999 rezultate për

hetimet

Zhduket një vajzë në Pejë, policia nis hetimet Zhduket një vajzë në Pejë Një person nga Peja ka raportuar në Polici se i është zhdukur vajza, raporton Express. P
SPAK mbyll hetimet për grabitjen e bujshme të Rinasit SPAK ka mbyllur hetimet për grabitjen e 9 prillit 2019 ne Rinas. SPAK u ka komunikuar akuzën personave te arrestuar për
Balluku mohoi fluturimet, Italia nxjerr datat kur do rinisin udhëtimet me Shqipërinë (FOTO LAJM) Pandemia solli mbylljen e kufijve ajror dhe tokësor. Ende nuk ka një vendim final për Italinë, ku për momentin mbetet pe
Dy vëllezërve shqiptarë u kapen mbi 1 milion euro kokainë e një "thes" me para Policia italiane ka sekuestruar 2 kg kokainë dhe rreth 70 mijë euro në kartëmonedha me emetime të ndryshme në shtëpinë
Sekuestrohet drogë me vlerë mbi 300 mijë euro, në pranga 23 persona mes tyre edhe shqiptarë Karabinierët e Frosinone, në Itali si rezultat i zhvillimit të një operacioni për trafikun e drogës, zhvilluar në orët e
"Kemi nisur hetimet", SPAK i përgjigjet Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit SPAK i ka kthyer përgjigje Adriana Kalas juristes së Aleancës për Teatrin në lidhje me kërkesën e dërguar për informacio
E FUNDIT/ Nisin hetimet, SPAK merr në pyetje tre specialistët që firmosën shembjen (FOTO LAJM) Pas shembjes së Teatrit Kombëtar SPAK ka nisur hetimet. Burimet për albeu.com bëjnë me dije se SPAK ka thërritur që t
Kërcënuan me jetë Albin Kurtin, policia nis hetimet Kryeministri në detyrë në Kosovë, Albin Kurti ditë më parë është kërcënuar me jetë. Lidhur me këtë rast, zyra e informim
Shqipëria firmos bashkë me 100 shtete për të nisur hetimet ndaj OBSH dhe Kinës Shqipëria është përfshirë në listën e 100 shteteve që kanë firmosur për një hetim mbi origjinën e pandemisë së koronavbi
Shembja e teatrit dhe dhuna e policisë: Nisin hetimet tek Prokuroria Ditën e djeshme Policia bashkiake shembi Teatrin Kombëtar, në orët e para të mëngjesit, ngjarje e cila u pasu me inciden
Shpërthim molotovi në xhaminë e Namazgjasë Një bombë molotov ka shpërthyer brenda territorit të Xhamisë së Namazgjasë mbrëmjen e sotme, para Parlamentit. Mësohe
Nisin hetimet: Ndeshja e javës së fundit e sezonit të kaluar në La Liga ishte e trukuar? (VIDEO) Mediat në Spanjë kanë raportuar se kanë nisur hetimet e hollësishme për dyshimet e ngritura se ndeshja e sezonit të kalu
Budina: Nga Teatri u morën 70 armë, të nisin hetimet Pas kalimit të Teatrit Kombëtar në pronësi të Bashkisë Tiranë, kryetari i këtij institucioni, Erjon Veliaj, ndonëse i dh
SPAK mbyll hetimet, akuzat që rëndojnë mbi 6 të pandehurit që tentuan kalonin 1 ton ''mall'' drejt Greqisë Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë ka përfunduar hetimet për 6 persona të akuzuar
Nisin udhëtimet me traget drejt Barit, kategoritë që përfshihen Nga dita e sotme do të nisin udhëtimet me traget për të gjithë ata qytetarë me shtetësi italiane ose shqiptarë që janë r
Qëllimi ishte të ekzekutohej, pse nuk ndodhi vrasja e Arjan Ndojit? Të nesërmen e 1 nëntorit, prokurori i Durrësit Arjan Ndoj dha dëshminë e tij të parë për kolegët e Krimeve të Rënda. Pro
Deklaratat e Pecoraros, Prokuroria italiane nis hetimet për Inter-Juventus Pas deklaratave të djeshme të Giuseppe Pecoraros, ish shef i Disiplinës në Federatën Italiane të Futbollit, se ishte fsh
Kur do i kthehen normalitetit, Merkel flet për udhëtimet brenda Europës Çështja e lejimit të udhëtimit brenda Europës, ndërkohë që kriza e shkaktuar nga koronavirusi po lehtësohet, nuk është e
Dy plumba mbi shkodranin, zbardhet motivi banal i ngjarjes së rëndë në Shkodër Zbardhet plagosja me armë zjarri e shënuar pasditen e sotme në Shkodër. Nga hetimet paraprake, mësohet se shkak për s
Nga nesër nisin udhëtimet me taksi, çfarë duhet të dini Ashtu siç u njoftua, një pjesë tjetër biznesesh i rikthehen punës ditën e hënë. Mes tyre dhe shërbimi i taksive, që sipa