999 rezultate për

heshtjen

E quajti të dobët, Benzema thyen heshtjen dhe i përgjigjet Linekerit Karim Benzema më në fund ka thyer heshtjen dhe ka folur për kritikat e shumta që ka pasur së fundmi nga ish lojtari i Ba
63 ankesa për heshtjen zgjedhore Organi i përhershëm, i pavarur dhe kompetent për të vendosur ne lidhje me apelet e lejuara që kane te bëjnë me procesin
Deliu-Kodra: Vetëvendosje ka thyer heshtjen zgjedhore Partia Demokratike e Kosovës, përmes një konference për media, ka thënë se sipas të dhënave të marra nga degët e Partisë
PDK akuzon LDK-në se po thyen heshtjen zgjedhore te Shtëpia e Kulturës Partia Demokratike e Kosovës ka akuzuar LDK se po e thyen heshtjen zgjedhore në Suharekë te Shtëpia e Kulturës. Dekla
NISMA thyen heshtjen zgjedhore në Drenas (FOTO) NISMA për Kosovë ka thyer heshtjen zgjedhore. Në Komoran nëpër tavolinat e lokaleve atje janë parë fletushka që bëjnë
A do të arrestohet sot Saimir Tahiri? Llalla thyen heshtjen (VIDEO) Ditën e sotme në orën 11:00 pritej të zhvilloheshin arrestime të rëndësishme në vend duke u bazuar në ngjarjet e fundit
Rama thyen heshtjen, tregon në Kuvend është apo s'është përdorues droge Kryeministri Edi Rama është akuzuar shumë herë nga opozita si përdorues droge dhe sot ka gjetur kohën për t’u kthyer nj
Adelina Tahiri thyen heshtjen: Ja kush mi paguan klipet 25 mijë euroshe Ajo e ka nisur karrierën e saj muzikore që në moshë fare të re, kur ishte ende një adoleshente. Mirëpo, ndonëse në i
Marina thyen heshtjen, poston foto nga muaji i mjaltit në Xhamajka (FOTO LAJM) Padyshim që dasma e moderatores së njohur marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi bëri bujë dhe u diskutua gjatë në rrj
U divorcua me DJ e njohur shqiptar? Bora Zemani vendos të thyej heshtjen Prej disa javësh në mediat rozë qarkullon lajmi se marrëdhënia e tyre disa vjeçare, nga e cila ata kanë edhe një fëmijë,
Geti thyen heshtjen pas dasmës madhështore (FOTO LAJM) Dasma e tyre mund të konsiderohet pa frikë, dasma e vitit. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan në martesë lidhje
Luana thyen heshtjen para dasmës, poston foto në Instagram (FOTO LAJM) Luana padyshim që është një nga personazhet më të diskutuar dhe të pëlqyer në botën e showbizit shqiptar. Sidomos so
Bregu thyen heshtjen, ja çfarë thotë për përfshirjen e saj në Qeverinë "Rama 2" Ish-ministrja dhe ish-deputetja Majlinda Bregu ka folur per here te pare ditën e sotme ne lidhje me zerat qe qarkulluan
Panuçi thyen heshtjen: Ja pse i ftova 3 të rinjtë Trajneri i Shqipërisë, Kristian Panuçi ka deklaruar se Kombëtarja do të përpiqet që të jetë sa më serioze gjatë dy ndesh
Emery thyen heshtjen: Po PSG ka ofruar zyrtarisht thyerjen e klauzolës së Neymarit Trajneri i PSG-së, Unai Emery, ka thyer heshtjen e tij rreth spekulimeve që lidhin gjigantët francezë me një lëvizje sen
Basha më në fund thyen heshtjen, nga Shkodra flet për kundërshtarët dhe Topallin Në përfundim të takimit që pati me demokratët në qytetin e Shkodrës, Basha përpara medias është pyetur lidhur më akuzat
Albin Kurti thyen heshtjen: Ja me kë mund të bëjmë koalicion I nominuari për kryeministër të Kosovës nga radhët e Vetëvendosje, Albin Kurti i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në Ora
Inzaghi thyen heshtjen: Ja e vërteta për stolin e kombëtares kuqezi Filipo Inzagi ka qenë për disa javë ëndrra e presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka. Numri 1 i FSH
Verrati thyen heshtjen, ja çfarë thotë për largimin e tij nga PSG-së Marco Verrati ka folur më në fund rreth spekulimeve për të ardhmen duke i dhënë fund të gjitha thashethemeve për transfe
Erion Veliaj thyen heshtjen: PS nuk duhet t’i hipë vetja në qejf me këtë rezultat Kryebashkiaku i Tiranes Erion Veliaj ka bere nje deklarate befasuese nga selia roze ketë mbrëmje. Ai tha se ne këto mome