999 rezultate për

heret

Haradinaj mesazh Serbisë: Herët a vonë do të jepni llogari Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, sot bëri homazhe te Përmendorja kushtuar personave të zhdukur.
Pse duhet të flini herët Kush e tepron me orët e vona mund të rrezikohet nga një vdekje e parakohshme. Ky është konkluzioni në të cilin kanë arri
Sulmet e zemrës ju paralajmërojnë 1 muaj më herët, ja si t’i zbuloni Sëmundjet kardiovaskulare janë shkaku kryesor i vdekjes në botë, sipas Organizatës Botërore të Shnëdetësisë. Kjo është,
Thaçi flet për hyrjen në qeveri Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi tha se është herët që të flitet për bilancin e bisedimeve për hyr
Juventus ka vetë dy emra në kokë për merkaton Juventus është i vendosur për të ndërhyrë fuqishëm ën merkato. Emrat favorit janë Anthony Martial dhe Alvaro Morata.
Dërguti: Përçarja ne Vetëvendosje nuk filloi nga sharja ime Deputetja e Grupit të Pavarur të Deputetëve të Pavarur (GDP), Aida Dërguti ka theksuar se problemet në Lëvizjes Vetëvend
Takim i liderëve për emrin, qeveria nuk zbardh datën Kryeministri Zoran Zaev paralajmëroi se pas festës së Pashkëve do të mbahet takimi liderësh, por nga kabineti i tij nuk
Sara dhe London e nisin ditën herët (FOTO LAJM) Ledion Liço dhe Sara jo më larg se një muaj më parë janë bërë prindër të një djali, për të cilin kanë zgjedhur një emër
I ngulen gërshërët në kokë, merr autobusin dhe niset vet për në spital Shen Xiaoying ishte me fat që shpëtoi, pasi iu ngulitën në kokë një palë gërshërë, derisa po punonte në kopshtin e shtëp
Forcat Speciale në gadishmëri për t'i dhënë një mësim Serbisë (FOTO LAJM) Njësiti Special Intervenues i Policisë së Kosovës është vendosur në veriun e Kosovës, në afërsi të rrugës që çon në fsha
Theret një i mitur në Podujevë, një i arrestuar Një person, i mitur, është arrestuar dje në Podujevë me dyshimin se ka therur një të mitur tjetër, raporton Policia e Ko
Suso u tregon shokëve si mund ta përmbysin Arsenalin Anësori i Milanit, Suso beson se skuadra e tij ka mundësi që ta eliminojë Arsenalin nëse shënojnë herët një gol, atëherë
Këshilla praktike për t'u zgjuar herët në mëngjes Disa njerëz e kanë tepër të vështirë të çohen herët në mëngjes, sidomos ata që pëlqejnë të qëndrojnë zgjuar deri vonë në
Skandali seksual çon zv/kryeministrin e Australisë drejt dorëheqjes Barnaby Joyce tha se do të paraqesë të hënën letrën e dorëheqjes si udhëheqës i partisë “Nationals”, partnere e koalicio
Fatmir Limaj refuzon dekoratën e Hashim Thaçit Lista e atyre që nuk po pranojnë dekoratat që Presidenti i vendit, Hashim Thaçi vendosi t’i ndajë për nder të 10 vjetor
Një lajm i mirë nga shkencëtarët, autizmi mund të diagnostikohet herët shumë lehtë Shkëncëtarët kanë arritur një metodë të re diagnostifikimi për autizmin. Sipas tyre realizimi i një testi urine dhe gjak
Monchi shpreh keqardhje për largimin e Salah dhe madje me atë çmim Drejtori sportiv i Romës, Monchi është rikthyer të flasë për të larguarin Salah duke u pyetur sa ndjen keqardhje që e le
2-vjeçarit i ngulen gërshërët në kokë, në gjendje "kritike" për jetën (FOTO LAJM) Një vogëlush i është nënshtruar në operacioni për shpëtimin e jetës, pasi një palë gërshërë ju ngulën atij në kafkë duke
Instagram tani ju lejon t’i programoni postimet Instagram bëri sot një ndryshim të madh në produktin e tij, ndryshim ky të cilin menaxherët e mediave e kanë pritur qe n
Sherr me thika mes të rinjve, theret 21-vjeçari në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Durrës. Nga raportimet e para nga vendngjarja bëjnë me dije për albeu.com se n