999 rezultate për

heret

Vetëm Rihanna mund ta bënte, një copëz arti të veçantë që s’e kishim parë më herët (VIDEO) Për herë të parë, diva e muzikës, Rihanna, po sjell për publikun një autobiografi vizuale. Këngëtarja ka realizuar nj
Olta Gixhari: Të qenit e bukur, herët a vonë, të penalizon (VIDEO) Olta Gixhari është e bukur, nuk ka dyshim. Në profesionin e saj, zakonisht, të qenit e bukur a e paraqitshme, të ndihmon
Fushata e njëjtë me herët e kaluara Investim qindra-miliona eurosh. Dyfishim të rritjes ekonomike. Zona ekonomike në secilin qytetet të Kosovës. Rritje të p
Çfarë i ndodh organizmit nëse konsumoni një lugë mjaltë herët në mëngjes Mjalti i dhuron natyralisht fuqi organizmit, ai është antioksidant dhe armik i mikrobeve Nisja e një dite të mbarë dh
S'ka dyshim që janë ndarë, detaji që nxorri zbuluar Mozzik dhe Loredanën (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, rrjeti po zien nga lajmi se Loredana dhe Mozzik s’janë më bashkë. Ata nuk ishin parë më në shoqërin
Shkarkohet nga detyra kreu i Policisë Rrugore Ikën drejtori i policisë rrugore Mitat Tola, në vend të tij emërohet Edmond Targaj. Targaj më herët ka mbajtur detyrë
Nga data e transmetimit tek konkurrentët, detajet e reja për këtë "Dance With Me" (VIDEO) Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Dance With Me” do të vijë në “Tv Klan” me ndryshime të mëdha. Më herët u bë e dit
Këshilla efektive për tu ngritur herët në mëngjes Disa njerëz e kanë tepër të vështirë të çohen herët në mëngjes, sidomos ata që pëlqejnë të qëndrojnë zgjuar deri vonë në
Zaev i prerë: Zgjedhjet, jo më herët se në tetor të 2020-s VMRO-DPMNE do të insistoj për zgjedhje të parakohshme parlamentare edhe në takimin e sontëm të kryeministrit Zoran Zaev
Theret me thikë 20 vjeçari në Bulqizë (VIDEO) Dy të rinj janë konfrontuar me armë të ftohta në qendër të qytetit të Bulqizës duke bërë që të ketë një viktimë. Nga
Arsyeja serioze pse nuk duhet të pini kafe herët në mëngjes Nuk ka asgjë që mund t’iu largojë nga shtrati më shpejt sesa të mendoni se një kafe e shijshme ekspres ju pret në kuzhin
Theret me thikë një person në Vushtrri Një person është therur me thikë në fshatin Dumnicë të Vushtrrisë. Rastin për Indeksonline e ka bërë të ditur zëdhënë
E RËNDË/ Theret me thikë zyrtari i Policisë së Kosovës Një zyrtar i Policisë së Kosovës është therur me thikë sot në mesditë në Pejë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i po
Theret 17 vjeçari në Shkup Mbrëmë, menjëherë pas mesnate, në orën 00:35 minuta në Sektorin për Punë të Brendshme –Shkup kanë pranuar thirrje se në
Studim: Vajzat që fillojnë periodat në moshë të herët, të prirura ndaj diabetit Diabeti është brengë botërore shëndetësore dhe pritet t’i prekë 693 milionë njerëz anë e mbanë botës deri në vitin 2045.
Zgjimi herët iu mundon? 10 këshilla për të zgjidhur “problemin” e mëngjesit Megjithëse shumë prej nesh e konsiderojnë zgjimin herët në mëngjes si një sfidë të vërtetë, nuk ka pse të jetë aq e vësh
Tronditëse në Gjermani: Burri theret me shpatë në mes të rrugës (VIDEO) “Dëshmitarët e rastit kanë njoftuar policinë me të parë rastin, i cili ndodhi pas një mosmarrëveshje. Ndërsa pas sul
E dinit se thinjat në moshë të herët paralajmërojnë sëmundje? Thinja në moshë të re? Kontrollohuni te mjeku për këto 4 probleme të mundshme, ku mendohet të jenë treguesi kryesor i pl
Ditëlindja nuk ka ardhur akoma por dhuratat po, kush e surprizon Afërdita Dreshajn (FOTO LAJM) Këngtëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj feston ditën e nesërme ditëlindjen e saj të 33-t, megjithatë duket se dhuratat e
Përfitimet shëndetësore për njerëzit që flenë herët Gjumi i mirë është krucial për një jetë më të shëndetshme. Por për ata që flejnë më herët jeta bëhet shumë më e thjeshtë