilësinë e duhur Janë zbardhur detajet nga hetimi për banesat e shembura nga tërmeti në Durrës. Prokuroria e Durrësit ka konstatuar shkel
Sulmi ndaj prokurorit Kuliçi/ Reagon Prokuroria Vlorë, asnjë fjalë për hetimet Prokurorit të Vlorës, Albert Kuliçit i shpërthyen makinën me tritol vetëm dy ditë më parë. Për këtë sulm ka reaguar e
Festimi ushtarak, UEFA nis hetimet ndaj Istanbul Basaksehir Festimi me stil ushtarak në Turqi është kthyer në një trend kohët e fundit. Kjo ka sjellë revoltën e organit drejtues
Kush janë shqiptarët që trafikuan 16 milionë euro "mall" në Evropë Operacioni i koduar “Taxi drive” çoi në ekzekutimin e 12 urdhër arrestimeve, 9 shqiptarë e 3 shtetas italianë të akuzuar
Hetimet për ndërtimet: Policia sfidë për gjetjen e 9 personave Sfida e Policia e Shtetit pas tërmetit të 26 nëntorit është gjetja e 9 personave të tjerë të cilët dyshohen si përgjegjë
Hetimet për tërmetin e 26 nëntorit, Çela mbledh prokurorët e Tiranës Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela zhvilloi sot një takim, në ambiente e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqëso
TËRMETI/ 51 viktima nën rrënoja, javën tjetër priten arrestime 14 ditë pas tërmetit tragjik që goditi vendin duke lënë 51 të vdekur, mbi një mijë të plagosur dhe shumë dëme materiale,
Greqia akuza autoriteteve shqiptare se po pengojnë hetimet për Katsifas Vrasja e Konstandinos Katsifas në fshatin Bularat të Gjirokastrës gjatë vitit të shkuar duket se ka tensionuar marrëdhën
Prokuroria nis hetimet në Lezhë, 51 pallate të pabanueshme Prokuroria e Lezhës ka nisur verifikimet për dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Sipas burimeve i drejtues
Prokuroria jep detaje mbi hetimet, veprat penale lehtësuese Prokuroria e Durrësit ka nisur hetimet mbi vdekjet e shkaktuara si pasojë e tërmetit të 26 Nëntorit. Duke iu referuar
Pas tragjedisë së 26 nëntorit nisin hetimet për cilësinë e punimeve në ndërtesa Prokuroria ka nisur hetimet në Durrës për objektet që do shemben në lidhje me cilësinë e punimeve. Një grup me Oficer
Bileta online për ndeshjen Kosovë-Angli, prokuroria vazhdon hetimet Prokuroria e Kosovës ka njoftuar sot se kanë nisur hetimet për shitjen e biletave të ndeshjes Kosovë-Angli. Në këtë m
Vjen në Tiranë dosja me emrat e "të fortëve", rinisin hetimet për avionin në Ishëm Hetimet për avionin e Rrëzuar në Ishëm rreth 3 vite më parë kanë rinisur sërish. ABC NeWs raporton se Prokuroria për
Mbyllen hetimet, Lulzim Basha merret i pandehur Kryetari i opozitës Lulzim Basha është marrë i pandehur. Ky vendim ka ardhur pasi janë mbyllur hetimet për çështjen e lo