999 rezultate për

heret

UEFA ende synon ta përfundojë sezonin në verë, finalja e Championsit pritet të luhet më 29 gusht Konfederata Evropiane e Futbollit (UEFA) ende po punon në planin që edicioni 2019\2020 i Ligës së Kampionëve të përfundo
Filipçe: Koronavirusi mund të ketë qenë prezent shumë më herët në vendin tonë Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme ka konfirmuar lajmin që Alsat publikoi më herët lidhur
Më shumë se 2,000 studentë të mjekësisë po diplomojnë herët që të ndihmojnë në luftën kundër koronavirusit Rreth 2,213 mjekë të rinj, kanë nënshkruar tashmë për t’u bashkuar me luftën ndaj koronavirusit. Iniciativa nacionale
Më herët se ç'pritej, Serie A do ti nisë stërvitjet me këtë datë Skuadrat e Serie A me shumë mundësi do të rikthehen në stërvitje më herët se c'pritej. Gazeta, Corriera dello Sport p
Nora Istrefi në lidhje të re? Detajet nga izolimi që ngritën dyshime (VIDEO) Nora Istrefi ka qenë në një lidhje direkte me Skype në emisionin "Rudina", ku tërhoqi vëmendjen me një detaj mjaft inter
Pse duhet të flini herët? Këto janë përfitimet shëndetësore Gjumi i mirë është krucial për një jetë më të shëndetshme. Por për ata që flejnë më herët jeta bëhet shumë më e thjeshtë
"Po kaloj me Zahon kohë që se kam kaluar dot më herët", Rama izolohet në shtëpi Kryeministri Edi Rama është izoluar sot në shtëpinë e tij në Surrel. Rama ka treguar se tashmë ai do tw dëgjojw këshillë
Tifozi futet në fushë, Ronaldo reagon ndryshe nga herët e tjera (VIDEO) ‘Zonja e Vjetër’ që konsiderohet favorite për këtë garë, me Cristiano Ronaldon në skuadër, ka vuajtur shumë në fushën e
Ndryshe nga herët e tjera: Kurti shkon në zyrë në këmbë, mesazhi që jep (FOTO LAJM) Ndryshe nga herët e tjera, kryeministri i ri i Kosovës a vendosur ta nisë javën duke shkuar në zyrë në këmbë. Kurti post
10 këshilla efektive për tu ngritur herët në mëngjes Disa njerëz e kanë tepër të vështirë të çohen herët në mëngjes, sidomos ata që pëlqejnë të qëndrojnë zgjuar deri vonë në
Kurti mohon zyrtarisht se ka takuar Grenell në Mynih Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, e ka konfirmuar sot se në Mynih të Gjermanisë nuk është takuar me amb
10 këshilla për t’u ngritur herët dhe pa mundim në mëngjes Disa njerëz e kanë tepër të vështirë të çohen herët në mëngjes, sidomos ata që pëlqejnë të qëndrojnë zgjuar deri vonë.
Përse duhet të zgjohemi herët në mëngjes dhe çfarë duhet të bëjmë pasi hapim sytë Të gjithëve na ka ndodhur të zgjodhemi në mes të paradites, ndërsa ndjenja e parë është ajo e fajit. Ju presin shumë pun
Manastirliu: Opozita e mirëpritur por këtë ftesë e ka patur mbi tavolinë dhe më herët E ftuar në “Mbrëmje në Abc” me Mirela Milorin, Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka folur në lidhje me rikth
Arsyeja pse burrrave u bien flokët më herët sesa gratë është kjo Burrat kanë të ngjarë t’i humbasin flokët më shumë sesa gratë kur plaken. Kjo ndodh sepse testosteroni i burrave ka një
Mjaltë me vaj ulliri herët në mëngjes, trajtimi një javor i shëndetit Mjalti dhe vaji i ullirit janë shumë të rëndësishëm për shëndetin e njeriut. Vlerat shëndetësore të tyre janë të mrekull
Messi nuk e do Lautaron te Barça, shkak Suarez Lionel Messi largon Lautaro Martinez nga Barcelona. Referuar një shkrimi të “El Desmarque” të publikuar të shtunën, “ple
"Braktisi" Këngën Magjike pas tërmetit, flet për herë të parë Besa Kokëdhima (VIDEO) Këngëtarja Besa Kokëdhima ka folur për herë të parë për largimin nga “Kënga Magjike”. E ftuar këtë të mërkurë në natë
50 faktet që nuk i keni ditur më herët për festën e Krishtlindjeve Origjina e Krishtlindjeve që nga momenti kur filloi të festohej lindja e foshnjës Jezus dhe deri në ditën e sotme, ka sh
Viktima kishte kallëzuar 3 ditë para krimit në polici Skëndajn, çfarë kishte ndodhur më herët Ditën e djeshme Patosi u reondit nga një ngjarje e rëndë ku mbetëntë vdekur dy të rinj. Detaje të reja janë zbukuar