999 rezultate për

heret

Ëngjëll? Nevina Shtylla i zbulon ndjekësve anën negative të saj (FOTO LAJM) Moderatorja Nevina Shtylla ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory. Ajo iu është përgjigjur pyetjeve
Tifoz i zjarrtë i Celtic, Meta xhiro në rrugët e Tiranës me bluzën e skuadrës së zemrës Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta nuk i ndahet ekipit të tij Celtic. Prej vitesh ai cilësohet si një tifozë i flak
ZYRTARE/ Mbrojtësi i Barcelonës kthehet nga huazimi më herët nga se ishte menduar Klubit të Barcelonës i është rikthyer një futbollist nga huazimi më herët se që ishte menduar. Bëhet fjalë për mbrojt
Koronavirusi prek edhe SHISH-in, një i infektuar në Shkodër Një ndër të prekurit me COVID-19 në Shqipëri është edhe një punonjës i SHISH në Shkodër. Burime bëjnë me dije se ai e
Autori mbante kapele dhe shall, kë kishte takuar më herët Hekuran Billa? Personi që ka qëlluar mbi 40-vjeçarin Hekuran Billa, mbante në kokë një kapele të zezë me strehë, si dhe një shall për t
Klopp optimist: Herët a vonë, do ta festojmë titullin edhe me tifozët Pas 30 vitesh pritje, Liverpooli është shumë pranë rikthimit te titulli kampion këtë sezon dhe me rifillimin e kampion a
Një lugë mjaltë herët në mëngjes për një ditë plot energji Jo vetëm mjekësia popullore por edhe studime të ndryshme vlerësojnë se nisja e ditës duke konsumuar një lugë të vogël me
Përse duhet të zgjohemi herët në mëngjes dhe çfarë duhet të bëjmë pasi hapim sytë Të gjithëve na ka ndodhur të zgjodhemi në mes të paradites, ndërsa ndjenja e parë është ajo e fajit. Ju presin shumë pun
Filipçe: Ende është herët për hapjen e kufijve Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp ka thënë se ende është herët të hapen kufijtë pa
Zgjimi herët iu mundon? 10 këshilla për të zgjidhur “problemin” e mëngjesit Megjithëse shumë prej nesh e konsiderojnë zgjimin herët në mëngjes si një sfidë të vërtetë, nuk ka pse të jetë aq e vësh
Tronditën Durrësin dhe ekzekutuan vëllezërit Haxhia, më herët autorët kryen vrasjen e dyfishtë në Shkozet (FOTO) Vrasja e dyfishtë e ndodhur në Durrës në 2 Mars ka lidhje me vrasjen e dy vëllezërve pak ditë më parë. Drejtori i Polici
Rezulton pozitiv ndaj koronavirusit vëllai i 13 vjeçares të infektuar më herët në Berat Ditën e sotme, 16 raste të reja me koronavirus ju shtuan listës së të prekurve në vend duke çuar në 766 numrin e të infe
Këshilla si të zgjoheni në mëngjes me energji dhe të freskët Nëse për ju të zgjoheni në mëngjes është sfidë më vete, ne sot përmes këtij artikulli ju sjellim disa këshilla sesi të z
UEFA ende synon ta përfundojë sezonin në verë, finalja e Championsit pritet të luhet më 29 gusht Konfederata Evropiane e Futbollit (UEFA) ende po punon në planin që edicioni 2019\2020 i Ligës së Kampionëve të përfundo
Filipçe: Koronavirusi mund të ketë qenë prezent shumë më herët në vendin tonë Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme ka konfirmuar lajmin që Alsat publikoi më herët lidhur
Më shumë se 2,000 studentë të mjekësisë po diplomojnë herët që të ndihmojnë në luftën kundër koronavirusit Rreth 2,213 mjekë të rinj, kanë nënshkruar tashmë për t’u bashkuar me luftën ndaj koronavirusit. Iniciativa nacionale
Më herët se ç'pritej, Serie A do ti nisë stërvitjet me këtë datë Skuadrat e Serie A me shumë mundësi do të rikthehen në stërvitje më herët se c'pritej. Gazeta, Corriera dello Sport p
Nora Istrefi në lidhje të re? Detajet nga izolimi që ngritën dyshime (VIDEO) Nora Istrefi ka qenë në një lidhje direkte me Skype në emisionin "Rudina", ku tërhoqi vëmendjen me një detaj mjaft inter
Pse duhet të flini herët? Këto janë përfitimet shëndetësore Gjumi i mirë është krucial për një jetë më të shëndetshme. Por për ata që flejnë më herët jeta bëhet shumë më e thjeshtë
"Po kaloj me Zahon kohë që se kam kaluar dot më herët", Rama izolohet në shtëpi Kryeministri Edi Rama është izoluar sot në shtëpinë e tij në Surrel. Rama ka treguar se tashmë ai do tw dëgjojw këshillë