999 rezultate për

hetimet

Lirimi i “personave të rrezikshëm”, nisin hetimet Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka nisur hetimet në lidhje me lirimin nga qelitë të të dënuarve që paraqesin rreziks
E dhimbshme, 21 vjeçarja shqyhet nga luanët teksa kujdesej për ta Një vajzë 21-vjeçare ka vdekur në Afrikën e Jugut pasi u sulmua për vdekje nga disa luanë, të cilët ishin duke u mbajtur
17 miliard tender, SPAK nis hetimet për Porto Romanon Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për tenderin e landfillit në Porto Romanos në Durrës, me dyshimin e pabarazisë në
Vetëhidhet nga kati i nëntë i pallatit, humb jetën gruaja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Fier, ku një grua është vetëhedhur nga kati i nëntë i pallatit e si
Ky është trafikanti që sipas Berishës ka lënë qelinë Ish kryeministri Sali Berisha nxjerr emrin e një personi të dënuar me 15 vite burg i cili është liruar. Duke publiku
"Paguan 150 mijë euro për prokurorin", del nga qelia trafikanti i dënuar me 15 vite burg Ish kryeministri Sali Berisha nxjerr emrin e një personi të dënuar me 15 vite burg i cili është liruar. Duke publiku
Pezullohen udhëtimet e mbrëmjes Durrës- Bari nga moti i keq Si pasojë e motit të keq që ka goditur vendin, janë pezulluar përkohësisht lundrimet drejt Portit të Barit. Lajmi bëh
Babai i akuzuar për vrasjen e vogëlushes, hetimet zbulojnë dëshminë e rreme të tij Babai i Daniel Ashurst pretendon se dëmtimet e vajzës së tij 14-muajshe Hollie Ashurst u shkaktuan pasi ajo ra nga shtra
E RËNDË/ Nëna lan fëmijën në lavatriçe menjëherë pasi e lind Ndaj një 31-vjeçareje kanë nisur hetimet për shkak se ka dyshime që ka vrarë foshnjen që sapo kishte sjellë në jetë.
Foshnja gjendet e lavatriçe, nisin hetimet për nënën Një grua po përballet me një hetim për vrasjen e foshnjës së saj, pasi vajza e porsalindur u gjet e vdekur në një lavatr
Eskobari turk, kush e strehoi në Shqipëri gjatë arratisë dhe dëshmia e vajzës që hapi hetimet Gjykata franceze vendos në dispozicion vendimin për shpalljen në kërkim të Faruk Baybesin, të cilin drejtësia atje pret
Ndjekje si në filma, sekustrohen 108 kg "mall" në Kakavijë Policia e Kaakavijës ka sekuestruar 108 kg lëndë narkotike, e llojit marijuanë. Mësohet se një mjet në zonën e Kallpa
Makina përplas tre fëmijë që po shkonin në shkollë Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lushnjë. Nga informacionet paraprake, mësohet se një makine ka p
Nisin hetimet për videon ku pinte kokainë, sa vite burg rrezikon Lefter Alla? Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion ka nisur tashmë hetimin për kryebashkiakun e Bulqizës Lefter Alla pas publikimit nga
Po pinte kafe, shqiptari qëllohet me dy plumba në mes të lokalit Një shqiptar është qëlluar me dy plumba në Itali. Sipas informacioneve paraprake, i riu po pinte një kafe në një bar
"Shëtitjet dhe udhëtimet ju bëjnë më të lumtur sesa martesa" Nuk ka rëndësi se a udhëtoni vetëm me një çantë të shpinës apo e bëni një rezervim në një hotel luksoz – të gjitha përvo
Mjegulla e dendur anulon fluturimet, autoritetet japin njoftimin e rëndësishëm për udhëtimet e sotme Moti i keq dhe mjegulla e dendur, anuluan ditën e djeshme disa fluturime për në aerportin e Rinasit. Këto fluturime d
Hetimet për tërmetin, ndërtuesit arratisen, lënë banorët pa shtëpi (VIDEO) Pas tërmetit të 26 nëntorit, një bllok banimi në liqenin e thatë është i braktisur. Bashkia Tiranë ka vendosur shiri
Prej muajsh në arrati, përfundojnë hetimet ndaj Agim Kajmakut Edhe pse ende në arrati ndaj ish-kryebashkiakut Agim Kajmaku kanë përfunduar hetimet dhe akuzohet për 3 vepra penale nga
Nisin hetimet, SPAK bën gati 12 fletë-thirrjet për koncesionin e sterilizimit Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit identifikon 12 personat që nga e hëna 20 janarit do të