999 rezultate për

hetimet

''Pacienti zero i Kinës eksperimetnoi me lakuriqët e natës'', SHBA nis hetimet Një prej teorive se nga doli koronavirusi, është ajo se erdhi nga eksperimentimi me lakuriqët e natës në një laborator k
Akuzat e Kurtit per Ujësjellësin, Prokuroria nis hetimet Prokuroria Themelore në Prishtinë ka nisur hetimet për keqpërdorime financiare në kompaninë e Ujësjellësit Rajonal Prish
Policia franceze nis hetimet pas ankesës së Mbappes Ylli i PSG, Kylian Mbappe, ka paraqitur një rast në policinë franceze për përdorimin e emrit të tij pa leje në reklama p
Pas ankesës së Mbappe, Policia franceze fillon hetimet Ylli i ekipit kombëtar të Francës dhe Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, ka raportuar në policinë franceze për përdor
Shpërthen në flakë makina në Vlorë Një makinë e parkuar poshtë një pallati në Vlorë ka shpërthyer në flakë. Ngjarja ndodhi në orët e vona të mbrëmjes së
Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm: Anuloni udhëtimet e planifikuara Ministria e Jashtme ka bërë një njoftim të rëndësishëm në lidhje me ata qytetarë që kanë planifikuar udhëtime. Sipas
Gati hetimet, Tyson Fury përjashtohet tetë vite nga boksi? Anti-Doping në Mbretërinë e Bashkuar janë gati të hapin një hetim të ri mbi Tyson Fury dhe kushëririn e tij Hughie Fury
Vendimi i Trump për të pëzulluar udhëtimet me Europën, cilët persona përjashtohen Shtetet e Bashkuara do të pezullojnë udhëtimet nga disa vende të Evropës për 30 ditë duke filluar në mesnatën e së premt
Koronavirusi "paralizon" udhëtimet drejt Italisë, vetëm këto dy aeroporte nuk janë mbyllur Vetëm në dy aeroporte mund të udhëtohet nga Rinasi drejt Italisë, pas pezullimit të fluturimeve për shkak të përhapjes s
U zunë për një fjalë goje, i riu përfundon në spital në Durrës Një i ri ka mbetur i plagosur me thikë si pasojë e një sherri të ndodhur pasditen e së hënës. Policia bën me dije se
Federata italiane nis hetimet për presidentin e Inter FIGC sipas ANSA ka hapur një hetim mbi sulmin e presidentit të Interit Steven Zhang ndaj shefit të Lega Serie A Paolo Da
Sulmoi shefin e Serie A, federata italiane nis hetimet për presidentin e Inter FIGC, sipas ANSA, ka hapur një hetim mbi sulmin e presidentit të Interit Steven Zhang ndaj shefit të Lega Serie A, Paolo
Kreu i SPAK: Njerëzit presin rezultate por hetimet kërkojnë edhe 2-3 vite Kreu i SPAK, Arben Kraja gjatë fjalës së tij në konferencën “Sfidat e Prokurorisë së Përgjithshme në Dritën e Reformës n
Datë e re ose kthim i të parave, agjencitë nga Maqedonia i anulojnë udhëtimet në Itali Kthim i parave ose datë e re për udhëtim. Një pjesë e agjencive turistike filluan të anulojnë udhëtimet e planifikuara n
7 të vdekur nga koronavirusi, sa të sigurta janë udhëtimet për në Itali? Mes vendit tonë dhe Italisë, ku kanë ndërruar jetë 7 persona nga koronavirusi, ka udhëtime të shpeshta. Pas shpërthi
EMRI/Një punëtor kishte humbur jetën, arrestohet biznesmeni që po ndërtonte pallatin pa leje Një biznesmen është arrestuar nga Policia, pasi ndaj tij kanë nisur hetimet në muajin gusht të vitit 2019, jo vetëm për
Koronavirusi tremb bursat globale: Italia në rrezik izolimi, nuk këshillohen udhëtimet Çfarë po ndodh me koronavirusin në Itali dhe në botë, në një përmbledhje të il Sole24ore: Frika nga infektimi bën që bur
Përhapi audio-mesazhin për 12 të prekur nga koronavirusi në Shqipëri, nisin hetimet për vajzën që ngjalli panik Drejtori i Departamentit të Kufirit dhe Migracionit, Eduart Merkaj në mbledhjen e sotme të Task-Forcës për koronavirusi
PD kërkesë prokurorisë: Në ç’fazë janë hetimet ndaj deputetit të PS-së? "PD ka kërkuar informacion mbi fazën ku ndodhen hetimet dhe nëse Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, p
UEFA nuk i ndahet Manchester City, pritet të hape hetime të reja Duket se hetimet rreth sponsorizimeve të Mançester Sitit nuk do të mbyllen me kaq. Prestigjiozja “The Guardian” shkru