999 rezultate për

heshtjen

Benzema thyen heshtjen: Ja si është e vërteta Sulmuesi i Realit të Madridit, Barim Benzema po kalon një ndër momentet më të vështira të karrierës së tij, teksa është
Çiljeta shuan heshtjen, poston foton e babait të djalit të saj (FOTO LAJM) Shpesh është vënë në qëndër të kritikave në lidhje me bashkëshortin e saj dhe pse ajo nuk e ka bërë publike. Por Çiljeta
Nipi shuan heshtjen: Ja e vërteta e shtëpisë dhe vetëvrasja e saj Lidhur me një ngjarje të rëndë ndodhur ditë më parë, ku një grua i dha fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri per ko
Ronela Hajati shuan heshtjen: Ja çfarë ndodhi me klipin e ri Një verë plot probleme ka qënë ajo për këngëtaren Ronela Hajati, aq sa ajo nuk ka kursyer as lotët. E ftuar në emisionin
Fjolla Morina thyen heshtjen: Drejtësia do vihet në vend! Fjolla Morina ka sqaruar të gjithë fansat e saj dhe mediat rozë që kanë shkruar në lidhje me sherrin që u krijua me ish
Lionel Messi më në fund thyen heshtjen Lionel Messi ka thyer heshtjen. Katër herë më i miri i botës, ka folur për herë të parë pas Kupës së Amerikës, për kriti
Topalli kritikon Maqedoninë dhe dënon heshtjen e Shqipërisë Ish kryetarja e Parlamentit ë Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka reaguar në Facebook në lidhje me ngjarjet e fundit me emi
Kriza politike, Gruevski: Kam zgjedhur heshtjen Nuk ka as sot takim të liderëve për tejkalimin e krizës politike në vend. Kryeministri dhe kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nik
Avril Lavigne thyen heshtjen 5 mujore Avril Lavigne është rrëfyer në lidhje me sëmundjen dhe lidhjen me bashkëshortin. Më në fund ajo ka hedhur poshtë të gjit
PLD ironizon Gruevskin për heshtjen pas publikimit të përgjimeve Partia Liberal Demokratike ka shprehur “zhgënjimin” për faktin se kryeministri Nikolla Gruevski nuk reflektoi pas një le
Velina e "Fiks Fare" thyen heshtjen: Jam ndarë me Arjonin, tashmë vetëm Biondja simpatike Viola Spiro, tashmë që është ndarë nga Arjon Muça, duket se do ti përkushtohet plotësisht televizionit
Thyen heshtjen, ish i dashuri i Cyrus flet për ndarjen Ish i dashuri i Miley Cyrus, më në fund ka thyer heshtjen, ndërsa ka folur për lidhjen e tyre dhe më pas për atë që ësht
Thyen heshtjen për Calvin, Rita Ora: Kujtimet e bukura, do ti ruaj si thesar Rita Ora dhe Calvin Harris mbeten në ato historitë me një fund jo të mirë, ku përdorën rrjetet sociale për tu ndarë nga
Stafi Thaçit thyen heshtjen zgjedhore Stafi i kryeministrit Hashim Thaçi thyen heshtjen zgjedhore duke bërë fushatë në Facebook. Këshilltari Bekim Çollaku, Sh
Seldi thyen heshtjen, sjell klipin e ri (VIDEO) Ndonëse kishte kohë që qarkullonin fjalët se këngëtarin Seldi Qalliu do e shihnim me një porjekt të ri, tashmë çdo gjë b
Thyen heshtjen, Fox prezanton dy djemtë (FOTO LAJM) E pranishme në emisionin e "The Ellen DeGeneres Show", aktorja e famshme Megan Fox ka vendosur të prazantojë vogëlushët
Arrestohet kandidati për deputet, theu heshtjen zgjedhore Një kandidat për deputet nga rradhët e opozitës, është arrestuar nga ana e policisë. Bëhet me dije se kandidati është ar
Eliza Hoxha me projekt për gratë e abuzuara Këngëtarja Eliza Hoxha, ka treguar se është duke punuar rreth një projekti, i cili u dedikohet grave të abuzuara seksual
Krushopek i Epërm, fshati që tremb me heshtjen e tij (FOTO LAJM) Në afërsi të Shkupit gjendet fshati Krushopek i Epërm, i cili është tërësisht i braktisur dhe në të nuk jeton më askush.
Armët kimike, AK: Të mblidhet Këshilli i Sigurimit Kombëtar Teksa debati për asgjësimin e mundshëm të armëve kimike të Sirisë në Shqipëri është ndezur, Aleanca Kuq e Zi i kërkon Pr