999 rezultate për

heshtjen

Kryeprokurori thyen heshtjen për vdekjen e aktorit Prokuroria Themelore në Gjakovë deri tash nuk ka asnjë pistë hetimi rreth vdekjes së aktorit 23-vjeçar, Art Kurti. K
Rama thyen heshtjen për Xhafajn: S’jemi të gjithë njësoj Kryeministri Edi Rama ka thyer heshtjen për herë të parë dhe ka vendosur të flasë për skandalin ku është përfshirë mini
Akuzat e tmerrshme për abuzime seksuale, gruaja e Weinstein thyen heshtjen Duket se gjithë jeta e karriera e Harvey Weinstein po merr fund. Ai ka shpallur falimentimin e kompanisë së tij filmike
Zaev thyen heshtjen, flet për angazhimin e Komandant Hoxhës si këshilltar Angazhimi i Xhezair Shaqirit, komandant Hoxhës në kabinetin e tij si këshilltar i kryeministrit Zoran Zaev, ka bërë që k
"Trump i pagoi 130.000 dollarë avokatit të Stormy Daniels për heshtjen" Një anëtar i skuadrës ligjore të Donald Trump duket se kundërshton presidentin amerikan lidhur me të ashtuquajturën "pag
"Bir kurve", Saimir Tahiri kërcënon hapur për herë të dytë Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është rikthyer ashpër në skenën politike shqiptare. "Nuk e besoj që do ketë b
Pas ndarjes shokuese, aktorja hollivudiane thyen heshtjen (FOTO LAJM) Jenna Dewan më në fund ka thyer heshtjen që pas ndarjes nga aktori Channing Tatum. Aktorja 37-vjeçare postoi të dielë
Ligji për gjuhët, presidenti vazhdon heshtjen Presidenti Gjorge Ivanov po mban peng ligjin për gjuhët. Edhepse heshtin në kabinetin e tij, qëndrimi i presidentit isht
Pas shkarkimit, Tillerson thyen heshtjen me kritika ndaj Rusisë Ish-sekretari amerikan i Shtetit Rex Tillerson i shkarkuar sot nga detyra, thotë se do të kthehet në jetën private, duke
U zunë dhe nuk folën më? Endriti thyen heshtjen për ditëlindjen e Aurelës (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare dhe një nga fotografët më të vlerësuar Endrit Mërtiri për vite me rradhë kanë pasur një marrë
Modelja u bë nënë papritur, ish i dashuri thyen heshtjen Para se Kylie Jenner të dilte me Travis Scott, ishte e lidhur për tre vite me reperin Tyga. E shkuara është e shkuar dhe
Elvana thyen heshtjen, flet për herë të parë për Flori Mumajesin (VIDEO) Emri i këngëtares Elvana Gjata deri vonë ishte i lidhur ngushtë me atë të këngëtarit dhe kompozitorit Flori Mumajesi.
Donald Trump e tradhëtoi me pornostaren, Melania thyen heshtjen Melania Trump ka thyer heshtjen e saj për thashethemet rreth martesës së saj mes spekullimeve për besnikërinë burrit të
Era Istrefi thyen heshtjen për ndarjen nga i dashuri Ndonëse ata kurrë nuk e kishin konfirmuar lidhjen e tyre, Faton Shoshi dhe Era Istrefi morën një vëmendje të madhe pas n
Brad Pitt thyen heshtjen, flet për herë të parë për ndarjen nga Angelina Divorci i Brad Pitt dhe Angelina Jolie është konsideruar si "divorci i shekullit". Në syrin e publikut ata shiheshin
Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, këngëtari thyen heshtjen Ata lanë pas vite të tëra dashuria edhe u ndanë, duke u bërë kryetemë e mediave për një kohë të gjatë. Vajza e demokr
Semedo thyen heshtjen, shpjegon sherrin me Neymarin Mbrojtësi i Barcelonës, Nelson Semedo, më në fund ka shpjeguar incidentin që kishte me Neymarin gjatë verës. “Ishte n
Po largohet nga Shqipëria? Alketa Vejsiu thyen heshtjen njëherë e mirë Lajmi qw Alketa Vejsiu mund të largohej nga Tv Klan u bw njw ndwr lajmet mw tw klikuara pak ditw mw parw. Pas shuwm zwra
Do të largohet apo jo nga Shqipëria? Alketa thyen heshtjen Pas një fotoje në ambientet e televizionit “Mediaset” në Itali dhe një urimi nga regjisorja Vera Grabocka, në mediat shq
Messi dhe Suarez thyejnë heshtjen për largimin e Neymar, japin dy versione të ndryshme Lionel Messi thotë se nuk e ka ditur që Neymar do të bashkohet me Paris Saint-Germainin deri më minutën e fundit. “Të