999 rezultate për

heret

Milinkoviç mendon ende largimin, menaxherët takojnë drejtuesin e … Lazio e nisi sezonin e ri të kampionatit italian me dy humbje radhazi, ndërsa mesfushori serb Sergei Milinkoviç-Saviç
Tradhtonte gruan, dashnorja i bën gjëmën burrit nga Vora Një lidhje dashurie me shoqen e ngushte të bashkëshortes duket se i ka kushtuar shtrenjtë 45 vjeçarit nga Vora. Gjyk
Policia kishte dijeni për sherrin që shkaktoi vrasje në Gjilan Familjarë të 24 vjeçarit të vrarë dje në fshatin Verbicë të Zhegovcit kanë rrëfyer se Policia e Kosovës ishte njoftuar d
Mesfushori i Skënderbeut i bashkohet skuadrës greke Emiliano Vila nuk do të luaj më për klubi korçar, Skenderbeu. Kjo pasi mesfushori durrsak ka vendosur që të lërë sku
Ze Maria: Pas ndeshjes së tretë do ta shihni Tiranën e vërtetë Tirana rikthehet në Superiore, pas një viti në Kategorinë e Parë. Trajneri, Ze Maria, ka dalë përpara mediave në kuad
“AS” dhe Lopetegui japin sinjale shprese për Interin Orët kalojnë dhe shpresat e Interit për të transferuar Luka Modriçin në Milano vijojnë të rriten në mënyrë të vazhdueshm
Zënka e punëtorëve me menaxherët shkakton mbylljen e Kullës Eiffel (VIDEO) Është mbyllur kulla e Parisit për turistë ngaqë punëtorët kanë pasur një mosmarrëveshje me menaxherët. Gjithë ky prob
Merret vendimi i ri i Federatës Angleze për sezonin e ri në Premier League Trupi qeverisës i futbollit në Angli ka vendosur një rregull të re disiplinare që do të implementohet gjatë sezonit të r
Mirel Josa: Duhet ta kishim përfunduar ndeshjen më herët Prishtina u eliminua nga raundi i parë i Europa Leagues teksa u mposht me penallti, pasi koha e rregullt në të dyja taki
May e zëvendësoi me Jeremy Hunt, Johnson: Po e mbysni ëndrrën “Brexit” Boris Johnson ka nisur një sulm tejet të ashpër ndaj strategjisë së kryeministres Theresa May për “Brexit”-in, duke thën
Shqiptari theret në Itali, arrestohet autori Një shqiptar është therur me thikë në fyt, dhe më pas është është derguar me urgjencë në spitalin e komunës Olbia (Sarde
Largohet nga Gjermania? Low: Është ende herët për t'u përgjigjur Zhgënjimi që i dhuroi Gjermanisë, ka bërë që të gjithë t’i kthehen kundër. Joachim Low është në pikëpyetje për stolin e
Tjetër tragjedi në Korçë, vetëvaret 55 vjeçari Një tjetër ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur sërish në Korcë. Mësohet se një 55-vjeçar me inicialet B.R, është gjetur
Frosinone ngjitet në Serie A Frosinone do të jetë skuadra e tretë që do të ngjitet në Serinë A, pas Empolit dhe Parmës që e kishin siguruar këtë hap
Dalin pamjet, momenti kur i riu theret me thikë në Ferizaj (VIDEO) Elvedin Ibrahimi mbeti i vdekur pas një sherri me thika mbrëmë në Ferizaj. Policia e Kosovës ka njoftuar gjatë ditës
Theret me thikë shqiptari në Londër Autoritetet lokale kanë mundur të indetifikojnë viktimën e gjetur disa ditë më parë të therur me thikë në një prej linja
Theret me thikë DJ i njohur shqiptar? (VIDEO) Dj i njohur shqiptar, DJ Blunt, dyshohet se është therur me thikë. Lajmi është publikuar nga ekspres. Akoma nuk dihet
I ngacmoji të dashurën, theret turisti (VIDEO) Një turist australian është therur me thikë në gjoks, vetëm pak sekonda pasi kishte pickuar një grua në një klub nate në
Habit Albi Nako: E dashuroja këtë këngëtare, por s’më pranoi! Koreografi Albi Nako, përballë fëmijëve të emisionit “Në kuthin e Piter Pan” tregoi se nuk është në një lidhje dashurie,
Paralajmërohen protesta në Greqisë për emrin e Maqedonisë Për çështjen e emrit mes Maqedonisë dhe Greqisë është paralajmëruar protesta në disa qytete më 6 qershor. Organizator