E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

hershme

Eliza Dushku kthim në rrënjët e saj, prezanton babain (FOTO LAJM) Aktorja mjaft e mirënjohur Eliza Dushku ka postuar në rrjetin social Facebook një fotografi të vjetër të babait të saj.
PD: Kërkojmë faljen e menjëhershme të kamatvonesave Partia Demokratike ka kërkuar ditën e sotme faljen e kamatvonesave. Nënkryetari i PD-së, Edmond Spaho, ka reaguar në lid
Maqedonia ka zbuluar një minierë ari Enti gjeologjik i Maqedonisë ka konfirmuar vlerësimet e mëhershme për rezervat e minierës së arit e të bakrit në komunën
Mbipopullimi, 1340 të dënuar flenë përtokë Pas inspektimit të bërë në burgje, Avokati i Popullit ka ngritur shqetësimin lidhur me situatën e mbipopullimit në to dh
Burri kërkon ndihmë në policinë e Lezhës pasi e dhunonte gruaja Një 52 vjeçar në qytetin e Lezhës i është drejtuar policisë për mbrojtje të menjëhershme, pasi gruaja e tij prej kohësh
Depresioni, pacienti hidhet nga kati i dytë i spitalit në Korçë Në kushtet e depresionit, një pacient në Korçë është hedhur nga kati i dytë i spitalit ku ndodhej i shtruar dhe ka gjetu
13-vjeçe nuse, nënë e tre fëmijëve (VIDEO) Romët janë kategoria në Kosovë, të cilët janë më të varfërit dhe më së paku janë të shkolluar. Duke qenë se nuk kanë
A flet shqip Naser Sejdini? Zëvendës shefi i Shtabit të përgjithshëm pranë ARM-së, gjeneral nënkolonel Naser Sejdini ka bërë një gafë jo të vogël në
E godet rrufeja, humb jetën 20-vjeçari Një ngarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Laç, ku një 20-vjeçar është goditur nga rrufeja, dhe si pasojë ka gjet
Babai sakrifikon veten për fëmijët Një person ka humbur jetën në Krumë të Hasit si pasojë e shpërthimit të një garanate. Mësohet se shtetasi Musë Geca
90-vjeçari hidhet nga kati i 6-të Një 90-vjeçar në Durrës, është hedhur nga kati i gjashtë dhe si pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Ende nuk dih
E zë korrenti, humb jetën elektriçisti 50 vjeçar Në orët e para të ditës, një elektriçist ka humbur jetën pasi e ka zënë korrenti. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Maliq.
SHBA-Gjermani, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Një duel gjerman. I tillë do të jetë ai i Recifes ku Gjermania e Joachim Low sfidon në një përballje delikate Shtetet e
Kosova, pjesëmarrja të përhershme në SEECP Ne Ministerialin e SEECP qe u mbajt ne Bukuresht, u mundësua pjesëmarrja e përhershme e Kosovës ne këtë nismë rajonale e
Ekskluzive: Sali Berishës dhe Jozefina Topallit ju mbahen lekët e pagës së deputetit Albeu.com - Ish-kryeministri Berisha dhe ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli janë deputetët të cilët u janë mbajtu
Foto e hershme e Menduh Thaçit me atdhetarë shqiptarë në Zvicër (FOTO LAJM) Kjo është një fotografi ku duket Menduh Thaçi bashkë me bashkëpunëtorë të tij atdhetarë shqiptarë në Zvicër. Fotograf
Nishani dekreton lirimin nga detyra të Gervenit Presidenti, Bujar Nishani, dekreton lirimin nga detyra të Kundëradmiral Kristaq Gerveni, Përfaqësues Ushtarak në Përfaqë
MB: Vrasja e Nikës për shkak të konflikteve të hershme Konfliktet e mëparshme që ka pasur Gjin Nika dyshohet se janë shkak i vrasjes së Nikës dhe Fabio Xhungës në vendin e qua
Mihrije Braha, sekreti i bukurisë së përhershme (FOTO LAJM) Përkundër viteve të shumta në skenë, Mihrije Braha vazhdon të ruajë freskinë e bukurisë së saj. Këngëtarja me karrierë t
Putin urdhëron stërvitje të menjëhershme ushtarake Presidenti i Rusisë Vladimir Putin, urdhëroi sot që të bëhet një test i menjehershëm i gatishmërisë luftarake të ushtris