999 rezultate për

heshtjen

Miranda Kerr thyen heshtjen, flet për fëmijën që ish-partneri po pret me Katy Perry (FOTO LAJM) Aktorja australiane ka qenë mbështetëse e ish-partnerit të saj dhe të fejuarit aktual të Katy Perry-t, teksa mezi presin
E ardhmja e Neymar, agjenti i brazilianit thyen heshtjen Një rikthim i brazilianit në ‘Camp Nou’ është përfolur që nga transferimi i tij në Francë. Që kur u finalizua transfe
Arian Çani ironizon heshtjen e amerikanëve për Teatrin: Kanë njeriun e duhur në krye të katundit Moderatori dhe gazetari i njohur Arian Çani ka ironizuar të gjithë ata që janë zhgënjyer pasi nuk pati një reagim nga am
Djegia e dokumenteve të tenderave, Rama shuan heshtjen "Si mund të jenë sekret tendera që bëhen me pjesëmarrjen e shumë operatorëve..." Kryeministri Edi Rama, gjatë lidhjes
Haaland thyen heshtjen dhe flet pas talljes që i bëri Neymari dhe lojtarët e PSG-së Erling Haaland është kthyer të flasë për talljen që ia bënë Neymar dhe bashkëlojtarët e tij gjatë një ndeshje të Ligës s
U shërua nga koronavirusi, Mikel Arteta thyen heshtjen Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka reaguar pas shërimit nga koronavirusi duke u shprehur se tani është shumë mirë.
Pak ditë më parë i ndërroi jetë babai, Enca thyen heshtjen e poston në Instagram (FOTO LAJM) Enca Haxhia pak ditë më parë humbi babain e saj, i cili iu nda nga jeta pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë
Si po i jep "dritën jeshile" krimit në Shqipëri Ministri i Brendshëm me heshtjen e tij Oliverda Allmuça Diskursi publik i Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj mbështetet mbi sulme politike të k
U tha se ndal nga policia me drogë? Poston dhe thyen heshtjen Oriola Marashi (FOTO LAJM) Lajmi se Oriola Marashi është ndaluar nga policia ku dhe i është sekuestruar lëndë narkotike, pushtoi me shpejtësi media
Neuer thyen heshtjen, konfirmon të ardhmen Manuel Neuer vazhdon tw konfirmojw qwllimin e tij pwr tw qendruar t e Bayern Munchen. Marrëveshja aktuale e Neuerit m
Aksidenti fatal i Bryant, thyen heshtjen e dashura e parë e legjendës Vdekja tragjike e Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13 vjece, Gianna bëri që të famshëm nga e gjithë bota të reagojnë duke
Princ William thyen heshtjen pas largimit të Harry-t dhe Meghan-it nga mbretëria (FOTO LAJM) Para disa ditësh, Harry dhe Meghan, njoftuan se kanë hequr dorë nga roli mbretëror. Ato kanë vendosur të jetojnë si të p
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u përfol për një lidhje të mundshme midis këngëtares Kanita dhe reperit, S4MM. Shkak për kë
Travis Scott thyen heshtjen, flet pas akuzave për tradhti ndaj Kylie Jenner (FOTO LAJM) Ndonëse Kylie Jenner nuk ka reaguar ende lidhur me ndarjen, Travis Scott sapo ka thyer heshtjen. Nëpërmjet një postim
Granit Xhaka thyen heshtjen, flet për herë të parë si kapiten i Arsenalit Granit Xhaka ka folur për herë të parë pasi është zgjedhur kapiten i Arsenalit, duke thënë se ndjehet shumë krenar për k
Loredana publikoi këngën e re me reperin e huaj, Mozzik thyen heshtjen (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media po përflitet për një krizë në çift mes reperëve Mozzik dhe Loredana Zefi. Ata nuk u panë më
Basha: Dënoj heshtjen e Ramës dhe Markut, opozita do të fillojë protestat Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ditën e sotme ka zhvilluar një takim me me nënkryetaren e grupit parlamentar
Pas shumë thashethemeve, Albi Nako thyen heshtjen i pari dhe tregon vetë lidhjen me Albën dhe Klaudian Pas thashethemeve të ditëve të fundit, Albi Nako ka folur vetë në lidhje me Alba Hoxhën dhe Klaudia Pepën. Rudina e p
Berisha tërhiqet pas gafës mbi vdekjen e gardistit të Ramës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një reagim në lidhje me lajmin e ‘vdekjes’ së truprojës së kryeministrit Edi
Më në fund Kiara Tito thyen heshtjen në lidhje me Butrintin (FOTO LAJM) Kiara Tito është përfolur shumë për një lidhje të mundshme me Butrint Imerin. Të dy kishin një kimi të pamohueshme m