999 rezultate për

heret

Theret me thikë një avokat në qendër të Prishtinës Avokati Arlind Jupolli është therur me thikë, të premten, në qendër të Prishtinës, raporton Gazeta Express. Ngjarja
Gjermanët kundër hapjes së negociatave: Shumë herët! Në fund të muajit qershor krerët e shteteve dhe qeverive do të vendosin nëse BE do të negociojë pranimin me Shqipërinë d
Njeriu më i pasur në Shqipëri tregon si do ta ndajë pasurinë I shpallur njeriu më i pasur në Shqipëri, Samir Mane është kthyer në një nga biznesmenët më të suksesshëm dhe më të koem
Deputeti i PS-së godet Veliajn: Tirana është e pajetueshme Deputeti i Ps-së Erion Braçe ka sulmuar si rrallëherë kryetarin e Bashkisë, Erion Veliajn, për ndërtimin e një pallati p
Mesazhi prekës i aktores për vdekjen e kolegut Art Kurti Vdekja e aktorit gjakovar Art Kurti i ka tronditur familjarët, miqtë, kolegët e aktorit të ‘O sa mirë’ dhe të gjithë opi
Hyn për të ndarë sherrin, italiani theret me thikë nga shqiptari Policia italiane ka vënë në pranga një të ri shqiptar në Reggio Calabria, pasi ka qëlluar me thikë një 17-vjecar italian
Gjini shokohet nga vdekja e aktorit: U largove herët Art Kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini shkruan se ndjehet i shokuar me lajmin për vdekjen e kolegut të tij, Art Kurti. Ai
U mbyt në Vlorë, miku i tij përlot me dedikimin për kameranin e njohur Armando Hallvaxhiu, 34 vjec nga Tirana është gjetur i pajetë ditën e djeshme në vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut
Haradinaj mesazh Serbisë: Herët a vonë do të jepni llogari Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, sot bëri homazhe te Përmendorja kushtuar personave të zhdukur.
Pse duhet të flini herët Kush e tepron me orët e vona mund të rrezikohet nga një vdekje e parakohshme. Ky është konkluzioni në të cilin kanë arri
Sulmet e zemrës ju paralajmërojnë 1 muaj më herët, ja si t’i zbuloni Sëmundjet kardiovaskulare janë shkaku kryesor i vdekjes në botë, sipas Organizatës Botërore të Shnëdetësisë. Kjo është,
Thaçi flet për hyrjen në qeveri Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi tha se është herët që të flitet për bilancin e bisedimeve për hyr
Juventus ka vetë dy emra në kokë për merkaton Juventus është i vendosur për të ndërhyrë fuqishëm ën merkato. Emrat favorit janë Anthony Martial dhe Alvaro Morata.
Dërguti: Përçarja ne Vetëvendosje nuk filloi nga sharja ime Deputetja e Grupit të Pavarur të Deputetëve të Pavarur (GDP), Aida Dërguti ka theksuar se problemet në Lëvizjes Vetëvend
Takim i liderëve për emrin, qeveria nuk zbardh datën Kryeministri Zoran Zaev paralajmëroi se pas festës së Pashkëve do të mbahet takimi liderësh, por nga kabineti i tij nuk
Sara dhe London e nisin ditën herët (FOTO LAJM) Ledion Liço dhe Sara jo më larg se një muaj më parë janë bërë prindër të një djali, për të cilin kanë zgjedhur një emër
I ngulen gërshërët në kokë, merr autobusin dhe niset vet për në spital Shen Xiaoying ishte me fat që shpëtoi, pasi iu ngulitën në kokë një palë gërshërë, derisa po punonte në kopshtin e shtëp
Forcat Speciale në gadishmëri për t'i dhënë një mësim Serbisë (FOTO LAJM) Njësiti Special Intervenues i Policisë së Kosovës është vendosur në veriun e Kosovës, në afërsi të rrugës që çon në fsha
Theret një i mitur në Podujevë, një i arrestuar Një person, i mitur, është arrestuar dje në Podujevë me dyshimin se ka therur një të mitur tjetër, raporton Policia e Ko
Suso u tregon shokëve si mund ta përmbysin Arsenalin Anësori i Milanit, Suso beson se skuadra e tij ka mundësi që ta eliminojë Arsenalin nëse shënojnë herët një gol, atëherë