999 rezultate për

heret

Bale nuk ndryshon sjelljen, tifozët e sulmojnë (VIDEO) Bale nuk ndryshon edhe pse kritikat ndaj tij kanë qenë të shumta. 30 vjeçari ka irrituar sërish tifozët dhe të gjithë
Veshje të shtrenjta, por dështim spektakolar (FOTO LAJM) Moda ka ndryshuar shumë me kohën. Dhe për çdo vit bëhet shumë e vështirë të gjesh diçka që nuk është bërë më herët.
Zaev: Vazhdojmë me implementimin e Marrëveshjes së Prespës Kreu i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka ritheksuar se vendi po vazhdon me implementimin e M
La "nam" në Kuvend, deputetja bën veprimin e papritur Deputetja Majlinda Halilaj u përfol mjaft në rrjet pasi në fjalimin e saj të parë nuk arriti të ishte elokuente duke nga
Shumë interesant çifti, shikoni si u veshën Tuna dhe Patris për Halloween (FOTO LAJM) Dita e Halloëeen-it e cila festohet më 31 tetor duket se ka ardhur më herët për Tuna Sejdin dhe Patris Berishën. Ata
Franca e vendosur: Është herët për të filluar bisedimet me vendet e Ballkanit Franca nuk ndryshon qëndrim për sa i përket hapjes së negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. “Është shumë
Shkup, përplas me makinë këmbësorin me pas e sulmon fizikisht Në policinë e Shkupi është paraqitur se në rrugën "Cvetan Dimov" një veturë e drejtuar nga A.K. ka goditur A.G. (28) nga
Do mbeteni gojë hapur, Oriola Marashi tregon talentin si soprano (VIDEO) Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila e ka treguar për publikun që në fillimet e saj tal
Vetëm Rihanna mund ta bënte, një copëz arti të veçantë që s’e kishim parë më herët (VIDEO) Për herë të parë, diva e muzikës, Rihanna, po sjell për publikun një autobiografi vizuale. Këngëtarja ka realizuar nj
Olta Gixhari: Të qenit e bukur, herët a vonë, të penalizon (VIDEO) Olta Gixhari është e bukur, nuk ka dyshim. Në profesionin e saj, zakonisht, të qenit e bukur a e paraqitshme, të ndihmon
Fushata e njëjtë me herët e kaluara Investim qindra-miliona eurosh. Dyfishim të rritjes ekonomike. Zona ekonomike në secilin qytetet të Kosovës. Rritje të p
Çfarë i ndodh organizmit nëse konsumoni një lugë mjaltë herët në mëngjes Mjalti i dhuron natyralisht fuqi organizmit, ai është antioksidant dhe armik i mikrobeve Nisja e një dite të mbarë dh
S'ka dyshim që janë ndarë, detaji që nxorri zbuluar Mozzik dhe Loredanën (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, rrjeti po zien nga lajmi se Loredana dhe Mozzik s’janë më bashkë. Ata nuk ishin parë më në shoqërin
Shkarkohet nga detyra kreu i Policisë Rrugore Ikën drejtori i policisë rrugore Mitat Tola, në vend të tij emërohet Edmond Targaj. Targaj më herët ka mbajtur detyrë
Nga data e transmetimit tek konkurrentët, detajet e reja për këtë "Dance With Me" (VIDEO) Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Dance With Me” do të vijë në “Tv Klan” me ndryshime të mëdha. Më herët u bë e dit
Këshilla efektive për tu ngritur herët në mëngjes Disa njerëz e kanë tepër të vështirë të çohen herët në mëngjes, sidomos ata që pëlqejnë të qëndrojnë zgjuar deri vonë në
Zaev i prerë: Zgjedhjet, jo më herët se në tetor të 2020-s VMRO-DPMNE do të insistoj për zgjedhje të parakohshme parlamentare edhe në takimin e sontëm të kryeministrit Zoran Zaev
Theret me thikë 20 vjeçari në Bulqizë (VIDEO) Dy të rinj janë konfrontuar me armë të ftohta në qendër të qytetit të Bulqizës duke bërë që të ketë një viktimë. Nga
Arsyeja serioze pse nuk duhet të pini kafe herët në mëngjes Nuk ka asgjë që mund t’iu largojë nga shtrati më shpejt sesa të mendoni se një kafe e shijshme ekspres ju pret në kuzhin
Theret me thikë një person në Vushtrri Një person është therur me thikë në fshatin Dumnicë të Vushtrrisë. Rastin për Indeksonline e ka bërë të ditur zëdhënë