999 rezultate për

heshtjen

Ilir Beqaj thyen heshtjen pas audio-skandalit: Ja e vërteta e shkarkimit të drejtorit në Tropojë Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ka reaguar menjëherë në profilin e tij në Facebook lidhur me video përgjimit (audio)
Januzaj shuan heshtjen: Ja vendimi im për Kosovën Kosova apo Belgjika, për herë të parë, Adnan Januzaj, flet për vendimin e tij, dhe këtë e bënë për mediat belge. Ai
U fajësua për ndikim në fitoren e Trump në SHBA, Zuckerberg thyhen heshtjen Themeluesi i gjigandit Facebook, Marck Zuckerberg është detyruar të reagojë pas pretendimeve se Facebook ndikoi në fusha
Ilda Bejleri shuan heshtjen: Ja e vërteta e lidhjes me Shaqirin (VIDEO) Ilda Bejleri ka qenë e ftuara e radhës në emisionin INtervieë dhe ka folur si kurrë më parë në lidhje me fitimet e saj n
Angelina Jolie shuan heshtjen, ja reagimi i parë pas divorcit Angelina Jolie më në fund ka thyer heshtjen përsa i përket divorcit me Brad Pitt, duke dhënë një deklaratë nëpërmjet zëd
Rama thyen heshtjen: Ja pse i thashë ato fjalë për Donald Trumpin! Pas akuzave që mori lidhur me deklaratat e tij kundër Donald Trump, kryeministri Rama ka sqaruar se përse i bëri ato dek
Mustafi thyen heshtjen: Ja pse zgjodha Gjermaninë para Shqipërisë Shkodran Mustafi në një intervistë për ‘Goal.com’ ka treguar arsyet e përzgjedhjes së Gjermanisë, para Shqipërisë. Mb
Sara Kapo shuan heshtjen: Ja përse u largova nga "Top Show" Sara Kapo ka zbuluar për herë të parë arsyen e largimit të papritur nga "Top Show Magazine", për të cilën bëri bujë mjaf
Clinton thyen heshtjen ndaj hetimit të FBI-së Pas deklaratës të FBI që shumë shpejt do të rihapet hetimi për kandidaten demokrate Clinton, ajo ka reaguar publikisht d
Tuna shtatzënë? Fotot flasin sa një mijë fjalë (FOTO) Shumë thashetheme qarkulluan për shtatzëninë e Tunës, e mbi të gjitha për faktin se kush ishte babai i fëmijës që do të
Rizzoli thyen heshtjen: Ja pse e anulova golin e Pjanic Arbitri i ndeshjes Milan-Juventus, Nicola Rizzoli ka thyer heshtjen e tij mbi vendimin për anulimin e golit të Pjanic, v
Turi shuan heshtjen, flet për sherrin mes Jul Dedës e Albano Bogdos Ende nuk e dimë sesi qëndron raporti mes dy miqve e njëkohësisht kolegëve Jul Deda e Albano Bogdo, ndonëse secili në mën
Bashkëshorti i Aniston thyen heshtjen, ja reagimi për Pitt-Jolie Bashkëshorti i Aniston ka arritur në një marrëveshje me të, për të mos kujtuar divorcin e famshëm Pitt-Jolie. Aktori
Brad Pitt thyen heshtjen pas divorcit Brad Pitt ka folur për herë të parë mbas publikimit të lajmit që gruaja e tij prej dy vitesh, me të cilën ka kaluar më s
Harris shuan heshtjen, flet për herë të parë për ndarjen nga Swift Padiskutim që një ndër çiftet më të komentuar të show bizit kanë qënë Calvin Harris dhe Taylor Swift. Ndonëse ata kanë m
Alban Hoxha shuan heshtjen për përplasjen me tifozët në aeroport Portieri i Partizanit, Alban Hoxha është rrëfyer në lidhje me ngjarjen që ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm, p
Gruaja e biznesmenit shuan heshtjen: Isha në dijeni të lidhjes Bashkëshortja e 65 vjeçarit Sokrat Shani, i cili u vetëvra me plumb në gojë në banesën e tij në fshatin Krutje e Sipërme
Lewis Hamilton shuan heshtjen: Ja pse e lashë Nicole Scherzinger Asnjëherë nuk u bë publike arsyeja e vërtetë e ndarjes mes Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger, ndonëse ato tetë vite
Sadija thyen heshtjen, ja pse u ndava me Shkëlzenin Martesa mes Shkëlzen Berishës dhe Sadije Berisha ka përfunduar prej shumë vitesh po asnjëri prej tyre nuk ka pranuar të
“Fshehu pasurinë në Kroaci, Vlahutin thyen heshtjen: Ja e vërteta Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë, Romana Vlahutin, ka folur në lidhje me akuzat e ngritura ndaj saj për fshehj