Gazi i merr jetën brenda galerisë një minatori në Bulqizë
999 rezultate për

hershme

Agnesa flet për humbjen e babait: Asgjë nuk është e përhershme! Tetë vite më parë do të ndahej nga jeta babai i Agnesa Vuthajt. Përmes një foto të së shkuarës e disa fjalëve nga zemra,
Aksident në Kamëz, ndërron jetë 28-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Kamëz, ku një 28-vjeçar është përplasur për vdekje, shkrua Albeu.com
Berisha nuk është më deputet, hera e parë që s'ka imunitet (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka firmosur mbrëmjen e sotme deklaratën se heq dorë nga mandati i tij i deputetit. Ish-
"F**k Albania", grafite antishqiptare në Finiq Prej disa ditësh në Finiq, jo me larg se 500 metra nga Bashkia e fshatit janë parë të shkruara disa grafite antishqiptar
“Ishte një tërheqje e menjëhershme”, Armina tregon si u njoh me Shkëlzenin Armina Mevlani është një nga blogeret më të përfolura në Shqipëri, për shkak edhe të lidhjes së saj me Shkëlzen Berishës
Krijohen komisionet e përhershme të KLP-së, kush i drejton (FOTO LAJM) Këshilli i Lartë i Prokurorisë, ka lajmëruar krijimin e komisioneve të përhershme, si: “Komisioni i Planifikimit Strateg
Zënka të përhershme, reagimi i Pagba pas shkarkimit të Mourinho është epik (FOTO LAJM) Poul Pogba mesfushori francez i cili u ble me shumë bujë nga United nuk i pati marrëdhëniet e mira me trajnerin portugez
Rikthehet i ftohti siberian, rënie e menjëhershme e temperaturave Këtë të enjte do të mbetemi në ndikimin e motit të qëndrueshëm, me kthjellime dhe vranësira të lehta, prezente në të gji
"Më martuan 13-vjeç", drama e martesave të hershme në Shqipëri Martesat e hershme konsiderohen nga të gjitha konventat për mbrojtjen e të drejtave të fëmijëve, dhunë me bazë gjinore d
Momentet pikante të Zonjës së Hekurt, mikeshës së shqiptarëve (FOTO LAJM) Tashmë kur ajo ka paralajmëruar largimin e saj nga politika Angela Merkel ka njoftuar se do të largohet nga posti i kanc
Nipi rreh gjyshin në Tiranë Një i ri ka dhunuar fizikisht gjyshin e tij në Tiranë. Sipas burimeve të Policisë vendore, mësohet se u plotësua kërk
Lajm i hidhur për emigrantët shqiptarë që janë "barrë publike" në SHBA Administrata e Trump njoftoi se po përgatitet të propozojë një rregull të ri, i cili ua vështirëson marrjen e “Green Car
Askush nuk e dinte, Sardi tregon lidhjen e hershme me këngëtaren shqiptare Pak e dinin por mes Sardit dhe Irma Libohovës paska një marrëdhënie familjare të hershme. Artistja Libohova ka postua
Shqipëri-Izrael, dy raste të menjëhershme. Guri i afrohet golit Shqipëria po luan në “Elbasan Arena” ndeshjen e parë të Ligës së Kombeve ndaj Izraelit, e cila është e vlefshme për Grup
Grindet me gruan, burri ia përplas avionin mbi shtëpi (FOTO LAJM) Duane Youd, 47 vjeç, pilot i avionëve të vegjël ka zgjedhur një hakmarrje tragjike ndaj bashkëshortes së tij që e kishte
E pabesueshme/ Filmohet me kamer një tornado zjarri (VIDEO) Zjarrfikësit në Britaninë e Madhe kapën pamjet e jashtëzakonshme të një tornadoje jashtëzakonisht të rrallë të zjarrit,
Ndërron jetë gruaja e Fehmi Aganit, detaje nga ceremonia Bashkëshortja e veprimtarit të shquar dhe nënkryetarit të LDK-së, Fehmi Agani, Sadija, ka vdekur sot në orët e hershme t
6 shenjat që paralajmërojnë se po kaloni menopauzë të hershme Kur je në të 30-tat ose në fillim të 40-ve dhe nuk të vjen cikli menstrual, arsyeja që të vjen ndërmend është vetëm një
Sëmundja tropikale rrezikon zhdukjen e përhershme të bananes Bananet rrezikohen të zhduken, paralajmërojnë ekspertët, pas përhapjes në të gjithë botën të një sëmundje tropikale vdek
Çfarë ndodh me trupin nëse pini gjashtë kafe në ditë Sipas një studimi të NCI konsumi i gjashtë kafeve në ditë zvogëlon rrezikun e vdekjes së hershme deri në 16 %. Kafeja